PDA

View Full Version : тя го обича...



Alex4o0o
03-05-2010, 13:57
Влюбена съм в гаджето на най-добрата си приятелка.Те постоянно се карат,всеки ден я наранява,а са заедно от доста време вече.Мислех да ги разделя ...знам че не е хубаво но...Скоро тръгна слух,че той и изневерява и тя не е на себе си.Тук аз видях възможност да го спечеля,но видях че момичето е плакало цялата нощ,ръцете й бяха нарязани (и отново ще му прости както всеки път).Обаче тя наистина го обича (твърдо не го харесва,а го ОБИЧА..)Моля ви помогнете ми!Какво да правя?

ScionOfStorm
03-05-2010, 14:01
Ще ти помогна: ти си тъпа.

1) Защото това е приятелят на най-добрата ти приятелка.
2) Защото той й изневерява и явно не държи много на връзките, след като я и наранява, а ти искаш да се вътриш.

valdesbg
03-05-2010, 14:02
И що искаш да се буташ в шамарите?

Нямат си сякаш достатъчно проблеми че и теб да те мислят. Нали се сещаш че каквото и да стане теб ще обвинят. А не си заслужава, никой от двамата не е стока.

jujanka
03-05-2010, 14:07
и какво по - точно му харесваш на този олигофрен? По - добре подкрепи приятелката си, тя да вземе да го зареже и после ти й помогни да го преодолее, не се занимавай с такива простаци. И двете заслужавате нещо много по - добро!

darkPaladin
03-05-2010, 14:09
нИдей

kindergarden
03-05-2010, 14:09
хахах най-добрата ти приятелка да бе така ли се държиш с нея вместо да и помогнеш в труден момент мислиш как да я разделиш с гаджето и баси :?

cveti92113
03-05-2010, 15:46
az imam podoben problem moq priqtel se vijda s edna moq fr i po4ti sam ubedena 4e mejdu tqx ima neshto no neznam kakvo da pravq pomognete mi

ivcheto0o
03-05-2010, 15:53
От приятелки като теб лошо ми става.Как може да кажеш "наи-добрата ми приятелка",ти ако и беше истинска приятелка и през ум нямаше да ти моне да ги разделяш независимо от отношенията им.
А това 4е се носело слух 4е и изневерявал....Вярваш на слухове ?!?!
Остави ги и не им се меси във връзката.

Everytime
03-05-2010, 15:56
ти тфа ли наричаш приятелство ? дай да и помогна щото се карат.Ми нормално е във всяка връзка има караници.НЕ е правилно че харесваш на приятелката си гаджето.. защо не пробваш да и го кажеш да видим как ще реагира ? :)

filmimilmi
03-05-2010, 15:57
az imam podoben problem moq priqtel se vijda s edna moq fr i po4ti sam ubedena 4e mejdu tqx ima neshto no neznam kakvo da pravq pomognete mi
Наеми си частен дедектив, скрий се в спалнята на някой от двамата и чакай да издебнеш подходящия момент, или просто се дегизирай и ги следи 24/7... Толкова много решения за толкова незначителен проблем. Всъщност истината е винаги близка до акъла, него (ако го имаш) трябва да използваш в комбинация с вродената ви уж женска интуиция и тогава нито дедективи ще са ти нужни, нито следене и прочее простотии, които само те затрудняват. А и конкретно за ситуацията ти, ще ти кажа, че вече си намерила отговора особено щом всичко е толкова прозрачно.
1-во Ходи (с главно Х) с приятелката ти.
2-ро Почти = със сигурност. Обикновено няма средно положение.
Бий му шута!

soul1199
03-05-2010, 16:32
бахти приятелката :? ти вместо да я подкрепиш се опитваш да и вземеш приятеля,според мен е по-добре да не се месиш в тяхните отношения :?

Annihilati0N
03-05-2010, 16:48
Подкрепям 1-вия пост : Ти си тъпа ! Как може дори да си помисляш да взимаш приятеля на НАЙ-ДОБРАТА си приятелка. Ти значи не си никаква приятелка, а просто позната, която дебне момента да преебе момичето, което я мисли за близка до себе си. ;)

Alex4o0o
03-05-2010, 17:00
Ами точно затова не съм направила нищо досега...не съм се месила,за да се разделят.Опитвам се да и помагам с каквото мога.
А за момчето - мълча си вече от 5 месеца някъде......

valdesbg
03-05-2010, 17:09
Авторке, няма нищо лошо и да "побутнеш" малко нещата, щом е явно че не си подхождат. Естествено лекичко и внимателно за да не те усетят. А след като го знаеш що за стока е тоз господинчо - какво те привлича в него?

nymphadora
03-05-2010, 18:15
Ти си яко тъпа.Дано хванеш диария. :)

Nakadah
03-05-2010, 18:42
Ти си яко тъпа.Дано хванеш диария. :)

IndependentGirl
03-05-2010, 18:56
Ти не си добра приятелка.. ! ;x Ако беше.. щеше да знаеш как да постъпиш.. ;]

SpOrTs_GiRl
03-05-2010, 19:03
Ще ти помогна: ти си тъпа.

1) Защото това е приятелят на най-добрата ти приятелка.
2) Защото той й изневерява и явно не държи много на връзките, след като я и наранява, а ти искаш да се вътриш.

SkylineDrift
03-05-2010, 22:42
Ще ти помогна: ти си тъпа.

1) Защото това е приятелят на най-добрата ти приятелка.
2) Защото той й изневерява и явно не държи много на връзките, след като я и наранява, а ти искаш да се вътриш.

+

boniboon
03-05-2010, 23:19
и това ми било най-добра приятелка .. :(

ShinBG
03-05-2010, 23:23
Никое момиче или момче неструва толкова колкото приятелството замисли се ! ! ! :-x :-x :smt013

frozendeath
03-05-2010, 23:28
Не се меси в отношенията им. Ако ги разделиш, ще си развалиш приятелството с въпросното момиче, пък и не видях някъде да пише, че гаджето й те харесва, или ти се натиска, или изобщо ти прави някакви намеци. Трай си! Има и други момчета.

girlche
03-06-2010, 10:44
Оф бе човек,как може да искаш да хванеш този глупак?! Не стига , че наранява най-добрата ти приятелка и вместо да я защитиш, да и дадеш някой друг смислен съвет как да се успокои, ти кроиш планове как да я зареже и да тръгне с теб ! ;) Това ли е най-важното ?! Да оставиш най-добрата си приятелка,заради някое глупаче дето наранява другите ?! Би трябвало да си обмислила добре какво искаш и, защото ако тръгнете накрая и ти ще си наранената ;););)

GossipGirl89
03-06-2010, 11:22
Виж сега девойче - не е грешно да се влюбиш в неподходящ. На всички ни се е случвало и ти не си виновна, че си се влъбила точно в него - сърцето не пита все пак, но не е правилно това, което възнамеряваш д направиш, а именно - да ги разделиш. Казваш, че тя ти е най-добрата приятелка - тогава как изобщо си позволила на подобни мисли да нахлуят в главата и съзнанието ти? Ако наистина ти е такава, за каквато я представяш и ако наистина държиш поне малко на нея няма да си позволиш подобно нещо.Харесвай си го - никой не те е спрял, но недей да правиш неща, за които после жестоко ще съжаляваш. Те се карат, имат си достатъчно проблеми - недей и ти да допринасяш. Още повече, че сама виждаш как тя страда - способна ли си да й причиниш още болка ?!

c0ci
03-06-2010, 13:55
Дано да нямам приятелка като теб :)

sladi4ka_qni4ka
03-06-2010, 15:57
какви приятелки ... как искаш да ги разделиш. Накрая ще се окажеш не само без най-добра приятелка , ми и без нейния приятел. Вместо да си до нея .. ти 6те мисли6 дали да ги раздели6 ... :? тя не заслужава такава "най-добра" приятелка ...

therichbitch
03-06-2010, 16:59
и какво по - точно му харесваш на този олигофрен? По - добре подкрепи приятелката си, тя да вземе да го зареже и после ти й помогни да го преодолее, не се занимавай с такива простаци. И двете заслужавате нещо много по - добро!

дам, само с едно не съм съгласна, авторката НЕ заслужава по- добро момче, щом и идват такива мисли.. :-x :-x :-x

fc
03-06-2010, 17:20
На теб не може да ти се помогне.