PDA

View Full Version : Не се харесвам!! ..



emotional95
03-05-2010, 19:36
Здравейте! Аз съм на 15 и тежа 70 килограма. Хич не се харесвам и искам драстично да отслабна обаче всички ми повтарят, че това е вредно. Обмислях да започна да пуша, обаче се отказах. Сега незнам какво да направя... А отгоре на сичко и прекарах бронхопневмония и доктора ме освободи от физическо, за месец, и каза да не се натоварвам за да не ме повтори и да не прерасне в нещо по-сериозно... Помогнете ми!? Ако можете ми кажете някой барз начин да отслабна!! :( :( :)

jFoxx
03-05-2010, 19:53
колко си висока?

emotional95
03-05-2010, 20:17
168

jFoxx
03-05-2010, 20:30
ами можеш да започнеш да спортуваш нещо.. и яж здравословна храна. :P

xkorem
03-05-2010, 21:14
Започни с някаква диета,спазвай я строго,тичай на ден по 1-2 километра.. ..

sashit0
03-05-2010, 21:16
Според мен трябва да спортуваш и да ядеш здравословно, но не и да се лишаваш от някои неща. Ще е много вредно да спазваш "строга диета" (все пак още растеж) 8-) 8-) :P :P

xSANYAx
03-06-2010, 09:17
Спокойно,ако наистина се набиваш на очи с теглото си,понамали сладките неща и се движи повече.. но ако си изглеждаш почти нормално и не ти личат,няма защо да се притесняваш чак толкова :)

trustN0body
03-06-2010, 09:25
Спокойно,ако наистина се набиваш на очи с теглото си,понамали сладките неща и се движи повече.. но ако си изглеждаш почти нормално и не ти личат,няма защо да се притесняваш чак толкова :)

Дано не се обиди, но 70к. определено си личат.


П.П. Намери си някоя добра диета. Това отслабване е по-добре да стане постепенно, от колкото по-бързо и да си увредиш здравето. Няма да е лошо и да правиш повечко секс.

bl0odyS0uL
03-07-2010, 20:20
Запиши се на танци! :o :lol: Действа! .. Аз отслабнах с 4 кг, и сега съм 49. 8-) Но преди да започнеш танците, започни да тичаш.. И гарантирам, че ще отслабнеш. Но диети.. Не стигай до там, верно е че ще отслабнеш, но не е много полезно.. Просто яж повече здравословни неща, и намали сладкото. :-)

emotional95
03-08-2010, 15:52
az sam visoka ... taka che ne si lichi tolkova che sam 70 ... dori za 2 sedmisi veche sam 69 :grin: :D :-D .... sled vsekidnevni uprajneniq i zdravoslovno hranene :grin: :grin: :-D

rrrawrrr
03-08-2010, 16:12
Няма да ти казвам колко си слабичка и т.н , не пуши, защото е вредно и няма да отслабне нищо друго освен имунната ти система.. С риск да се повторя ще кажа, че единствения начин за здравословно отслабване е спорт + здравословно хранене ( в зависимост от възраст, болести и т.н)

DNLAM
03-09-2010, 21:04
Между другото наистина при 168 см 70 кг. не са толкова страшни, колкото ви звучат, о извини ме, 69, а скоро и по-малко.
Моят съвет е да не пропускаш закуската, но избягвай баници, дюнери, пици, солетите и бейкролса също не са добър вариант. Прави си домашен сандвич (дори ако трябва да си носиш на училище), като е хубаво да предпочиташ пълнозърнест хляб, маргарин, предназначен за сандвичи (по-ниско калоричен е) и пуешко (пушено или шунка). Примерно. А ако ти прегладнее избирай плодове или някой морков. Не се ограничавай драстично, за да не се получи онзи досаден йо-йо ефект и не се отчайвай ако резултатите идват бавно, когато отслабваш постепенно ефектът е най-траен. Ограничи тестените изделия (но не ги спирай напълно), простите въглехидрати (вафли, бисквити, сухи пасти и тн..) избирай по-добре плодово мляко или черен шоколад.

HRaBr0TyYKeBaPcHe
03-10-2010, 17:39
Обмислях да започна да пуша, обаче се отказах.

Веднага почвай да пушиш и да се друсаш.Ще отсланеш за 1 седмица. :D
Сега сериозно.
Диети в никакъв случай.Адски вредно.Колкото до маргарина-супер вреден е.Не ми се обяснява тепърва защо, но ще ти кажа че в САЩ(използват само маргарин) има бая смъртни случай заради хидрогенизирано растително масло(или нещо такова).По-доре масло.А това че маслото е мн по калорично-глупости.Разликата е толкова незначителна, че е се 1 дали ша е маргарин или масло(от страна на калориите) :)

TodallenVerratern
03-10-2010, 22:27
Спортувай.Не почвай да пушиш защото не се отслабва повярваи знам винаги сам с цигара в уста и не сам забелязал нещо да става с теглото ми но ще ми стане мн забавно когато ги спра и стана свиня :grin:

NeENormalen
03-11-2010, 14:29
Веднага почвай да пушиш и да се друсаш.Ще отсланеш за 1 седмица.

+1. Ако си на линия за 2 седмици ще се стопиш за 0 време :D :grin:

twilightHeart
03-12-2010, 13:35
НЕ започвай диети!! Когато станеш на 20-25 знаеш ли какви проблеми могат да ти станат?!

Здравословно хранене ии много спорт. Пий доста вода, прави коремни преси (ако имаш шкембенце) и други упражнения..

lovely_b
03-13-2010, 08:02
Можеш да пробваш житния режим, ефекта е наистина невероятен! Хубавото е, че си се храниш колкото си искаш, но единствено с варено житце ( без захар естествено, може с лимонче), ябълки, орехи и мед. Като цяло режима е много полезен защото прочиства организма, но е труден за изпълнение защото трае 10 дена. Лично аз се пробвах да го направя , но на 3 ден бях свалила 2 килограма ( а тежах 49 на 1.70) и прецених, че при мен ефекта може да не е толкова добър. След края на режима има спецялно захранване, което е много важно за да не си върнеш килограмите. Успех, ако имаш въпроси пиши на ЛС, ще ти обясня :)

spopi
04-19-2010, 17:23
Спорт и здравословно хранене :oops:

sunnY961
04-20-2010, 19:44
Никакви диети!!!! :? По скоро яж от всичко по малко, задължително сутрин, обед и вечер, а за междухраненията яж САМО плодове..ше ти се отрази супер..а също така можеш да караш колело..примерно всеки ден 1-2км и след няколко месеца ще си ' бонбон ' ; ) И аз бях като теб..знам колко е гадно :? А с диетите - още по зле...
Иии както е казала twilightHeart - прави коремни преси, може би сутрин или преди сън,.. първо почти с 5 всеки ден..после 10..15.. и така постепенно ще увеличаваш (: . Успех! :-)

imagination888
04-20-2010, 22:23
Аз също мога да те посъвртвам абсолютно никакви диети! Самата аз постадах от това, втълпих си че съм дебела а не бях, започнах диети гладувах няколко дни не издържах и после набивах защото умирах от глад и така много пъти, така качих мнгоо кила отгоре и ето как станах пълна. Важното е да ядеш САМО И ЕДИНСТВЕНО, когато чувстваш глад, а не защото имаш апетит без да си гладна и започни да спортуваш, както казват всички или с тичане или танци, препоръчвам народни танци, дори и да не ти харесват там най много се топят калории и най много се изморяваш, можеш да ограничиш и сладкото УСПЕХ :) :)

bekhama
04-21-2010, 13:27
и аз щети кажа същото НИКАКВИ ДИЕТИ.Само спорт(по избор) и ограничаваш сладко,тестено,пакетирано( убети,солети),пържено и пий мнооооогогого вода.Наблягай на плодове и зеленчуци.Успех с отслабването.

bekhama
04-21-2010, 13:27
Можеш да пробваш житния режим, ефекта е наистина невероятен! Хубавото е, че си се храниш колкото си искаш, но единствено с варено житце ( без захар естествено, може с лимонче), ябълки, орехи и мед. Като цяло режима е много полезен защото прочиства организма, но е труден за изпълнение защото трае 10 дена. Лично аз се пробвах да го направя , но на 3 ден бях свалила 2 килограма ( а тежах 49 на 1.70) и прецених, че при мен ефекта може да не е толкова добър. След края на режима има спецялно захранване, което е много важно за да не си върнеш килограмите. Успех, ако имаш въпроси пиши на ЛС, ще ти обясня :)
Ако може разкажи повече.

Sisi7u
04-23-2010, 17:13
аз съм чувала за лечебен глад !? пречиствала тялото от вредните работи и излишните килца, но при захранване ако не спазваш правилата отново си си ги връщала даже от горе ;]]
лечебния глад трябва да трае не повече от 20 дена
14 дена за пречистване на вредните токсини от тялото ...
за повече инфо: http://www.zemianazaem.com/archives/70 ;]]
успех !!

missDulce
04-28-2010, 06:08
Спорт и правилен хранител режим!

cr0s
05-03-2010, 17:26
Спорт му е майката ! 8-)

L0ST
05-03-2010, 20:14
Защо пък да не започва диети. Не става дума за нещо драстично, но:
Месо: повече филе, без мазно
Хляб - понамали го малко, колкото по-малко, толкоз по добре
Плодове -яж си, не прекалявай, след определена граница захарозата (или там както му се викаше) не успява да се ''преработва'' и става в мазнини.
Сладко - също трябва да го намалиш
Всякакви "бързи закуски" да ги намаляваш драстично - по-добре сутрин кисело мляко с мюсли или нещо подобно вкъщи
Газираното също да се намали, както и сокчетата


НЕ СТАВА ДУМА ЗА СПАЗВАНЕ АН СТРОГА ДИЕТА БЕЗ МЕСО, ХЛЯБ И Т.Н. . СТАВА ДУМА ЗА НАМАЛЯВАНЕ НА ХРАНАТА КАТО ЦЯЛО.

Храни се здравословно, гледай да включваш различни неща в менюто си. Ако си изкарала пневмония тези дни, не спазвай никаква диета докато по укрепнеш - наблягай на плодове изеленчуци (с витамини). Пази се и гледай да не настинеш, че сега организма ти е податлив на инфекции...

Спорт:

Спортът е здраве. Важно е да се движиш. Тичане по няколко км на ден. Разходки поне по 4-5 км всеки ден, а когато имаш възможност и повече. Плуването е приятно също, ако имаш къде. Можеш и някаквиупражнения вкъщи да си правиш за раздвижване и т.н. .


----------------------

Спортът е много по-важен от диетата. Ако стои по цял ден на РС-то или дори над някоя книга, няма как с диета само да отслабнеш.

NeENormalen
05-05-2010, 14:08
Амфети, трева и баскетбол по цял ден... :)