PDA

View Full Version : Объркана.. или по-скоро обмисляща



xSANYAx
03-05-2010, 18:41
Така..ето го и МОЯТ проблем! Значи,след като напуснах България и отидох да уча и да живея в друга страна,в началото бях новобранка и никой не познавах.. когато се качвах в училищният бус,имаше едно момче,което постоянно ме гледаше и аз забелязвах това! :( Постепенно се влюбих в него,започнах постоянно да мисля за него и не си го избивах от мислите си.. той беше с дълга руса коса и сини очиии и се казваше Алек (доколкото аз доразбрах от източници) но изведнъж той спря да се качва там..срещите ни бяха доста по-рядки из коридорите на колежа.. но най-хубавото беше,че отново виждах,че ме гледа,когато се разминавахме.. там е работата,че не се познаваме,няма и как... отсъствах 4 седмици и когато отидох го видях с едно момиче от неговият клас..вървяха там-онам заедно,е,тя беше блондинка също :-x :( но както и да е.. видях веднъж,че я прегръща.. един мой приятел разправя,че са само приятели,но нещо в мен мисли обратното :( помогнете ми.....дали според вас ме харесва? и как да се запозная с него? той е на моята възраст,но нямаме нито общи познати нито нищо :(

valdesbg
03-05-2010, 18:45
Е щом го виждаш често по коридорите.. ми ползвай това за да се запознаете бе.

Кажи му че се засичате честичко, и искаш да се запознаете. Подаваш ръка, казваш си името и ако не е темерут - ще направи същото. А от там нататък вече ще разбереш има ли гадже, няма ли.

soul1199
03-05-2010, 18:52
или в буса го заговори или по коридорите,няма друг начин,онова другото момиче може да му е само приятелка,а дали те харесва-не знам,ще разбереш само,ако събереш смелост и се запознаете :)

pisety000
03-05-2010, 18:54
Е щом го виждаш често по коридорите.. ми ползвай това за да се запознаете бе.

Кажи му че се засичате честичко, и искаш да се запознаете. Подаваш ръка, казваш си името и ако не е темерут - ще направи същото. А от там нататък вече ще разбереш има ли гадже, няма ли.

SpOrTs_GiRl
03-05-2010, 18:56
Хей .. след като толкова много го харесваш, а явно и той теб .. и всичко зависи само то едно запознанство, а се виждате всеки ден .. какво ти коства? :)

xSANYAx
03-05-2010, 19:04
просто ме е срам..как ще отида ''хей,аз съм Саня'' доста детинско,не мислите ли?! :? a и ме е срам,не знам как ще реагира :( а и от друга страна искам да му взема скайпа нооо ме е страх че няма да се сеща да ми пише примерно и оттам ще си създам впечатления,че не му пука за мен иии ще е ужасно! :(

SpOrTs_GiRl
03-05-2010, 19:06
просто ме е срам..как ще отида ''хей,аз съм Саня'' доста детинско,не мислите ли?! :? a и ме е срам,не знам как ще реагира :( а и от друга страна искам да му взема скайпа нооо ме е страх че няма да се сеща да ми пише примерно и оттам ще си създам впечатления,че не му пука за мен иии ще е ужасно! :(
А бе ей :D .. Ти от къде знаеш, че няма да ти пише, да не си гадател?!?! ..... Няма как да знаеш, преди да опиташ.

lipsvashh_mi
03-05-2010, 19:11
уоу,много трудно-развърдваш си краката отиваш при него усмихваш се,подаваш ръка и си казваш името-ама да знаеш това малко хора го умеят :D ако не стане от първият път пробвай пак и пак-току виж станало..
а сега сериозно-гледате момчето,ти го гледаш-явно си му хванала окото....не изпускай момента и се запознай с него,че току виж тая просто приятелка станала нещо повече и ти оставаш с пръст в устата

xSANYAx
03-05-2010, 19:12
просто ме е срам..как ще отида ''хей,аз съм Саня'' доста детинско,не мислите ли?! :? a и ме е срам,не знам как ще реагира :( а и от друга страна искам да му взема скайпа нооо ме е страх че няма да се сеща да ми пише примерно и оттам ще си създам впечатления,че не му пука за мен иии ще е ужасно! :(
А бе ей :D .. Ти от къде знаеш, че няма да ти пише, да не си гадател?!?! ..... Няма как да знаеш, преди да опиташ.

Не,не съм гадател 8-) но имам някакво такова чувство,вече толкова много пъти ми се е случвало да ми разбиват сърцето или да се лъжа..примерно ''оо той ме харесва'' а дори веднъж не ми е писал пръв.. ужасно е,разбираш как си живяла толкова много време в лъжи.. НО все някога го преодоляваш :)

valdesbg
03-05-2010, 19:14
Що бе, нормалните хора така се запознават - с подаване на ръка.

На вашата планета как е обичаят?

xSANYAx
03-05-2010, 19:14
уоу,много трудно-развърдваш си краката отиваш при него усмихваш се,подаваш ръка и си казваш името-ама да знаеш това малко хора го умеят :D ако не стане от първият път пробвай пак и пак-току виж станало..
а сега сериозно-гледате момчето,ти го гледаш-явно си му хванала окото....не изпускай момента и се запознай с него,че току виж тая просто приятелка станала нещо повече и ти оставаш с пръст в устата

Хмм,първите ти редове не бяха много добри..всмисъл,че не съм такава да се кълча като изпаднала ... но последните наистина бяха много хубави,и си напълно прав/а :)

SpOrTs_GiRl
03-05-2010, 19:16
Що бе, нормалните хора така се запознават - с подаване на ръка.

На вашата планета как е обичаят?
:D :D :D

Мда, какво му е детинското? .. Хората се запознават така до ркая на съзнателния си живот .. А на 70-80-90 да си дечко, не знам! :D

xSANYAx
03-05-2010, 19:17
Що бе, нормалните хора така се запознават - с подаване на ръка.

На вашата планета как е обичаят?

Ти май не разбираш.. да, НА МОЯТА ПЛАНЕТА?! що за тъпизъм?! хаха..обзалагам се,че ако беше на мое място и ти щеше да си така,но айде..тцтц

xSANYAx
03-05-2010, 19:18
Що бе, нормалните хора така се запознават - с подаване на ръка.

На вашата планета как е обичаят?

Ти май не разбираш.. да, НА МОЯТА ПЛАНЕТА?! що за тъпизъм?! хаха..обзалагам се,че ако беше на мое място и ти щеше да си така,но айде..тцтц

soul1199
03-05-2010, 19:18
просто ме е срам..как ще отида ''хей,аз съм Саня'' доста детинско,не мислите ли?! :? a и ме е срам,не знам как ще реагира :( а и от друга страна искам да му взема скайпа нооо ме е страх че няма да се сеща да ми пише примерно и оттам ще си създам впечатления,че не му пука за мен иии ще е ужасно! :(ее що?аз пък днеска се запознах с един,аз от мн отдавна го наблюдавам.Той мина покрай мене,погледна ме и аз го погледнах и му викам,аз много искам да се запозная с тебе и той аз съм... и си подаде ръката да се запознаем и се запознахме(казвам ти тва за дати вдъхна кураж) :)

SpOrTs_GiRl
03-05-2010, 19:20
Не, просто много драматизираш едното запознаване .. Харесваш го - явно и той теб, всичко зависи от това дали ще си подадеш ръката...
Хайде направи нещо!?

xSANYAx
03-05-2010, 19:21
Не, просто много драматизираш едното запознаване .. Харесваш го - явно и той теб, всичко зависи от това дали ще си подадеш ръката...
Хайде направи нещо!?

Ще направя,но вие не знаете ли какво е СРАМ?! наистина.. срам ме е ,но ще го преодолея

valdesbg
03-05-2010, 19:22
Ми, кво да ти кажа точно така в напълно непозната обстановка съм се запознавал с момиче.

Гледахме се като котараци няколко спирки в автобуса, и аз отидох до нея и и казах:

Здравей, аз се казвам Влади и идвам да се запозная с теб. Сметнах че ще е глупаво да продължим да се гледаме още 5 спирки, когато някой отнас ще слезе.

И тя отвърна.

Какво страшно/срамно/сложно има?

dedodekster
03-05-2010, 19:22
Саня, няма нищо срамно и детинско в това да отидеш при него и да се запознаеш. Ако много те е срам, помоли някой общ познат/приятел да ви запознае(не може да нямате общи познати - в един колеж сте все пак).
Надявам се да постигнеш успех. :)

SpOrTs_GiRl
03-05-2010, 19:25
Честно, знам ... АДСКИ съм срамежлива, понякога ме е срам в магазин да влезна сама (?!) .. Да, признавам си, и понякога този срам безумно много ми пречи .. Но в твоята ситуация - всичко зависи от преодоляването му.. :)

xSANYAx
03-05-2010, 19:27
Ами защо ме е срам?!
Не че съм срамежливка попринцип 8-) но просто той е прекалено красив и си представям,че нищо няма да стане,макар и да ме гледа..не знам,просто съм объркана,но ще се запозная,вече съм решила! :D :)

valdesbg
03-05-2010, 19:29
Сега знаеш какво минава през главата на ВСЕКИ мъж, който иска да се запознае с момиче.

Иначе - успех, няма нищо срамно :) Не хапем(много) :-D

SpOrTs_GiRl
03-05-2010, 19:29
Оо задължително пиши какво е станало! :D

xSANYAx
03-05-2010, 19:32
хаха добрее нооо някакси не ми се ще това да е краят на темата ми..нека има и още мнения :D а иначе много благодаря за тези до тук,помогнаха ми :)

п.с: ще пиша,ако стане 8-) :lol:

Pa3yMeH
03-05-2010, 19:33
Хех, и аз имам подобен проблем ^__^ Може да използваш някъв детински номер - да се блъснеш в него, sorry, туй-онуй и така 8-)

xSANYAx
03-05-2010, 19:37
да :D веднъж бях в двора на колежа и си говоря с приятели и би звънеца и ние се затичваме към входа и в същото време той излиза и аз се блъснах в него ии единственото което обелих беше '' sorryyyyy :S '' :D после как ми се смяхаааа 8-) но от негова страна нищо не забелязах,все едно си е мислил ''идиотка..'' :( :( уууффф

vesito13
03-05-2010, 19:40
Сама трябва да преодолееш срама си и да отидеш да се запознаеш с него. Ясно ти е, че трябва да го направиш просто за момент, изгони срама от съзнанието си ;)

soul1199
03-05-2010, 19:40
да :D веднъж бях в двора на колежа и си говоря с приятели и би звънеца и ние се затичваме към входа и в същото време той излиза и аз се блъснах в него ии единственото което обелих беше '' sorryyyyy :S '' :D после как ми се смяхаааа 8-) но от негова страна нищо не забелязах,все едно си е мислил ''идиотка..'' :( :( уууфффнищо не е казъл,щот се е чудил,кво става :lol:

xSANYAx
03-05-2010, 19:44
да :D веднъж бях в двора на колежа и си говоря с приятели и би звънеца и ние се затичваме към входа и в същото време той излиза и аз се блъснах в него ии единственото което обелих беше '' sorryyyyy :S '' :D после как ми се смяхаааа 8-) но от негова страна нищо не забелязах,все едно си е мислил ''идиотка..'' :( :( уууфффнищо не е казъл,щот се е чудил,кво става :lol:

е,не мисля така,може би наистина си е помислил ''оффффф тазъ пък какво се бута в мен'' поне трябваше да каже ''за нищо '' или ''няма проблем'' а не да ме отмине все едно нищо не е станало :(

soul1199
03-05-2010, 19:46
да :D веднъж бях в двора на колежа и си говоря с приятели и би звънеца и ние се затичваме към входа и в същото време той излиза и аз се блъснах в него ии единственото което обелих беше '' sorryyyyy :S '' :D после как ми се смяхаааа 8-) но от негова страна нищо не забелязах,все едно си е мислил ''идиотка..'' :( :( уууфффнищо не е казъл,щот се е чудил,кво става :lol:

е,не мисля така,може би наистина си е помислил ''оффффф тазъ пък какво се бута в мен'' поне трябваше да каже ''за нищо '' или ''няма проблем'' а не да ме отмине все едно нищо не е станало :(еми или е имал някъв по сериозен проблем смисъл бил е замислен,или просто е тъп 8-)

vesito13
03-05-2010, 19:47
да :D веднъж бях в двора на колежа и си говоря с приятели и би звънеца и ние се затичваме към входа и в същото време той излиза и аз се блъснах в него ии единственото което обелих беше '' sorryyyyy :S '' :D после как ми се смяхаааа 8-) но от негова страна нищо не забелязах,все едно си е мислил ''идиотка..'' :( :( уууфффнищо не е казъл,щот се е чудил,кво става :lol:

е,не мисля така,може би наистина си е помислил ''оффффф тазъ пък какво се бута в мен'' поне трябваше да каже ''за нищо '' или ''няма проблем'' а не да ме отмине все едно нищо не е станало :(Може и да е имал лош ден, да не е бил в настроение, да не му се е говорело, да е бил разсеян ... Това, че не е казал нищо, не означава автоматично, че те мисли за идиотка :)

lipsvashh_mi
03-05-2010, 20:06
хех,това с блъскането си е било просто подкана от съдбата да се запознаете,а ти нищо не си направила....
въпреки,че наистина е малко сконфузно винаги има начин да извъртиш нещата в своя полза...сещам се сега как веднъж се изръсих по очи пред момчето,което тогава супер много харесвах -чувството беше ужасно докато той не ми помогна да стана и така се запознахме...
в общи линии ппонякога да си кьопав или кьорав си има и своите предимства 8-)

ShtrudeL
03-05-2010, 20:09
Боже...не се познавате...даже и на "Здрасти" не сте,но иначе си ужасно влюбена (в красотата му разбира се...),че и си мислиш дали те харесва...?

frozendeath
03-05-2010, 22:12
Запознай се с него, може и да стане нещо. Нищо не губиш ако опиташ. Успех :)

xSANYAx
03-06-2010, 06:44
Така е!

anonimchetou
03-06-2010, 06:58
защо постоянно си мислиш някви си твои неща от рода на ако ( .. ) може да стане (...) няма смисъл ? Главата ти е пълна с предразсъдъци. Действай и каквото стане спри да мислиш за това ако ти направиш нещо кво ще стане и дрън дрън. Бъди по-смела щом те привлича. Русичко дългокосо и синеоко точно като моето ;д ! ! Давайй !

xSANYAx
03-06-2010, 07:16
Ако приятелят ти е този от снимката,момчето,което съм си заплюла е по-буйна коса.. 8-) но няма значение това,все пак мерси за куража!!!!

xSANYAx
03-06-2010, 08:05
други? :( 8-)

valdesbg
03-06-2010, 09:23
Е какво още искаш да ти кажат, Саня? :)

JackSparrow
03-06-2010, 09:28
отиваш при него, когато е с русокоската, виж им реакциите и на двамата, така ш разбереш има ли нещо помежду им.. :-D

JackSparrow
03-06-2010, 09:30
ии един въпросс - ти само любимия ли прегръщаш? приятелската прегръдка съществува ли за теб?

Take_That
03-07-2010, 12:18
Бъди смела, рискувай :) Следващия път, когато го видиш по коридора можеш да се блъснеш леко в него и това да е добър повод за запознанство :P

dedodekster
03-07-2010, 16:11
други? :( 8-)
Какво още очакваш да ти кажем???

П.П Ако на аватара си ти не знам как въпросното момче още не се е решило да направи първата крачка... :oops: :oops: :oops: