PDA

View Full Version : Как да и Кажа....



DarthLord
03-04-2010, 20:09
Имам Приятелка която я харесвам много.... но тя не знае. Мисли че имам само Приятелски отношения към нея... а аз искам да и кажа по накакъв начин че я харесвам но не знам с какви думи и как ще го приеме..... :(

NiksSsSs
03-04-2010, 20:18
Познато ми е... Пробвай да и го поднесеш по леко не директно да и заявиш харесвам те или нещо подобно. От една страна е добре че я харесваш и се надявам тя също да те харесва но замислял ли си се какво ще стане, ако се съберете и после скъсате ... Това ще бъде загуба на близък човек за теб така че ти си знаеш.... :)

FromAutumToAshes
03-04-2010, 20:21
Харесвам та ма изруд ! Пробвай с това ;)

Skatebg
03-04-2010, 20:27
Най-добре е да поговориш с нея но не по чата ама лично да и обясниш какво изпитваш към нея :-D

YouDontKnowMe
03-04-2010, 20:29
Ние не я познаваме => не можем да ти дадем добър съвет.
Просто й го кажи директно. И здраве да е.

egois74e
03-04-2010, 20:29
защо просто не превъзмогнеш това увлечение... не вярвам, че не можеш да намериш друго момиче, с което да си... от приятелството любов става, но след любовта приятелство не остава... силно вярвам в това.. не че не може да има изключения, но пак си помисли дали е по важно това да походите за известно време, или да запзаиш един приятел 8) {}

myNameIsImmortal
03-04-2010, 20:42
Не й го казвай - повечето момичета се стресират като им каже някой право в очите, какво чувства към тях.
Покажи й, че изпитваш нещо по някакъв друг начин.

pisety000
03-05-2010, 09:18
Кажи й че я харесваш.. но пък не се знае как ще реагира на такова директно нещо :D ако искаш и покажи че я харесваш с действия а не с думи .... Успех :)

zay4e
03-05-2010, 11:31
Според мен езика на тялото говори много по-добре от думите.Просто когато излизате като стане нещо смешно примерно я гушни за малко или пък и кажи "с много хубав цвят си лакирана" за да имаш предтекст да и хванеш ръката и някакви такива.Виж тя как реагира,дали ти отвръща или се дърпа.Ако отвръща тогава чак и кажи "незнам дали си разбрала през тези дни,но аз много те харесвам" и искам да ти кажа ,че 99% тя няма да знае какво да ти каже така че след като и кажеш се приближи бавничко да я целунеш и ако не си дръпне ...... 6 точки :grin: Надявам се че ти помогнах,успех

NeENormalen
03-05-2010, 11:40
Пийни обилно, и й кажи, тя ще разбере, но не очаквай цветя и любов... :)

Mimchy
03-05-2010, 13:58
Пийни обилно, и й кажи, тя ще разбере, но не очаквай цветя и любов... :)
хах това е най-туъпото,което може да направи ;)
първо не се знае щом е подпийнал по какъв начин ще реши да й поднесе информацията и второ тя надали ще приеме много насериозно думите му ;)
Най-добре е просто да й кажеш,защото ако решиш да показваш пак не се знае дали ще разбере

dimitar_ak
03-05-2010, 14:06
Имам Приятелка която я харесвам много.... но тя не знае. Мисли че имам само Приятелски отношения към нея... а аз искам да и кажа по накакъв начин че я харесвам но не знам с какви думи и как ще го приеме..... :(

Кажи го с цветя ;)

an0nimenn
03-05-2010, 14:09
Имам Приятелка която я харесвам много.... но тя не знае. Мисли че имам само Приятелски отношения към нея... а аз искам да и кажа по накакъв начин че я харесвам но не знам с какви думи и как ще го приеме..... :(

Кажи го с цветя ;)
И незабравяй 8-ми март

Shreya
03-05-2010, 15:46
Просто и го кажи.Недей да отлагаш,за да не я изгубиш.Все пак не губиш нищо.Опитай :)

Everytime
03-05-2010, 15:49
ако наистина я харесваш и го кажи,но първо помисли дали искаш да станете нещо повече от приятели.Попитай я какво мисли по въпроса,след като и кажеш че я харесваш.А ако каже че искате да сте си просто приятели нямаш ядове,щото повечето момичета след като са имали добър приятел момче и момчето е изказало чувствата си отношенията се променят.Тва е напълно нормално.При по-дълъг контакт с момиче свикваш с него,става ти като навик да си с нея и след това идват и чувствата. :)

cveti92113
03-05-2010, 15:49
Харесвам та ма изруд ! Пробвай с това ;) ega si obrushtenieto nai mnogo da ti se ismee ako i kajesh taka :D :D :D

filmimilmi
03-05-2010, 16:02
Нищо не и казавай, ще си развалите приятелството. Ако до сега не е имало индикации от нейна страна, че открито те харесва, няма смисъл в твоето геройство, което в крайна сметка идва със закъснение щом вече си разбрал и се колебаеш дали тя има единствено само приятелски чувства към теб. Когато се играе, играй до край, но играй и по правилата. Не може да изчакваш толкова време преди да действаш. Или още в самото начало или нататък си е просто приятелство и гавра със собствените ти чувства защото все по-неуверен и по-неуверен ще се чувстваш, както и все повече смачкан защото дълбоко в себе си знаеш, че няма начин вече да стане - не и при обстоятелствата вече да сте близки приятели. Освен да изчакаш приятелството да прерастне в любов, но това сякаш става единствено по филмите и изключенията са 1 на 1 млн....

soul1199
03-05-2010, 16:29
Имам Приятелка която я харесвам много.... но тя не знае. Мисли че имам само Приятелски отношения към нея... а аз искам да и кажа по накакъв начин че я харесвам но не знам с какви думи и как ще го приеме..... :(

Кажи го с цветя ;)доста добра идея :)

Annihilati0N
03-05-2010, 16:34
Оф, не знам какво да те посъветвам брат. Лично аз бих стоял и чакал знак и тя да ми покаже, че ме харесва. В противен случай, ако й кажеш може да се сдуха, че няма същите намерения към теб и само да си развалите приятелството. ;)

DarthLord
03-05-2010, 17:31
и в кайна сметка кое е по-добре: Приятелство или Любов ???
:(

Annihilati0N
03-05-2010, 17:33
Прочети моето още един път, ако не си го разбрал. Казвам го от личен опит.

topeto35
03-05-2010, 19:12
кажи на най-добрият ти приятел да и го каже но бъди сигорен че ще и го каже нещо като "Ти какво мислиш за Петър(например) защото тои много те харесва и се надява и ти да се чустваш така както и той към теб.И после всичко зависи от нея ако те харесва ще доиде и ще ти го каже.И когато я видиш не я питаи дерекно ти харесваш ли ме? а ако тя те спре и те заговори значи има чуства към теб

lipsvashh_mi
03-05-2010, 20:09
покажи й ,а не го изръсвай ей така,че най-много да те резне деликатно...
като начало прекарвавйте повече време само 2мата,започни да я гушкаш ,а ако попринцип сте скъсили тая дистанция бонусче за тебе..в последствие ще видиш реакцията й и ще прецениш дали си струва да правиш нещо или ще енай-добре да си останете просто приятели

kris4ety14
03-05-2010, 20:21
покажи й ,а не го изръсвай ей така,че най-много да те резне деликатно...
като начало прекарвавйте повече време само 2мата,започни да я гушкаш ,а ако попринцип сте скъсили тая дистанция бонусче за тебе..в последствие ще видиш реакцията й и ще прецениш дали си струва да правиш нещо или ще енай-добре да си останете просто приятели

+1. Колкото повече се чудиш какво да правиш, толкова повече ще се объркаш. Момчетата са по-добри в действията, отколкото в приказките, така че давай смело напред, покажи и, че си пич и че с теб ще и е добре. Ако тя може да те оцени, ще разбере какво би загубила, ако се отдръпне.

DarthLord
03-06-2010, 17:53
кажи на най-добрият ти приятел да и го каже но бъди сигорен че ще и го каже нещо като "Ти какво мислиш за Петър(например) защото тои много те харесва и се надява и ти да се чустваш така както и той към теб.И после всичко зависи от нея ако те харесва ще доиде и ще ти го каже.И когато я видиш не я питаи дерекно ти харесваш ли ме? а ако тя те спре и те заговори значи има чуства към теб

Добря идея.... :)

Ivchiii
03-06-2010, 20:26
Просто и кажи че имаш нещо да и казваш след което тя ще те погледне сериозно .. и тогава просто и го кажи .
Не виждам нищо сложно ..

georgerrrrr
03-06-2010, 21:28
А щом сте приятели каквъ е проблема ? Много по трудно е да се обясниш на момиче което познаваш от седмица 2.. друго е с приятелка..Просто и го казваш както казваш :ае на кафе ..
В смисъл .. не мисля че имаш от какво да се страхуваш, щом ти е приятелка съвсем спокойно ще ти каже дали изпитва същото или не и толкоз..

и запомни : Любовта е риск, който си заслужава да се поеме ;)

yuyuto
03-07-2010, 06:44
Пробвай. Ако не се получи поне ще знаеш, че си пробвал и не си изпуснал тази възможност.