PDA

View Full Version : Запознанства



iceangel
03-05-2010, 12:17
Здравейте. Имам проблем - немога да се запознавам. Когато съм с наще например някаде на почивка там никой не се познава и е по-лесно и става от самосебе си, но иначе... Попринцип съм много затворен човек, защото сегашната мода на никой да не му пука за нищо просто... Разбирате ли всички говорят зад гърба на всеки и естествено от това се подразбира, че хората говорят и за мен. От там идва единия проблем, винаги се чудя какво ще кажат за мен, дали няма да се изложа, да не изтърся нещо. Друг проблем е че просто незнам как да започна, хората се запознават в impulse (в моето градче) обаче аз не искам да си правя и се чудя дали има и друг начин. Немога да отида при някой на улицата и да му кажа здрасти искаш ли да се мотаем заедно, по интернет всички се правят на такива каквито не са, защото неможеш да му видиш реакцията, тона следователно отношението и т.н. А в училище кадето би трябвало да е най-лесно го намирам за най-трудно. Там уж всички се познаваме ама ест всички се водят в техните си групички, а моята е само тази в моя клас и чат пат си бърборя с някои други седмокласнички, обаче как може да отидеш при един осмокласник например, който е наобиколен с 10 други човека и да му кажеш задрасти искаш ли да се запознаем - АБСУРДНО Е! И отделно всички като се правят на готини, че не им пука за нищо... Но аз специялно за училище не питам, по-скоро ме интересува вие как се запознавате в някой в кафете, на улицата, в билярда и т.н

FlowerPower
03-06-2010, 16:03
Не знам дали съществува човек, който успешно да прави приятелства с всеки срещнат на улицата :? Иначе- запиши се на колективен спорт, някакъв курс, клуб по интереси, в някоя училищна група. При мене лично е така- сприятелявам се с някого, защото е от класа ми/ приятел на сестра ми или на братовчед ми/от курсовете ми е. След това този нов познат ме среща с други хора и така нещата се навръзват ;)

sashit0
03-06-2010, 19:50
Не е трудно да заговориш осмокласник :D В смисъл, че аз съм 5 , а те 8 и пак успявам да ги заговоря :grin: Просто ти трябва повече самочувствие и да бъдеш себе си... Аз познавам супер добре един от осмокласниците дето пред приятелите си е един а с мен е друг. Правят се на мн важни, за да го забележят (и разбирасе са готини :D :D ) , но трябва да бъдеш себе си запомни ! Аз се скарах с една приятелка която ме беше контролирала и след като я зарязах си придобих нужното самочувствие и успях да заговоря тези същества наречени осмокласници :D :D :D :D :D Просто бъди сигурна в себе си и не обръщай внимание на това какво говорят другите за теб. Казвай си на ум "аз съм върха, аз съм супер..." и т.н. :razz: Успех ! :-)