PDA

View Full Version : глупав проблем



SunLov3
03-04-2010, 19:15
всичко стана във вторник една съученичка имаше рожден ден и е била дошла на училще пияна (от 3 малки бири :-| ) аз не знаех това и бях седнала до парното и тя идва и ми казва три пъти Любка и аз три пъти и казвам че не се казвам така и не обичам така да ме наричат при четвъртият път аз и казвам, че не ми е интересна и от това тя почва да ме хлеби , а аз не мога да и остана дължа и казах курва и до там
днес една нейна приятелка идва да ми държи сметка и как щяла да ми набие шамарите и да съм се извинила на тая и повече и думичка да не съм й казала а три пъти и казвам се тая и тя ме дърпа силно за ръката имам даже синки аз продължих да и казвам "оф се тая" щото тва е супер смешна история и нямам намерение да се извинявам на никого.с това я изнервих още повече и тя почна да ме хлеби много аз и казах само плашило (не мога да стоя докато тя ме убижда да си стоя ей така , едвали някой може)и тя започва да ме заплшва как ще викне някой е случка да ми се случи .въпросът е тя че не за първи път ще викне тумба цигани, който сама да ме хванат в някой ъгъл и не знам кво ще ми се случи наистина (имаше няколко такива случая)
Не искам да казвам на учители, че ще стане по-лошо

п.п:сори за правописни грешки не съм спала отдавна

Everytime
03-04-2010, 19:20
добре си постипила.Не им обръщай внимание на такива. Само празни думи ... :)

nIkEnCeTy_bE
03-04-2010, 19:21
Празни приказки .. хубаво е, че си казваш всичко в очите. Нищо няма да ти направи спокойно, нервят се щото не им се връзваш, а явно така са свикнали.

Skatebg
03-04-2010, 20:39
не им обръщай внимание няма смисъл глупави кифли са... (правилно си постъпила) :D а ти от кое даскало си ? :-D

nymphadora
03-05-2010, 07:15
какво означава "хлеби" :lol:

girlche
03-05-2010, 07:22
какво означава "хлеби" :lol:
би трябвало да е обижда :D :D

nIkEnCeTy_bE
03-05-2010, 16:33
Ха и какво мислиш, че момчетата винаги ще я защитават и ще се застъпват за нея. Не мисля, че вече е на мода, момчетата да се правят на големи и да защитават момчетата. Да се "хлебят" там :D