PDA

View Full Version : Проблемче във връзката ми.



zay4e
03-05-2010, 11:17
Значи,ще се опитам да се изкажа на кратко.В момента сме на голямо разтояние с приятеля ми и можем само да общуваме по телефона или по skype. На 28-ми Февруари вечерта имах възможност да стоя на компа (защото обикновенно аз стоя през деня а сестра ми вечер) но приятеля ми не ми пишеше,а гледаше филми и аз го изчаках и накрая ми каза,че си ляга ,защото на сутринта ще е на лекции и аз супер се ядосах ,че чаках за нищото и почнах да му прозвънявам и той стана и ми писа да престана,но аз продължих и той много ми се ядоса и каза че няма да ми пише седмица или повече.Постъпих глупаво,но тогава бях ядосана :( Аз му писах,но той не ми пише.Само на 3-ти Март ми честити празника и ми прати целувка и пак спря. Супер тъжно ми е, че не ме е попитал дори как съм и сега съм му ядосана,че така ме остави :cry: Много ми е трудно да го гледам, че е на линия и да трябва да се сдържам да не му пиша. Ако бяхте вие на мое място какво бихте направили и какво да му пиша когато се сети да ме потърси :( Мислих да питам приятелите си, но те са много малко пък и не ме разбират,отговарят ми с едно "абе оставяй го тоя като иска да се прай на интересен".Благодаря предварително

xoxi
03-05-2010, 11:20
Наистина много тъпо си постъпила.
Ти ако беше на негово място, как ще се държиш сега ?!
Вместо да му досаждаш с извинения го остави на спокойствие. Нека той пръв те потърси. Чак тогава му се извини за държанието си и следващия път не го притеснявай, особено след като и той ти е казал да престанеш.

hahavteen
03-05-2010, 11:21
Щях да му напиша да спре да се държи детински. Боже не мога да повярвам че може хората да имат подобни "проблеми". Ти не го оставяш да спи. той напук не ти пише... :?

Emilen
03-05-2010, 11:21
Май ще се окаже, че не е проблемче, а проблем... Ако виждаш промяна в отношението му, вероятно не е случайно. Трудно се поддържат чувства от разстояние. Трябва връзката да е наистина зряла. Прогнозата ми не е добра - връзката ви се разпада, според мен.

rockin
03-05-2010, 11:23
Ами всеки си има лично пространство. Човекът е искал да се наспи за лекциите, обяснил ти е това, а ти си продължила да му досаждаш. Естествено, че няма да е във възторг. Друг е въпросът, че е постъпил малко глупаво, като ти е казал, че няма да ти пише една седмица, но според мен той очаква от теб да му се извиниш. Ти не си го направила досега, нали? Пиши му, кажи му, че много съжаляваш и му ожясни всичко. Сигурна съм, че ако държи на теб, ще те разбере. Надали ситуацията е толкова сложна. Успех, надявам се да съм помогнала и пиши какво е станало! :-)

zay4e
03-05-2010, 12:18
Ами всеки си има лично пространство. Човекът е искал да се наспи за лекциите, обяснил ти е това, а ти си продължила да му досаждаш. Естествено, че няма да е във възторг. Друг е въпросът, че е постъпил малко глупаво, като ти е казал, че няма да ти пише една седмица, но според мен той очаква от теб да му се извиниш. Ти не си го направила досега, нали? Пиши му, кажи му, че много съжаляваш и му ожясни всичко. Сигурна съм, че ако държи на теб, ще те разбере. Надали ситуацията е толкова сложна. Успех, надявам се да съм помогнала и пиши какво е станало! :-)

Извиних му се,казах ,че съм разбрала,че постъпих много глупаво, но той не ми пише...много гадно се чувставм и ми е самотно като не общувам с него :cry:

Emilen
03-05-2010, 12:48
Няма за какво да се чувстваш виновна, повярвай ми! Ако наистина любимият човек е далеч, едва ли че гледаш фил е най-милото нещо, което можеш да му кажеш преди да установиш, че ти се спи! На мен ми се струва като търсене на повод за отдалечаване и раздяла. Ако има чувства, извинението е достатъчно. Но това от типа "една седмица" показва, че за него това определено не е проблем, т.е. той няма нужда да те чуе. За себе си бих го обяснил с... колежка. Студентски живот, май...

GossipGirl89
03-05-2010, 13:02
Донякъде те разбирам, защото и аз съм в същата ситуация - момчето е далеч (а скоро ще замине още по-далеч и почти няма да можем да си общуваме) и всеки път, когато вместо да предпочете да си говори с мен, той отива да гледа филм или нещо друго, аз се дразня... Трябва да им влизаме в положението - те си имат собствен живот, имат нужда от лично пространство и свобода... Гадно е наистина, защото се чувстваме пренебрегнати, но няма начин... Иначе твоето момче е постъпило малко глупаво като ти е казало, че няма да ти пише цяла седмица... защото той е на ясно, че ти липсва, че имаш нужда да го чуваш и т.н. и явно след като с такава лекота спира да ти говори значи не си му толкова нужна, колкото той на теб... Има вероятност да е срещнал друга там или просто да иска да прекрати връзката си с теб... Извини му се пак и опитай по някакъв начин да го накараш да ти пропише, за да поговорите за тия неща и да ги изясните :) Успех!

jujanka
03-05-2010, 13:12
Няма за какво да се чувстваш виновна, повярвай ми! Ако наистина любимият човек е далеч, едва ли че гледаш фил е най-милото нещо, което можеш да му кажеш преди да установиш, че ти се спи! На мен ми се струва като търсене на повод за отдалечаване и раздяла. Ако има чувства, извинението е достатъчно. Но това от типа "една седмица" показва, че за него това определено не е проблем, т.е. той няма нужда да те чуе. За себе си бих го обяснил с... колежка. Студентски живот, май...
+1

зарежи го, скъпа. не е за теб.

ShtrudeL
03-05-2010, 13:21
Досадна си човече.

scanadal
03-05-2010, 13:28
Разбирам го напълно момчето.И аз се дразня,когато съм казала на някой по скайп,че не искам да ме безпокои,а той въпреки това да си пише там неговите си.И аз също спирам да пиша с такъв човек,докато не ми мине.
Потърси го лично и си поговорете.И му оставяй лично пространство и на него.Много е досадно това със скайп :o
П.П.И по-малко се филмирайте :D Това и аз не знам защо го казах

dimitar_ak
03-05-2010, 13:44
... Много ми е трудно да го гледам, че е на линия и да трябва да се сдържам да не му пиша. Ако бяхте вие на мое място какво бихте направили...

Знаеш ли? Аз съм в подобна на твоята ситуация. Момиче на 400км от мен и заради разминаване в почивните ни дни ще може да се видим чак по Великден.
Не знам защо се стига до караници когато истината е, че просто любимия ти липсва. Това е, което си изпитала и ти. Извини му се. Кажи му го с смс или по скайп. Не чакай непременно да ти отговори веднага. Почти съм сигурен, че ще ти отговори. Когато го направи може да му кажеш всичко останало.

valdesbg
03-05-2010, 14:06
Вай, и къде викаш е проблема?

Баш като в първи клас сте. "Той ме обиди, затова аз ще му взема химикалката. Нека му е."

gia_sena_mono
03-05-2010, 14:39
Аз не знам какво да те посъветвам,но ще изкажа мнение.Не бих се подразнила от това,че приятелят ми иска да ми обърне внимание или да ми отдели време.Бих предпочела да му обърна внимание,отколкото да гледам филм (както в твоя случай).
От моята гледна точка ти си права в желанието си да ти отдели време,макар и чрез скайп.Но наистина тези истории са детски и няма смисъл от тях.Само изнервят хората.
Или може би бих ти предложила да му се извиниш за постъпката си.Била е глупава,но си искала да ти обърне внимание,а и си го чакала,а той едва ли не те е отрязал.
И не,не досадно да искаш да си с някого повече време, да говорите повече по телефона и изобщо да си отделите колкото се може повече време един на друг!!!
УСПЕХ! :-)

sunshinepp
03-05-2010, 14:45
Не се виждате.. говоpите само по телефона и си пишете в скайп .. а той пpедпочита да гледа филми цял ден вместо да ти объpне внимание?

Само на мен ли ми се стpува нелогично!? :-o
С пpиятеля ми се виждаме всеки ден и въпpеки това, когато той ми пише или звъни или аз на него заебаваме всичко ..
Не ми се струва нормално въпреки , че и ти си постъпила малко детски .. говори с него и го питай какво му става ..

П.П Връзките от разстояние са пагубни .. за отношенията мужду 2ма човеци! :)

filmimilmi
03-05-2010, 15:25
Бий му шута. 2 причини.
1# Голямото разстояние. (от тук в следствие можеш да извадиш още 1 млн. причини)
2# Разиграва те и те игнорира. Гледал филми? На колко по-тъпо оправдание от това ще се вържеш следващия път когато не иска да си пишете? Ааа, да... Супер важните му лекции, за които трябва да се е наспал стабилно, въпреки че гледа до късно филми, а и навярно знае, че в твоята ситуация времето в скайп е като подарък след като със сестра ти делите общ компютър и е напълно наясно, че сядаш единствено заради него...
Ама сега колко още е необходимо да си пишем по темата ти. Няма нужда да му се извиняваш, това би било глупаво.

zay4e
03-06-2010, 12:53
Благодаря много на всички.Дори само за това, че съм в чужбина и тук нямам приятели,като ми отговаряхте може и да е глупаво ,но поне не се чувствах много самотна :cry: Стана така,че вчера ми писа и ми каза,че общо взето му е бил лош деня,починала е и негова роднина :( и ми каза че мислил много и искал до поговорим после ми се обади и каза ,че по-добре ще е да скъсаме понеже сме много далече един от друг и било по-добре да се разделим сега и да сме заедно по-нататък.На мен ми беше мн зле,но днес му обясних,че така ме боли мене и само ще се очуждим,той разбра и пак сме заедно :) Аз след 3 месеца ще се върна в България и ще си поговорим и лично :) Трудно е да се подържа една връзка от разтояние, но с него сме почти 2 години и го обичам повече и от живота си и той ме обича въпреки че е странен.Доказвал ми е,че ме обича много пъти.Просто иска малко пространство,ще се опитам да го разбирам за напред и отново много благодаря на всички :-)