PDA

View Full Version : Бившата ми каза НЕ,това не ли значи или иска да се боря?



alex861
03-04-2010, 22:58
ОБИЧАМ Я АДСКИ МНОГО.РАЗДЕЛЕНИ СМЕ ОТ ПО МАЛКО ОТ ГОДИНА НО СЕ ВИЖДАМЕ 4ЕСТО.ТЯ МИ ПОКАЗВА ЧЕ Е ГОТОВА ЗА ВРЪЗКА,ГУШКА СЕ В МЕН,КОГАТО СЕ РАЗДЕЛЯМЕ СЕ ОБРЪЩАМЕ ПАК ЗА ДА СЕ ВИДИМ ЗАПОСЛЕДНО И ОЩЕ ЕДИН КУП НЕЩА С КОИТО МИ ПОКАЗВА ,ЧЕ ИМА ЧУСТВА.ВЧЕРА ИЗЛЕЗНАХМЕ ЗАЕДНО,ХАПНАХМЕ И АЗ Я ГУШНАХ И СЕ ОПИТАХ ДА Я ЦЕЛУНА НО ТЯ НАВЕДЕ ГЛАВИЧКАТА СИ.ПИТАХ Я ДАЛИ ИСКА ДА ВЪРНЕМ ВРЕМЕТО НАЗАД С ГОДИНА И ПАК ДА СЕ ОБИЧАМЕ ДАЖЕ ПО СИЛНО И ОТ ПРЕДИ.ТЯ МИ КАЗА (НЯМА КАК ДА ГО ВЪРНЕМ) И ПОИСКА ДА СТАВАМЕ.КАЗА МИ ЧЕ СМЕ ГОВОРИЛИ ПО ТОЗИ ВЪПРОС И ДА НЕ ЗАПОЧВАМЕ ПАК.АЗ РЕШИХ ДА НЕ НАХАЛСТВАМ И СИ МЛЪКНАХ НО СЪВСЕМ НА СЪМ СЕ ОТКАЗАЛ ДА НАПРАВЯ ВСИЧКО ПО СИЛИТЕ СИ ЗА ДА МОЖЕ КОГАТО СЕ СЪБУДЯ СУТРИН ДА Я ВИЖДАМ КАК СПИНКА СЛАДКО ДО МЕН.
МОЛЯ ЗА СЕРИОЗНИ МНЕНИЯ И БЛАГОДАРЯ НА ВСИЧКИ ПРЕДВАРИТЕЛНО :)

Annihilati0N
03-04-2010, 23:00
Мисля, че имаш някакъв шанс, но четейки това, което ти е казала - не вярвам да е много голям. Успех все пак ! :wink:

Nakadah
03-04-2010, 23:26
ОБИЧАМ Я АДСКИ МНОГО.РАЗДЕЛЕНИ СМЕ ОТ ПО МАЛКО ОТ ГОДИНА НО СЕ ВИЖДАМЕ 4ЕСТО.ТЯ МИ ПОКАЗВА ЧЕ Е ГОТОВА ЗА ВРЪЗКА,ГУШКА СЕ В МЕН,КОГАТО СЕ РАЗДЕЛЯМЕ СЕ ОБРЪЩАМЕ ПАК ЗА ДА СЕ ВИДИМ ЗАПОСЛЕДНО И ОЩЕ ЕДИН КУП НЕЩА С КОИТО МИ ПОКАЗВА ,ЧЕ ИМА ЧУСТВА.ВЧЕРА ИЗЛЕЗНАХМЕ ЗАЕДНО,ХАПНАХМЕ И АЗ Я ГУШНАХ И СЕ ОПИТАХ ДА Я ЦЕЛУНА НО ТЯ НАВЕДЕ ГЛАВИЧКАТА СИ.ПИТАХ Я ДАЛИ ИСКА ДА ВЪРНЕМ ВРЕМЕТО НАЗАД С ГОДИНА И ПАК ДА СЕ ОБИЧАМЕ ДАЖЕ ПО СИЛНО И ОТ ПРЕДИ.ТЯ МИ КАЗА (НЯМА КАК ДА ГО ВЪРНЕМ) И ПОИСКА ДА СТАВАМЕ.КАЗА МИ ЧЕ СМЕ ГОВОРИЛИ ПО ТОЗИ ВЪПРОС И ДА НЕ ЗАПОЧВАМЕ ПАК.АЗ РЕШИХ ДА НЕ НАХАЛСТВАМ И СИ МЛЪКНАХ НО СЪВСЕМ НА СЪМ СЕ ОТКАЗАЛ ДА НАПРАВЯ ВСИЧКО ПО СИЛИТЕ СИ ЗА ДА МОЖЕ КОГАТО СЕ СЪБУДЯ СУТРИН ДА Я ВИЖДАМ КАК СПИНКА СЛАДКО ДО МЕН.
МОЛЯ ЗА СЕРИОЗНИ МНЕНИЯ И БЛАГОДАРЯ НА ВСИЧКИ ПРЕДВАРИТЕЛНО :)

защо усещам ощя 1 мъж под чехъл!? :-o

alex861
03-05-2010, 01:30
ОБИЧАМ Я АДСКИ МНОГО.РАЗДЕЛЕНИ СМЕ ОТ ПО МАЛКО ОТ ГОДИНА НО СЕ ВИЖДАМЕ 4ЕСТО.ТЯ МИ ПОКАЗВА ЧЕ Е ГОТОВА ЗА ВРЪЗКА,ГУШКА СЕ В МЕН,КОГАТО СЕ РАЗДЕЛЯМЕ СЕ ОБРЪЩАМЕ ПАК ЗА ДА СЕ ВИДИМ ЗАПОСЛЕДНО И ОЩЕ ЕДИН КУП НЕЩА С КОИТО МИ ПОКАЗВА ,ЧЕ ИМА ЧУСТВА.ВЧЕРА ИЗЛЕЗНАХМЕ ЗАЕДНО,ХАПНАХМЕ И АЗ Я ГУШНАХ И СЕ ОПИТАХ ДА Я ЦЕЛУНА НО ТЯ НАВЕДЕ ГЛАВИЧКАТА СИ.ПИТАХ Я ДАЛИ ИСКА ДА ВЪРНЕМ ВРЕМЕТО НАЗАД С ГОДИНА И ПАК ДА СЕ ОБИЧАМЕ ДАЖЕ ПО СИЛНО И ОТ ПРЕДИ.ТЯ МИ КАЗА (НЯМА КАК ДА ГО ВЪРНЕМ) И ПОИСКА ДА СТАВАМЕ.КАЗА МИ ЧЕ СМЕ ГОВОРИЛИ ПО ТОЗИ ВЪПРОС И ДА НЕ ЗАПОЧВАМЕ ПАК.АЗ РЕШИХ ДА НЕ НАХАЛСТВАМ И СИ МЛЪКНАХ НО СЪВСЕМ НА СЪМ СЕ ОТКАЗАЛ ДА НАПРАВЯ ВСИЧКО ПО СИЛИТЕ СИ ЗА ДА МОЖЕ КОГАТО СЕ СЪБУДЯ СУТРИН ДА Я ВИЖДАМ КАК СПИНКА СЛАДКО ДО МЕН.
МОЛЯ ЗА СЕРИОЗНИ МНЕНИЯ И БЛАГОДАРЯ НА ВСИЧКИ ПРЕДВАРИТЕЛНО :)

защо усещам ощя 1 мъж под чехъл!? :-o


Нищо подобно.Това че я обичам незначи,че някога съм и позволявал или ще и позволя да ми се качи на главата а и тя не е тип жена (аз командвам,точка. :)

DarknessAngel
03-05-2010, 05:54
Мъжка версия на мен. 8-)
Не зная,може би имаш шанс. А може би просто е свикнала с теб и за това не може окончателно да скъса всякаква връзка с теб. Поне при мен е така ... :)

alex861
03-05-2010, 06:00
Мъжка версия на мен. 8-)
Не зная,може би имаш шанс. А може би просто е свикнала с теб и за това не може окончателно да скъса всякаква връзка с теб. Поне при мен е така ... :)
Вярвам че 4уствавата в нея са живи.Все пак аз съм човекът на каоито казваше (ОБИЧАМ ТЕ) а не бившия и :)

XTREMEFREERIDE
03-05-2010, 06:40
Ами ти си знаеш най-добре. Ако мислиш, че няма да те отблъсне, бъди малко по-настъпателен. Следващия път просто я хвани и я целуни със думите "не издържам вече така.. липсваш ми", а после й се извини. При мен би подействало в дадената ситуация.

Stan4o123
03-05-2010, 08:09
ами...дори да имаш някакъв шанс,той не е особено голям,а и се замисли...дори да си я върнеш,какво?!?!Ще си скъсаш задника,после ще осъзнаеш,че не си е струвало,защото тя те приема като глупака,който и е винаги на разположение,някой месец по-късно пак ще скъсате,и ще си много по-нещастен...

antifashionshit
03-05-2010, 08:13
а според мен ще ви е по-добре ако гледате напред. това не значи да не се виждате и да не поддържате контакт.

krem4et0
03-05-2010, 10:17
Защо мъжете мислят, че женското не значи може би. Понякога не е не!

И не пиши с главни букви. Това се счита за викане.

mimi_cunka
03-05-2010, 10:39
Виж са кфо ами вие мъжете много избързвте. Трябва да поговориш с нея да разбереш как се е почувствала, да и обясниш как ти се чувстваш и така....[/u]

darkPaladin
03-05-2010, 10:41
малииии как си играят с тебе :?

AraBella
03-05-2010, 10:46
Според мен не си играе с него, просто си личи, че и при нея има такива моменти, когато иска да са заедно отново, но след това разбира, че няма как.Пробвай се пак, поговори с нея, но ако отново каже не, тогава не настоявявай повече.

onestar
03-05-2010, 11:34
Аз пък ми мисля, че имаш шанс. Ако е било твърдо "не", защо да излизате, да се виждате, да се гушка в теб? Ако е искала да продължи без теб, може би щеше да те "отреже" напълно, за да успее да гледа напред без пресни спомени.
Бори се... все още има за какво.

XxStupidMuffinxX
03-05-2010, 12:09
Някои жени са много трудни за разбиране. Излезте на кафе .. и си поговорете за станалото :(

topeto35
03-05-2010, 12:22
еми излесте някаде кадето можете да сте сами и тогава опидаи отново да я целунеш

Len4etyYyy
03-05-2010, 12:27
Аз пък ми мисля, че имаш шанс. Ако е било твърдо "не", защо да излизате, да се виждате, да се гушка в теб? Ако е искала да продължи без теб, може би щеше да те "отреже" напълно, за да успее да гледа напред без пресни спомени.
Бори се... все още има за какво.
И аз мисля така

Wrathchild
03-05-2010, 12:58
Така. Тя може би има просто приятелски чувства към теб. Поради тази причина се виждате и се гушка в теб. Да, това не значи непременно, че има чувства към теб.
Не понякога значи НЕ.

GossipGirl89
03-05-2010, 13:09
А може би това, че се гушка в теб и т.н. не значи непременно, че иска да върне времето назад - може просто да си те обичка и иска като приятел, но нищо повече. Ако аз исках някой да се бори за мен щях да му го покажа или намекна по някакъв начин, а когато ти си подхванал темата тя те е спряла и те е помолила да не започваш отново... което за мен в случая си е твърдо НЕ :) Не знам, може и да бъркам, разни хора-разни идеали все пак.

jujanka
03-05-2010, 13:16
Има само един начин да разбереш какво иска. Попитай я не дали иска да върнете времето, а дали иска да забравите миналото и да започнете начисто, отначало. Ако каже не, значи не и точка.

soul1199
03-05-2010, 16:38
може тя самата да е объркана и да не знае,какво иска

Take_That
03-05-2010, 17:37
Мисля, че все още имаш някакъв шанс, така че бори се :)

sladkish_14
03-05-2010, 18:01
А зарязали ли сегашната си приятелка или още си и с нея ?

tonincheto0o
03-05-2010, 18:11
Мисля, че все още имаш някакъв шанс, така че бори се :)
+

щом я обичаш бори се : )

IndependentGirl
03-05-2010, 19:38
Защо мъжете мислят, че женското не значи може би. Понякога не е не!

Съгласна съм.. ;]

BlueParadise
03-05-2010, 20:26
БОРИ СЕ !!! АЗ БИХ ГО НАПРАВИЛ !!!

Emilen
03-05-2010, 21:11
Малко вероятно да се получи нещо. Има те просто за приятел. Не и в интимен смисъл. Случвало ми се е няколко пъти и все си мислех, че бившите ми не знаят какво искат. Обаче по-късно разбрах, че когато наистина има шанс, момичетата просто го казват. При такъв директен въпрос и отговор, шансовете са ти твърдо някъде около нулата.

Alli
03-05-2010, 22:12
според мен,нищо че не сте заедно, те има за даденост.Тя вижда колко много ти пука за нея и знае,че ти винаги ше я чакаш,за това тя не бърза да се събирате,защотоо няма я тръпката,от това че може да те загуби,ти си и сигурен и тя не смята за необходимо да сте заедно.Според мен е най-добре да се отдръпнеш малко,поне да видиш как ще реагира,покажи и че не ти пука чак толкова,но не бъди груб,просто и покажи,че не е единствена,може би ще запали интереса и...

ChessLAB
03-05-2010, 22:17
ОБИЧАМ Я АДСКИ МНОГО.РАЗДЕЛЕНИ СМЕ ОТ ПО МАЛКО ОТ ГОДИНА НО СЕ ВИЖДАМЕ 4ЕСТО.ТЯ МИ ПОКАЗВА ЧЕ Е ГОТОВА ЗА ВРЪЗКА,ГУШКА СЕ В МЕН,КОГАТО СЕ РАЗДЕЛЯМЕ СЕ ОБРЪЩАМЕ ПАК ЗА ДА СЕ ВИДИМ ЗАПОСЛЕДНО И ОЩЕ ЕДИН КУП НЕЩА С КОИТО МИ ПОКАЗВА ,ЧЕ ИМА ЧУСТВА.ВЧЕРА ИЗЛЕЗНАХМЕ ЗАЕДНО,ХАПНАХМЕ И АЗ Я ГУШНАХ И СЕ ОПИТАХ ДА Я ЦЕЛУНА НО ТЯ НАВЕДЕ ГЛАВИЧКАТА СИ.ПИТАХ Я ДАЛИ ИСКА ДА ВЪРНЕМ ВРЕМЕТО НАЗАД С ГОДИНА И ПАК ДА СЕ ОБИЧАМЕ ДАЖЕ ПО СИЛНО И ОТ ПРЕДИ.ТЯ МИ КАЗА (НЯМА КАК ДА ГО ВЪРНЕМ) И ПОИСКА ДА СТАВАМЕ.КАЗА МИ ЧЕ СМЕ ГОВОРИЛИ ПО ТОЗИ ВЪПРОС И ДА НЕ ЗАПОЧВАМЕ ПАК.АЗ РЕШИХ ДА НЕ НАХАЛСТВАМ И СИ МЛЪКНАХ НО СЪВСЕМ НА СЪМ СЕ ОТКАЗАЛ ДА НАПРАВЯ ВСИЧКО ПО СИЛИТЕ СИ ЗА ДА МОЖЕ КОГАТО СЕ СЪБУДЯ СУТРИН ДА Я ВИЖДАМ КАК СПИНКА СЛАДКО ДО МЕН.
МОЛЯ ЗА СЕРИОЗНИ МНЕНИЯ И БЛАГОДАРЯ НА ВСИЧКИ ПРЕДВАРИТЕЛНО :)



защо усещам ощя 1 мъж под чехъл!? :-o

Хахахаха ти си много болен (((: стига си го юркал к'ви са тия примитивните разбирания дай да я фърлим на мивката в пералнята и със стирката да действа цял ден !! хахаха Ако я обичаш трябва да се бориш какво си мислиш че ще ти се фърли на врата така ли мисли и действай !

Annihilati0N
03-05-2010, 22:56
Сега се сетих м/у другото, че съм бил в същото положение като тебе. След като спрях да й обръщам внимание всичко се обърна. Тя започна да иска да се събираме и т.н. И все пак е много относително. Успех! ;)

alex861
03-06-2010, 05:04
А зарязали ли сегашната си приятелка или още си и с нея ?
Още след като написах тази тема.
Поговорихме си.
Обясних и как стоят нещата и така,а и тя ме олесни доста.
После казах и на момичето за което пиша.
Обясних и че Обичам нея и така.

alex861
03-06-2010, 05:07
според мен,нищо че не сте заедно, те има за даденост.Тя вижда колко много ти пука за нея и знае,че ти винаги ше я чакаш,за това тя не бърза да се събирате,защотоо няма я тръпката,от това че може да те загуби,ти си и сигурен и тя не смята за необходимо да сте заедно.Според мен е най-добре да се отдръпнеш малко,поне да видиш как ще реагира,покажи и че не ти пука чак толкова,но не бъди груб,просто и покажи,че не е единствена,може би ще запали интереса и...
Колко малко?
Още 8 месеца ли?

vesito13
03-06-2010, 06:53
Ако тя не иска да е с теб, не може да я накараш. Но ако все пак искаш да се бориш за тази връзка и имаш някакъв шанс продължавай. За времето, което си бил с това момиче, ти си я познаваш най-добре, сам прецени имаш ли шанс за нещо с нея :)

T91
03-06-2010, 08:46
Имало моменти ,в които тя искала да бъде с него , но знаела ,че няма как ... Ох колко жалко звучи това . Какво може да им пречи да тръгнат отново заедно ? Та това са две кретенчета на по 15-18 години . Няма може би ! Има - искам и не искам !

Не се занимавай . Ясно ми , е че я обичаш , но едно знай . Тръгнете ли ще се раделите пак . Тогава ще те боли ужасно , ужасно много ...

Alli
03-06-2010, 08:54
според мен,нищо че не сте заедно, те има за даденост.Тя вижда колко много ти пука за нея и знае,че ти винаги ше я чакаш,за това тя не бърза да се събирате,защотоо няма я тръпката,от това че може да те загуби,ти си и сигурен и тя не смята за необходимо да сте заедно.Според мен е най-добре да се отдръпнеш малко,поне да видиш как ще реагира,покажи и че не ти пука чак толкова,но не бъди груб,просто и покажи,че не е единствена,може би ще запали интереса и...
Колко малко?
Още 8 месеца ли?
колкото е нужно! няма друг начин,ако и търчи по г*** и и обяснява колко я обича освен да и чешка егото,друго няма да постигне...

neshtonovo
03-06-2010, 10:21
ОБИЧАМ Я АДСКИ МНОГО.РАЗДЕЛЕНИ СМЕ ОТ ПО МАЛКО ОТ ГОДИНА НО СЕ ВИЖДАМЕ 4ЕСТО.ТЯ МИ ПОКАЗВА ЧЕ Е ГОТОВА ЗА ВРЪЗКА,ГУШКА СЕ В МЕН,КОГАТО СЕ РАЗДЕЛЯМЕ СЕ ОБРЪЩАМЕ ПАК ЗА ДА СЕ ВИДИМ ЗАПОСЛЕДНО И ОЩЕ ЕДИН КУП НЕЩА С КОИТО МИ ПОКАЗВА ,ЧЕ ИМА ЧУСТВА.ВЧЕРА ИЗЛЕЗНАХМЕ ЗАЕДНО,ХАПНАХМЕ И АЗ Я ГУШНАХ И СЕ ОПИТАХ ДА Я ЦЕЛУНА НО ТЯ НАВЕДЕ ГЛАВИЧКАТА СИ.ПИТАХ Я ДАЛИ ИСКА ДА ВЪРНЕМ ВРЕМЕТО НАЗАД С ГОДИНА И ПАК ДА СЕ ОБИЧАМЕ ДАЖЕ ПО СИЛНО И ОТ ПРЕДИ.ТЯ МИ КАЗА (НЯМА КАК ДА ГО ВЪРНЕМ) И ПОИСКА ДА СТАВАМЕ.КАЗА МИ ЧЕ СМЕ ГОВОРИЛИ ПО ТОЗИ ВЪПРОС И ДА НЕ ЗАПОЧВАМЕ ПАК.АЗ РЕШИХ ДА НЕ НАХАЛСТВАМ И СИ МЛЪКНАХ НО СЪВСЕМ НА СЪМ СЕ ОТКАЗАЛ ДА НАПРАВЯ ВСИЧКО ПО СИЛИТЕ СИ ЗА ДА МОЖЕ КОГАТО СЕ СЪБУДЯ СУТРИН ДА Я ВИЖДАМ КАК СПИНКА СЛАДКО ДО МЕН.
МОЛЯ ЗА СЕРИОЗНИ МНЕНИЯ И БЛАГОДАРЯ НА ВСИЧКИ ПРЕДВАРИТЕЛНО :)


Аз пък си мисля, че иска да е с теб , но иска да и докажеш , че наистина ти искаш да си с нея.

T91
03-06-2010, 10:28
ОБИЧАМ Я АДСКИ МНОГО.РАЗДЕЛЕНИ СМЕ ОТ ПО МАЛКО ОТ ГОДИНА НО СЕ ВИЖДАМЕ 4ЕСТО.ТЯ МИ ПОКАЗВА ЧЕ Е ГОТОВА ЗА ВРЪЗКА,ГУШКА СЕ В МЕН,КОГАТО СЕ РАЗДЕЛЯМЕ СЕ ОБРЪЩАМЕ ПАК ЗА ДА СЕ ВИДИМ ЗАПОСЛЕДНО И ОЩЕ ЕДИН КУП НЕЩА С КОИТО МИ ПОКАЗВА ,ЧЕ ИМА ЧУСТВА.ВЧЕРА ИЗЛЕЗНАХМЕ ЗАЕДНО,ХАПНАХМЕ И АЗ Я ГУШНАХ И СЕ ОПИТАХ ДА Я ЦЕЛУНА НО ТЯ НАВЕДЕ ГЛАВИЧКАТА СИ.ПИТАХ Я ДАЛИ ИСКА ДА ВЪРНЕМ ВРЕМЕТО НАЗАД С ГОДИНА И ПАК ДА СЕ ОБИЧАМЕ ДАЖЕ ПО СИЛНО И ОТ ПРЕДИ.ТЯ МИ КАЗА (НЯМА КАК ДА ГО ВЪРНЕМ) И ПОИСКА ДА СТАВАМЕ.КАЗА МИ ЧЕ СМЕ ГОВОРИЛИ ПО ТОЗИ ВЪПРОС И ДА НЕ ЗАПОЧВАМЕ ПАК.АЗ РЕШИХ ДА НЕ НАХАЛСТВАМ И СИ МЛЪКНАХ НО СЪВСЕМ НА СЪМ СЕ ОТКАЗАЛ ДА НАПРАВЯ ВСИЧКО ПО СИЛИТЕ СИ ЗА ДА МОЖЕ КОГАТО СЕ СЪБУДЯ СУТРИН ДА Я ВИЖДАМ КАК СПИНКА СЛАДКО ДО МЕН.
МОЛЯ ЗА СЕРИОЗНИ МНЕНИЯ И БЛАГОДАРЯ НА ВСИЧКИ ПРЕДВАРИТЕЛНО :)


Аз пък си мисля, че иска да е с теб , но иска да и докажеш , че наистина ти искаш да си с нея.

Пълни глупости . Тая не знае какво иска , малка е и едва ли и пука .

neshtonovo
03-06-2010, 10:36
ОБИЧАМ Я АДСКИ МНОГО.РАЗДЕЛЕНИ СМЕ ОТ ПО МАЛКО ОТ ГОДИНА НО СЕ ВИЖДАМЕ 4ЕСТО.ТЯ МИ ПОКАЗВА ЧЕ Е ГОТОВА ЗА ВРЪЗКА,ГУШКА СЕ В МЕН,КОГАТО СЕ РАЗДЕЛЯМЕ СЕ ОБРЪЩАМЕ ПАК ЗА ДА СЕ ВИДИМ ЗАПОСЛЕДНО И ОЩЕ ЕДИН КУП НЕЩА С КОИТО МИ ПОКАЗВА ,ЧЕ ИМА ЧУСТВА.ВЧЕРА ИЗЛЕЗНАХМЕ ЗАЕДНО,ХАПНАХМЕ И АЗ Я ГУШНАХ И СЕ ОПИТАХ ДА Я ЦЕЛУНА НО ТЯ НАВЕДЕ ГЛАВИЧКАТА СИ.ПИТАХ Я ДАЛИ ИСКА ДА ВЪРНЕМ ВРЕМЕТО НАЗАД С ГОДИНА И ПАК ДА СЕ ОБИЧАМЕ ДАЖЕ ПО СИЛНО И ОТ ПРЕДИ.ТЯ МИ КАЗА (НЯМА КАК ДА ГО ВЪРНЕМ) И ПОИСКА ДА СТАВАМЕ.КАЗА МИ ЧЕ СМЕ ГОВОРИЛИ ПО ТОЗИ ВЪПРОС И ДА НЕ ЗАПОЧВАМЕ ПАК.АЗ РЕШИХ ДА НЕ НАХАЛСТВАМ И СИ МЛЪКНАХ НО СЪВСЕМ НА СЪМ СЕ ОТКАЗАЛ ДА НАПРАВЯ ВСИЧКО ПО СИЛИТЕ СИ ЗА ДА МОЖЕ КОГАТО СЕ СЪБУДЯ СУТРИН ДА Я ВИЖДАМ КАК СПИНКА СЛАДКО ДО МЕН.
МОЛЯ ЗА СЕРИОЗНИ МНЕНИЯ И БЛАГОДАРЯ НА ВСИЧКИ ПРЕДВАРИТЕЛНО :)


Аз пък си мисля, че иска да е с теб , но иска да и докажеш , че наистина ти искаш да си с нея.

Пълни глупости . Тая не знае какво иска , малка е и едва ли и пука .


Е аз пък съм на друго мнение , защото съм попадала в същата ситуация г/д , не казвам обаче че не е възможно да не е така , просто така си мисля .

Krisiity
03-06-2010, 11:40
абе най-добре си поговорете друг начин не виждам : ) Защото никои от нас не е наясно дали те обича или не... просто не я познаваме и нз как стоят нещата... тва е от мен успех :)

alex861
03-06-2010, 12:42
Имало моменти ,в които тя искала да бъде с него , но знаела ,че няма как ... Ох колко жалко звучи това . Какво може да им пречи да тръгнат отново заедно ? Та това са две кретенчета на по 15-18 години . Няма може би ! Има - искам и не искам !

Не се занимавай . Ясно ми , е че я обичаш , но едно знай . Тръгнете ли ще се раделите пак . Тогава ще те боли ужасно , ужасно много ...
Първо искам да те осведомя,че не сме кретенчета а знаещи и можещи хора.
Второ искам да те попитам ти,дето съдиш хората без да ги познаваш взимаш ли две години за една в унито???Работиш ли докато и учиш???
Прибираш ли се отрепан/а вечер и от учене и от бачкане???
И трето. Тя е на 22,а аз съм с една година по голям.

T91
03-06-2010, 13:14
Имало моменти ,в които тя искала да бъде с него , но знаела ,че няма как ... Ох колко жалко звучи това . Какво може да им пречи да тръгнат отново заедно ? Та това са две кретенчета на по 15-18 години . Няма може би ! Има - искам и не искам !

Не се занимавай . Ясно ми , е че я обичаш , но едно знай . Тръгнете ли ще се раделите пак . Тогава ще те боли ужасно , ужасно много ...
Първо искам да те осведомя,че не сме кретенчета а знаещи и можещи хора.
Второ искам да те попитам ти,дето съдиш хората без да ги познаваш взимаш ли две години за една в унито???Работиш ли докато и учиш???
Прибираш ли се отрепан/а вечер и от учене и от бачкане???
И трето. Тя е на 22,а аз съм с една година по голям.


Аха ... :lol:

Въпреки всичко моето мнение си остава актуално . Фифти фифти ... Пък колко знаеш се забелязва . Между другото половината неща и аз ги правя :grin: . Точно в този момент развивам собствен бизнес . Ала нека не се сравняваме кой е с по-тежък живот . Ще ме биеш предполагам . :-D

Emilen
03-06-2010, 14:12
Реакциите й не са на 22-годишно момиче. Разбирам твоите чувства, за разлика от нейното поведение. На твое място бих направил следното: отворен разговор, за да разбера защо не иска да е с мен. Ако продължи да твърди, че не е възможно, бих се отдръпнал поне за известно време. Ако не ме потърси-край. Въпреки че съм наясно колко трудно е това последното, ако имаш чувства. Всъщност, най-често агонията продължава с месеци...

ilenceto92
03-07-2010, 13:39
spored men momicheto e bilo tochno qsno i kratko s edna duma - NE - ... no uspeh vse pak

alex861
03-15-2010, 06:02
Имало моменти ,в които тя искала да бъде с него , но знаела ,че няма как ... Ох колко жалко звучи това . Какво може да им пречи да тръгнат отново заедно ? Та това са две кретенчета на по 15-18 години . Няма може би ! Има - искам и не искам !

Не се занимавай . Ясно ми , е че я обичаш , но едно знай . Тръгнете ли ще се раделите пак . Тогава ще те боли ужасно , ужасно много ...
Първо искам да те осведомя,че не сме кретенчета а знаещи и можещи хора.
Второ искам да те попитам ти,дето съдиш хората без да ги познаваш взимаш ли две години за една в унито???Работиш ли докато и учиш???
Прибираш ли се отрепан/а вечер и от учене и от бачкане???
И трето. Тя е на 22,а аз съм с една година по голям.


Аха ... :lol:

Въпреки всичко моето мнение си остава актуално . Фифти фифти ... Пък колко знаеш се забелязва . Между другото половината неща и аз ги правя :grin: . Точно в този момент развивам собствен бизнес . Ала нека не се сравняваме кой е с по-тежък живот . Ще ме биеш предполагам . :-D
Аз не съм конфликтна личност и нерешавам споровете си с шамари. Така 4е,можеш да бъдеш спокоен приятелю :)

valdesbg
03-15-2010, 06:35
Ех, Алкес, Алекс :)

Това че си машина в професионалния живот изобщо не означава че си някой в любовния. Двете нямат нищо общо.

Преди година близо ти приказвах едни неща. Обаче.. не се вслуша и сега пак си на същия хал.

Няма да се наемам пак да ти говоря разни неща, щото очевидно нищо не влиза в главата ти. А какъв е смисълът тогава?

И така.

gLypChenCee
03-15-2010, 08:02
Аз пък ми мисля, че имаш шанс. Ако е било твърдо "не", защо да излизате, да се виждате, да се гушка в теб? Ако е искала да продължи без теб, може би щеше да те "отреже" напълно, за да успее да гледа напред без пресни спомени.
Бори се... все още има за какво.