PDA

View Full Version : гъбички...



misskapriss
03-04-2010, 19:03
Може темата да се повтаря,за което се извинявам много.
Та от много време имам гъбички.На лекар ходих изписа ми биогая и флажил.6 -7 месеца нямах никакви проблеми,но сега пак се започна незнам какво да правя...Няма отърване...Ако някой знае какво да правя моля да ми каже защото вече ми писна ... :( :( :(

batkodoki
03-04-2010, 23:31
Може темата да се повтаря,за което се извинявам много.
Та от много време имам гъбички.На лекар ходих изписа ми биогая и флажил.6 -7 месеца нямах никакви проблеми,но сега пак се започна незнам какво да правя...Няма отърване...Ако някой знае какво да правя моля да ми каже защото вече ми писна ... :( :( :(

а това е за колегата kalpazanka, защото ако аз го коментирам ще сум по-язвителен и от филмовият колега Хаус!

а без друго това kalpazanka би изтрила... ergo нека Тя да те захапе питайки те за Възраст и дали знаеш що е то промискуитет..... (и като как след антимикотичната терапия имаме рецидив или екзецербация=това пиатане касае само Модератор, а не навлеци!)

kalpazanka
03-06-2010, 14:31
Моме, бас хващам, че не си си подменила изцяло бельото (и самобръсначката, ако по този начин обезкосмяваш гениталиите си) след края на лечебния курс.
Най-вероятно и партньорът ти не се е лекувал.


batkodoki, решила съм да си пазя нервите. Омръзнало ми е от умствен мързел и овчедушие. Не мога да променя света. Нека всеки си носи кръста. А и в крайна сметка като се пенявя да обяснявам какъв е ефектът- излизам лошата и незачитащата противоположното мнение.
А като задам тон за дискусия- било в този раздел или в предпоследния, опонентът си плюе на петите с мижитурско извинение.

sexita
03-06-2010, 20:00
Здравей,
Тази "нелечима" инфекция говори за основен проблем с имунната ти система. Лечението трябва да е упорито и да се състои от два силни антимикотикума - пер орален и локален. Всичко трябва да се координира и с подсилване на имунната система и да се пие достатъчно дълго време.
Всички знаем че гъбичките са упорити, рядко минават от един път и не се появяват пак.

kalpazanka
03-07-2010, 07:54
Нека все пак не пропускаме като евентуална причина метаболитно разстройство като повод за микоза!

gia_sena_mono
03-07-2010, 17:21
Момичето споделя проблема си и моли за съвет,а вие демонстрирате богат терминологичен речник и се държите надменно!

kalpazanka
03-07-2010, 17:34
А какво да направим? Да й вземем венозна кръв през сд записвачката? Да й вземем секрет за микробиологично изследване? Да й купим ново бельо/самобръсначка или да купим лекарства за гаджето й? Да й купуваме презервативи ли очакваш?

frozendeath
03-07-2010, 17:34
Може би си ги спряла рано. По- добре отиди на лекар Бързо оздравяване! :)

gia_sena_mono
03-07-2010, 18:17
А какво да направим? Да й вземем венозна кръв през сд записвачката? Да й вземем секрет за микробиологично изследване? Да й купим ново бельо/самобръсначка или да купим лекарства за гаджето й? Да й купуваме презервативи ли очакваш?

Много си оргинална! Защо са те направили модератор? За да демонстрираш превъзходство и остроумие ли? :?
За това е форумът - за да се задават въпроси, да се съветват непознати и да дискутират теми и проблеми, а не да се правим на многознайковци "Ама толкова ли си тъп/а,че не знаеш?!".Щом пита момичето,значи не е наясно как да постъпи.

И по темата - върви отново на лекар,както ти казаха по-горе.И дори да ти е писнало,както казваш, това не е оправдание да се изоставиш. Успех! :)

ospower
03-07-2010, 18:19
Ето с това предписание на медикамент си спечели участие в томбола за бан.
II. Права и задължения на потребителите
13. Да НЕ публикуват мнения или теми, в които се посочват лекарски диагнози или се предписват лекарства! Изключение правят хранителни добавки, витамини и лекарствени препарати, които се рекламират масово в медиите и се продават без лекарско предписание.. (Пример: Аспирин, Ефералган, Аналгин, Нурофен и т.н.) Подобни нарушения ще бъдат модерирани или изтривани по преценка на модераторите!
kalpazanka

ospower
03-07-2010, 18:21
Мнение не по темата.
kalpazanka

gia_sena_mono
03-07-2010, 18:22
Мнение не по темата.
kalpazanka
И на какво основание не е по темата? Прочети своите - те също не са в полза на момичето или нещо,което й помага.Само се изтъкваш и да знаеш - грозно е!
А и колко още нарушения на правилата има... върши си по-добре работата! Къде, къде по-безсмислени мнения и теми има!
Темата се превърна в спор,а авторката сигурно вече си е решила проблема и е забравила,че е пускала темата!

ospower
03-07-2010, 22:38
Ето с това предписание на медикамент си спечели участие в томбола за бан.
II. Права и задължения на потребителите
13. Да НЕ публикуват мнения или теми, в които се посочват лекарски диагнози или се предписват лекарства! Изключение правят хранителни добавки, витамини и лекарствени препарати, които се рекламират масово в медиите и се продават без лекарско предписание.. (Пример: Аспирин, Ефералган, Аналгин, Нурофен и т.н.) Подобни нарушения ще бъдат модерирани или изтривани по преценка на модераторите!
kalpazanka
Май съм за томболата - кой ще се смее най-много? 8-)
Ламизил е пробвано от мен още от времето, в което имах гъбички на краката. Мога да кажа, че наистина помага. Това ще и препоръча и лекарят. :wink:
Точно за Ламизил не се иска лекарско предписание. Кой сега е в грешка? :lol:

gia_sena_mono
03-08-2010, 16:57
Ето с това предписание на медикамент си спечели участие в томбола за бан.
II. Права и задължения на потребителите
13. Да НЕ публикуват мнения или теми, в които се посочват лекарски диагнози или се предписват лекарства! Изключение правят хранителни добавки, витамини и лекарствени препарати, които се рекламират масово в медиите и се продават без лекарско предписание.. (Пример: Аспирин, Ефералган, Аналгин, Нурофен и т.н.) Подобни нарушения ще бъдат модерирани или изтривани по преценка на модераторите!
kalpazanka
Май съм за томболата - кой ще се смее най-много? 8-)
Ламизил е пробвано от мен още от времето, в което имах гъбички на краката. Мога да кажа, че наистина помага. Това ще и препоръча и лекарят. :wink:
Точно за Ламизил не се иска лекарско предписание. Кой сега е в грешка? :lol:
Само,че момичето има вагинални гъбички.

ospower
03-08-2010, 17:44
Ламизил е за всякакви гъбички.

machoka
03-09-2010, 09:11
Придържайте се към поставеното условие в темата, моля. Без излишни подмятания. Важи за всички писали в темата. Едното 'отиди на лекар' може да бъде казано без тирада от обидни квалификации, а на който му е писнало да се занимава да го прави, може да си даде една релаксираща почивка. На никого от нас нервите не са му в повече, разбираемо е.