PDA

View Full Version : ЗАЩО АЗ СЪМ ЕДИНСТВЕНИЯ НА КОЙТО СЕ СЛУЧВА ТОВА!?!?!?!?....



allucard14
03-04-2010, 22:37
taka...purvo se izvinqvam 4e pi6a na kirilica no polzvam kompiutar na apple macbook i mi e malko trudno da pi6a, a i nqma kirilica...taka 4e izvinqvaite...e eto problema...
taka,predpo4itam da ostana anonimen, no vupreki tova:
takaaa...zna4i iskam da pitam vsi4ki za6to tova se slu4va na men? az sam na 15 po4ti na 16 godini mom4e...zashto ne moga da si hvana gadje ? i za6to po dqvolite mi izglejda taka 4e nikoe momi4e nikoga ne me e haresvalo i nqma da me haresa? vinagi ako popadna na nqkoq az ili ne sum dostata4no dobur za neq ili puk si ima gadje...predi vreme s 1 momi4e ot moq klas mnogo se sblijihme,daje si kazahme si4ki nai sukrovenni taini..tukmo si pomislih 4e ne6o 6e stane,i edna ve4er bqhme na mehana s klasa i tam si napravih nqkolko snimki s neq,koito izleznaha dosta hubavi...i na drugiq den me sre6ta i mi se razvika vednaga da gi maham ot facebook za da ne gi vidql neiniq priqtel 6tel da q bie ne znam si kfo...napravo mi kipna otvutre i vutre6no zaginah...iztrih si4ki snimki do edna i ne se usmihnah v produljenie na 1 sedmica...e,..ne znam ot kakvo e tova...purvo, kogato bqh malak,smisal do predi 3-4 godini,bqh pulen liglio,ne razbirah ot momi4eta,ne se podurjah,vob6te si nqmah predstava ot moda i hodeh s nekfi drehi kato pulen idiot,ne izlizah osobeno mnogo, nai ve4e v daskaloto si beh izgradil edin obraz na sme6nik i se praveh smqh, i mn 4esto me bieha...vob6te beh izgradil edin obraz na pulen neoda4nik...oba4e ot predi godina kogato vleznah v gimnaziqta i vleznah v noviq klas no sas starite priqteli,sam se promenil TOTALNO...ne kazvam 4e toq imidj go imam v momenta,no kazvam 4e sam go imal predi ... prosto probvam li probvam da zagovorq pone za malko momi4e - NI6TO NE STAVA...mnogo sam mil daje i umeq da zabavlqvam i razsmivam horata...za6to skapanite tiineidjurki v taq vuzrast hodat s nekfi tupi dabu4i deto se origvat po koridorite i smardat na pa4a ,a samo az kat nekaf tapak na 16 godini deto do sa sam nemal gadje si bluskam glavata v stenata i se 4uda kak stignah do toq hal? i kakvo mi e? visok sam metar i 85,koeto kakto razbrah e dosta dobre 6toto momi4etata haresvali visoki mom4eta...ne sum debel,nito pak sum slab...prosto normalen, i zaduljitelno li e da si arnold schwarzenegger ili roni kolman sas 50 kila muskoli i celata mendeleeva tablica v tebe za da ima6 momi4e do sebesi?... ne mislq 4e sum grozen,kazvali sa mi 4e sam sladak,no predi dosta vreme..no az ne mislq 4e sum grozen...4ist bulgarin sam,proizlizam ot dobro semeistvo...redovno se kupq , mojebi po 3puti na den,imam pulen garderob s drehi,i na6te sa hvurlili hilqdi levove za markovi parcalki na nike adidas puma armani reebook i taka natatuk... vupreki 4e se razkusvam vav fitnesa i ve4no sam s muskulna treska,nikoi ne go ocenqva i daje ne go zabelqzva :x ... ne sum nqkaf smrudlio ili ne6to podobno na protiv- seki den sam nafusan sas markovi parfiumi na gucci armani bulgari i kakvo li o6te ne...higienata mi e perfektna...imam 4ustvo za humor i mislq 4e moga da ob6tuvam super s horata...moga da gi razsmivam , da sam seriozen, i si4ko podobno...razpukvam se ot trenirovki,i mislq 4e i sas umat sam super, e pone mislq 4e 5ca za sroka e dobre ;]...razbiram ot kompiutri, i nai golqmata radost mi e 4e moga da risuvam perfektno kato animator,i 4e znaq 4 ezika - bulgarski frenski nemski i angliiski... har4a edna bala pari za ednoto ni6to ili pone za nai malkiqt predmet samo za da vpe4atlq momi4etata i te go znaqt mnogo dobre,no kato 4eli naro4no ne mi pravqt kompliment ...az sam v ezikova gimnaziq,v klasa sme 9 mom4eta i 23 momi4eta...dosta jensko ima,ama kato 4eli nikoq ne izpitva 4ustva kam men,dori ne go e pokazvala...ina4e sas vsi4ki sam mnogo dobur priqtel i mnogo si dopadame...imah facebook profil impulse si4ko...prosto nikoga ne se e slu4ilo da me dobavi nekoq hubavica,ili vob6te nikoga ne se e slu4ilo prez celiq toq skapan jivot nekoe momi4e da mi napravi nekoi kompliment kato mnogo si sexy,ili az kato kaja ne6o kat of ne sum mnogo zdrav i tq da kaje abe ti lud li si zdrav si i da mi barne bicepsa ili ne6to podobno...prosto ei taka da mi povdigne duha...da ne govorim da sam imal gadje daje prez um ne mi e minavalo da celuna momi4e...imam 4ustvoto 4e ako izleza s nqkoq 6e se durja kat pulen tapak i nqma dai ma kakvo da i kaja...tfa mi e nai golemiq problem malko se sramuvam ot momi4eta,i ne se opitvaite da me ubedite 6toto ni6to ne pomaga probval sam vsi4ko... =))) ... e ? ne razbiram kakav e toq skapan problem s momi4etata !?!??! ve4e 16 godini si biq 6amari i se 4uda kak nekaf mazen gnusen dolen mangal se e ebal o6te 2ri klas i ima 30 gadjeta zad gurba,ili pa nekfa mutresa vurti nai golemite putki ot sasedniq klas ,po 2-3 navednuj i koq ot koq 6e se istepa da mu lapne kura....kakvo im stava na jenskite v dne6no vreme ne znam...prosto si nqmam i na predstava kak 6e progresiram v bude6teto,i dali tfa 6te mi ostane kato beleg, da ne govorim za gadjeta celuvki..ili pa vob6te ama vob6te daje ne sum si i sanuval za sex sas nekoe sladko momi4e...to 6tom ne moga svestno da zabiq 1 momi4e da ne govorim za gadjeta pa za celuvki...pa za sex? zabravi... ne 4e onaq rabota mi e malka, mislq 4e 21 santimetra sa dostata4ni , ne se fukam no kakto i da e...ne znam dali tova mi e sudbata ili ne6to podobno... edinstvenoto momi4e deto obi4am istinski e nai gotinata ot klasa,no tq si ima gadje i nemoga da naprava ni6to po vaprosa...samo za neq imam 4ustvoto 4e me haresva,za6toto s neq si govorq za absolutno vsi4ko...ama absolutno... ne mnogo 4esto no 4at-pat...vupreki tova nqmam nikakvi nadejdi da trugna s neq , pri4inata e v po gornite redove :)) ....e ne znam za tezi ot vas koito sa se 4ukali na 10 godi6na vuzrast i deto sa im pravili svirki v kenefa na diskotekata...oba4e da znaete 4e ste super golemi kasmetlii,i 4e ima hora koito si sanuvat za tova...i molq kolkoto se moje pove4e hora da mi otgovorat zashto e taka, zashto po dqvolite taka stoqt ne6tata v toq skapan svqt?!?!?! ... zashto to4no na men e taka i nemoga da go turpa ve4e 16 godini...ne znam kak da zapo4na i kak da trugna vob6te po putq na lubovta...i za tezi ot vas (koito sam siguren 4e 6te ima takiva) koito 6te kajat: E, vsi4ko s vremeto si, o6te si na 16 jivota e pred teb....da znaete,ne si pravete truda da komentirate ako 6te napi6ete tova...vremeto ne promenq ni6to (v koeto se obejdavam ve4e nqkolko godini) a deistviqta.... aide 4e ve4e temata stana mnogo dulga,i za tezi koito sa stignali do tova izre4enie...samo moga da kaja mersi 4e si otdelqt vremeto za men, i 4e naistina ima hora na toq svqt deto im puka za drugite...aide otivam za poreden put da se samosajalqvam zashto sam takuf idiot,i zashto gospod mi e utredil sudbata taka =]]].................................................. .. :(

Annihilati0N
03-04-2010, 22:40
Брато - що за тема е това бе ?! Това е някакъв роман написан на шльокавица. Моят съвет е да го пуснеш на български, защото това голямо нещо написано на кирилица не знам кой ще го чете, камоли на латиница !

П.С. Все пак стигнах до последното изречение. Не мисля, че има някакъв начин всичко, което пишеш да е вярно, а в същото време да нямаш късмет с момичетата. Тук късмета е 1 към 100. Другото е общуване и нещо, което момичетата много харесват - да ги разсмиваш. Обаче, ако някой прочете това, което си написал ти се вижда доста добре, че си написал именно това - "Умея да общувам с хората и то много добре, забавен съм!". Друго също, което не е вярно в твоето мислене - времето помага и то много ! Колкото и да не ти се вярва - ти си малък. :) Имам много приятели/познати, които са на твоята възраст и не са имали приятелки. Имам чувството, че си от онея емота, които търсят за какво да се психират. Няма нужда да се напрягаш толкова много. Хората са казали - когато не търсиш нещо, то само идва при теб ( Само да не съм объркал как беше точно ). И ЗА ПОСЛЕДЕН ПЪК КАЗВАМ - ВРЕМЕТО Е ОТ ЗНАЧЕНИЕ, ДРЪЖ СЕ ЕСТЕСТВЕНО.

XTREMEFREERIDE
03-04-2010, 22:51
Лелее , не , ужас , лошо ми стана. И мислиш , че това ще бъде прочетено ? Най - много да ти заключат темата.. или изтрият.. напиши го поне на половина и на кирилица.

allucard14
03-04-2010, 23:04
Лелее , не , ужас , лошо ми стана. И мислиш , че това ще бъде прочетено ? Най - много да ти заключат темата.. или изтрият.. напиши го поне на половина и на кирилица. dobre be hora vie ne mojete li da 4etete !?!?!!? vi6te otgore kakvo sam napisal! NE POLZVAM WINDOWS A POLZVAM APPLE! APPLE e amerikanska firma i na neq nqma kirilica, a e sas drug softuer...do kolkoto da zaklu4at ili iztriqt temata- neka,ako adminite sa tolkova bezsurde4ni i tolkova im pre4a-da davat nqma problem...pone tuk se nadqvah 4e nqkoi 6te otdeli 3 minutki vreme da pro4ete temata i da pomogne no mai i tova nqma da stane...a otnosno gorniq potrebitel- da,vsi4ko koeto sam napisal e vqrno...kazah MOGA da ob6tuvam s horata i to dobre,smisal 4e moga da govora normalno bez da zaekvam,pod zabaven sum,imah predvid 4e moga da pravq smqh,imam 4ustvo z humor...a ako sam sam s momi4e se stapisvam...tfa e cqlata rabota,pro4etete na4aloto be6e hora :/

w0sh
03-04-2010, 23:06
Опитай пак.