PDA

View Full Version : Относно шините



UnForgettableDream
03-05-2010, 09:57
Здравейте! Искам да попитам на каква цена горе-долу са ви шините? Много се дразня като се гледам в огледалото имам дупчица между предните два зъба - инъче са ми идеално прави останалите зъби и много добре разположени, но предните са едни широки и с това разстояниеее.. чак ме е срам да се смея, а искам да имам хубава усмивка.. :( Та според вас има ли смисъл да си взема шини и да си ги слагам вечерта и дали ще могат да се оправят. И те отделно ли са горни и долни? Дали ще мога да си взема само за горните, защото за два зъба не си струва.. Посъветвайте ме има ли смисъл да си взема или.. :?

girlche
03-05-2010, 10:06
Ми ако искаш си вземи,и аз имам този проблем , но не нося шини по простата причина , че наще мислят , че имам много хубава усмивка :-x Та, ако си вземеш шини не трябва само вечер да ги носиш,колкото и да те е срам от тях , трябва и на даскало с тях,за да ти се оправят по-бързо :)

UnForgettableDream
03-05-2010, 10:11
А има ли някакъв начин да отида на зъболекар примерно някаква корекция със свиване да ми направят или и аз не знам.. Мен доста ще ме е срам и се чудя дали има някакъв начин, при който ще отида няколко пъти на зъболекар и дори и малко да е, но да има разлика без шини??

m1nich3t0
03-05-2010, 10:30
Имах същия проблем 8-) Отидох на зъболекар и ми каза, че съм малко старичка за шини( ако си над 13 не можеш да сложиш шини, защото си с постоянни зъби- така каза зъболекарката ми) Таа сложих брекети все още съм с тях. Сложих ги на 09.05.2009 и вече нямам разстояние между зъбките :-P Сега управям само захапката :P Брекетите не се махат, стоят постоянно за срок 1 или 2 години, колкото определи зъболекарката ти. Аз много се харесвам с брекети иии никой не ми се е подигравал- повечето го намират за сладко :grin: Никакви проблеми не създават освен, че като ти ги стягат те болят зъбките и не можеш да ядеш мн мн( поне при мен беше така, но при всеки е различно) Заслужава си!!! :wink: (за още инфо, ако искаш пиши на лично)