PDA

View Full Version : Помош! Не ми излизат субтитрите



bonjovi
03-05-2010, 19:07
свалям си филм но не ми излизат субтитрите кота го пусна /субтитрите са разархивирани в същата папка/ отварям със всъкакви програми но не излизат субтитри казаха ми че филма и субтитрите трябвало да бъдат с едкавки имина и тва го пробвах ама пак нестава :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

YouDontKnowMe
03-05-2010, 19:26
Пробвай с влачене да закараш субтитрите във филма (при WMP не става)

doomkillerr
03-05-2010, 20:05
Името на филма ако е:

"Angels.And.Demons.DVDRip.XviD-iMBT.avi"
, то субтитрите трабва да носят същото име, като запазиш тяхното разширение - тоест субтитрите трябва да са съответно:

"Angels.And.Demons.DVDRip.XviD-iMBT.srt"

П.С. - Ако и така не стане, кажи кой видео плеър ползваш за да ти кажем как да ги заредиш ръчно субтитрите! 8)

bonjovi
03-06-2010, 07:20
използвам Windows медиа плеър и ГОМ плеър

Jus7DreamBoy
03-06-2010, 08:27
използвам Windows медиа плеър и ГОМ плеър
И аз съм с ГОМ плеър и ако не тръгнат автоматично ги хващам и ги завлачвам и пускам в ГОМ плеър-а и тръгват нормално ...

bonjovi
03-09-2010, 16:10
много ви благодаря за помощта :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:

hamilcar
03-09-2010, 16:15
много ви благодаря за помощта :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: