PDA

View Full Version : Боя За Коса



billytalent
03-05-2010, 12:16
Искам да променя цвета на косата си и от много време съм си харесала червено,но днес като гледах в един магазин боите не успях да намеря точно такава каквато ми трябва,не че имаше много голям избор от бои де :D.Някой може ли да ми препоръча марка боя с такова червено :-D Дори нз дали ще ми отива,но все пак ще пробвам (((:::
http://alfa.kachi-snimka.info/images/arx1267794764t.jpg

HexGirl
03-05-2010, 12:17
8-)
ще ставаме като Емили а :)
неиното е розово не червено обаче :)

billytalent
03-05-2010, 12:19
8-)
ще ставаме като Емили а :)
неиното е розово не червено обаче :)



харесва ми цвета просто,не е някакво искрящо такова,а и ми омръзна с черна коса вече :?

HexGirl
03-05-2010, 12:26
8-)
ще ставаме като Емили а :)
неиното е розово не червено обаче :)



харесва ми цвета просто,не е някакво искрящо такова,а и ми омръзна с черна коса вече :?
обаче как ще оправиш черното ....
наиш колко ще тря се мажиш ..
На черно нищо не хваща , не е тряло да се почерняш :(
Иначе аз ползвам палете защото знам че това което е на кутията става и на косата .
Но на Емили наистина е розово а не червено аз съм била с такъв цвят но не помня името на боята

billytalent
03-05-2010, 12:34
Сега като изсветлих снимката видях цвета по-хубаво,много са ми тъмни снимките нещо...аз не съм се боядисвала от 4 месеца и цвета ми много се е отмил,косата ми расте страшно бързо,мисля да отида на фризьор да ме обезцвети,а на мен на палете боята не ми държи нещо нз след 2-3 измивания,започва да пада,но ще проверя все пак :)

HexGirl
03-05-2010, 12:37
Сега като изсветлих снимката видях цвета по-хубаво,много са ми тъмни снимките нещо...аз не съм се боядисвала от 4 месеца и цвета ми много се е отмил,косата ми расте страшно бързо,мисля да отида на фризьор да ме обезцвети,а на мен на палете боята не ми държи нещо нз след 2-3 измивания,започва да пада,но ще проверя все пак :)
ами трябва да те изсветрят да :P
тогава ще стане

billytalent
03-05-2010, 15:59
Тези цветове ми харесват,но никъде не съм виждала тази боя :shock:

http://prikachi.com/files/1410299c.jpg
Някой използвал ли я е???