PDA

View Full Version : Не го разбирам.... ;х



dr3am
03-04-2010, 20:01
Здравейте всички :] Новичка съм тук и съжалявам ако сгафя нещо още от първата си тема :oops: И да не ви за баламосвам с излишни приказки, минавам направо към проблема...

... Пред почти година ходих с едно момче (да го наречем Х) но нещата не потръгнаха... Сега ми е, може да се каже най-добрия приятел... Но проблема тук е, че преди почти две седмици скъсах с гаджето си и бях много разстроена... Преди това се бях карала много жестоко с гаджето си и Х ми даде един съвет: да зарежа гаджето си защото явно му е писнало да не ме вижда и да не може да ме гушка постоянно (поради семейни причини се наложи да се преместя в друг град). Но аз се инатих и не го послушах. Оказа се, че Х беше прав. И когато гаджето ми ме скъса, той беше до мен и ме подкрепяше. До тук нищо лошо... Но проблема е че седмица след като се разделих с приятеля си излязох на кафе с Х и стана нещо, което ме обърка тотално - Х ме целуна... Но след тази целувка той спря да ми пише и да ме търси. Вече не е както преди. Не знам какво да правя... Не мога да разбера - аз ли сбърках някъде ... или просто той се чувства неловко... :?

... Моля Ви за някое съветче... Какво да правя.... Да се опитам ли да си го върна като приятел ( не издържам без него ;( чувствам се наполовина празна ;х ) ... или да изчакам известно време...

P.S. моля да ме извините ако има подобна тема.... прегледах всички до 16 страница о не намерих нищо подобно :(

Pustinqchka
03-05-2010, 09:00
А защо ти не го потърсиш?

girlche
03-05-2010, 09:07
Може би се чувства неловко ,както ти каза :wink: Ако толкова искаш да го чуеш му пиши в скайп или му звънни да излезете да се видите :P :wink:

dr3am
03-05-2010, 09:24
ами опитах... но ми затваря телефона, а в скайп не ми пише :-k :smt089

girlche
03-05-2010, 09:34
Ех,ужас! Даже ти затваря телефона :shock: басии , не знам на какво се дължи това :? А след като те целуна говорехте ли си нещо или веднага си тръгнахте :( :(

dr3am
03-05-2010, 09:58
ами да.. бяхме в градската градина всичко беше просто перфектно... говорехме си бяхме се прегърнали.. и след като ме изпрати ме целуна повторно усмихна се и тръгна...

просто ми е ужасно гадно... веднъж вече съм го губила като момче... не искам да го губя и като приятел :smt089 :smt089 :smt089

girlche
03-05-2010, 10:09
Еми по моята логика,за да те целуне втори път би трябвало да те харесва :neutral: Все пак като0 се замислим едва ли някой ще целуне за втор път човек,когото не харесва :wink: :neutral: Ух,как искам да ти помогна :( , но не намирам начин просто :( . Всеки ден ли му пишеш ?!

dr3am
03-05-2010, 14:56
да. или поне докато не стана това... постоянно си пишехме, но понеже сме в различни училища и сега сме и в различна смяна си пишехме вечерт след като се приберях от училище. Пишехме си поне два-три часа, а когато някой от нас не беше на компа си пишехме SMS-и или говорехме по тела... А сега като стана това не искам много да гу притеснявам и да бъда нахална... ;х .. много ми е гадно :-# :smt022

sashit0
03-05-2010, 21:35
Ами не се ли виждате някой път. Да отидеш до тях и да поговориш на живо с него така няма начин да те избегне. Поговори за случилото се и ако се чувства доста неловко се опитай да го разбереш :neutral: :neutral: :neutral: Просто не знам какво да направиш, но не се отказвай освен ако не исакш да загубиш приятел (и вероятност да не го загубиш като момче) :neutral: :( :( Искам да ти помогна, но не знам как...

dr3am
03-06-2010, 08:08
ам това е основно проблема... той се опитва да ме избягва ;х ... но все пак благодаря ви за съветите момичета ;-) ... днес ще се опитам пак да се свържа с него ...