PDA

View Full Version : 6 месеца и нищо ..



sunshinepp
03-05-2010, 18:56
Днес правим 6 месеца.. може би не е много ,ноо това е най -дългата ми връзка до сега :)
Няколко дни преди това се карахме и имахме отвратителни спорове , но говорихме и уж се оправихме ..
Днес се надявах да е хубав ден.Обикновено не празнуваме тия месечници, а както обикновено се виждаме и евентуално ходим някъде или ако е студено у нас или в тях .. гушкаме се, филми .. смях , целувки .. Обаче не и днес.. Видяхме се в 1 и половина, в 2 и половина майка му, му звънна и му каза да вземе брат си в 3 .. и естествено той нямаше как да не отиде - нормално .. :)
Следобед ми писа да се извини..говорихме си 20 мин и той каза, че става за малко и след 1 ч. ще седне пак на скайпа. Е да ама го чаках повече от 2 часа и се надявах поне вечерта да си говорим за нещо ( както обикновено правехме преди 2 - 3 седмици всеки ден )
Като дойде каза 2 приказки и трябвало да става , че бил болен нещо . . и аз се ядосах .. а той каза " еми като ще се сърдиш твой проблем " . . Притеснявам се , че напоследък е по-студен отдрръпнат като, че вече не му пука толкова много..
Искам само някакви мнения ..чувствам се гадно и странно :( :?

SpOrTs_GiRl
03-05-2010, 19:00
Ние не го познаваме и можем само да предполагаме.. Може да има проблеми вкъщи, в училище, на работа ... Може пък да има проблем помежду ви, за който той не ти е споделял. Ако не говориш с него - няма начин да разбереш.
След като сте толкова време заедно - няма да ти е трудно да проведеш един нормален разговор с него. :)

dedodekster
03-05-2010, 19:00
Тъй като не ви познавам не мога да кажа друго освен: Разговор!!!
Успех и дано нещата се оправят :)

ShtrudeL
03-05-2010, 19:14
Еми не му досаждай и не се сърди за глупости по дяволите. Оо Задушаващо е... И аз преди бях така,но спрях. Оо

pisety000
03-05-2010, 19:16
Поговори с него.Попитай го какво става и дали има някакъв проблем :)

valdesbg
03-05-2010, 19:17
Някакви мнения на каква тема искаш?

Щото много въпроси има поставени тук, кажи на кои искаш да ти отговорим.

sunshinepp
03-05-2010, 19:37
Някакви мнения на каква тема искаш?

Щото много въпроси има поставени тук, кажи на кои искаш да ти отговорим.

Какво да направя за да не е такъв.. ии да се сърдя ли за това и да се ядосвам ли и аз не знам .. :(

darkPaladin
03-05-2010, 19:37
Ани Ани проблемите му ги знаеш и няма отърване от тях само на по-зле ще отива

остави го докъто е време

sunshinepp
03-05-2010, 19:39
Ани Ани проблемите му ги знаеш и няма отърване от тях само на по-зле ще отива

остави го докъто е време


:( не съм сигурна на 100% че е това ..

vesito13
03-05-2010, 19:45
За да се получава такава студенина във връзката ви най-вероятно има някакъв проблем било той във взаимоотношенията ви или в училище, семейство и т.н. Опитай да поговориш с него или сама да разбереш каква точно е причината и съответно да опиташ да оправиш нещата :)

Sexy_boy_94
03-05-2010, 19:46
Ние не го познаваме и можем само да предполагаме.. Може да има проблеми вкъщи, в училище, на работа ... Може пък да има проблем помежду ви, за който той не ти е споделял. Ако не говориш с него - няма начин да разбереш.
След като сте толкова време заедно - няма да ти е трудно да проведеш един нормален разговор с него. :)


+

valdesbg
03-05-2010, 19:47
Ми.. щом 6-ти месец го търпиш такъв - ясно си му показала че такъв го искаш. И той си знае че може да си разиграва коня както иска.

Ако се разсърдиш/нацупиш - няма да има някаква по сериозна реакция. Т.е. полза няма да има. Еди нвид - "Не си малка, оправяй се, аз с глупости няма да се занимавам"

Друго?

BlueParadise
03-05-2010, 19:49
Еми като имаш съмнения,вижте се и го питай съвсем нормално - Има ли нещо което те притеснява и трябва да знам,ими ли някакъв проблем между нас ... говорете :)

sunshinepp
03-05-2010, 19:52
За да се получава такава студенина във връзката ви най-вероятно има някакъв проблем било той във взаимоотношенията ви или в училище, семейство и т.н. Опитай да поговориш с него или сама да разбереш каква точно е причината и съответно да опиташ да оправиш нещата :)


Опитвах много пъти да разбера какво му е .. защото и аз го усещам така, че му има нещо, но все не иска да ми каже . .Карам го да сподели, казвам му че може да разчита на мене за всичко и той само повтаря "няма нищо .. кажи ми какво има според тебе .. въобразяваш си " .. и дори веднъж леко се опита да ми надига глас и се скарахме още повече .. ии вече не знам .. страх ме е и не искам да го загубя . . :( :? ;( ..

vesito13
03-05-2010, 19:58
За да се получава такава студенина във връзката ви най-вероятно има някакъв проблем било той във взаимоотношенията ви или в училище, семейство и т.н. Опитай да поговориш с него или сама да разбереш каква точно е причината и съответно да опиташ да оправиш нещата :)


Опитвах много пъти да разбера какво му е .. защото и аз го усещам така, че му има нещо, но все не иска да ми каже . .Карам го да сподели, казвам му че може да разчита на мене за всичко и той само повтаря "няма нищо .. кажи ми какво има според тебе .. въобразяваш си " .. и дори веднъж леко се опита да ми надига глас и се скарахме още повече .. ии вече не знам .. страх ме е и не искам да го загубя . . :( :? ;( ..Ако наистина му има нещо /в което не можем да бъдем сигурни/, то явно не е готов да сподели с теб. Има неща, които за един човек може да са прекалено лични. В такъв случай ще те посъветвам да не настояваш да ти каже, в повечето случаи човек каже ли няма ми нищо, ще си държи на нищото. Бъди до него, нека знае, че може винаги да говори с теб и да ти се довери, забавлявайте се заедно, гледай да го развеселяваш, да го отдалечаваш от проблемите му и в същото време обръщай внимание на детайлите, туко виж сама си разбрала какъв е проблема.
Ако всъщност няма проблем, може би просто са му се събрали по-лоши дни, някакво стечение на обстоятелствата, не се паникиосвай, може да се оправи това :)

sunshinepp
03-05-2010, 19:59
Ми.. щом 6-ти месец го търпиш такъв - ясно си му показала че такъв го искаш. И той си знае че може да си разиграва коня както иска.
Ако се разсърдиш/нацупиш - няма да има някаква по сериозна реакция. Т.е. полза няма да има. Еди нвид - "Не си малка, оправяй се, аз с глупости няма да се занимавам"

Друго?

Е какво да го направя за да не си мисли,че е така :(

ShtrudeL
03-05-2010, 19:59
Божее като почнете да се филмирате О.О Момчетата не са лигли и не се вкарват във филми като нас. Като кажат "Нищо ми няма." значи наистина е така. оО Ако се държат дръпнато значи досаждаш и толко. Оо Не разтягат мисли и локуми и едва ли се вайкат и притесняват толко. Не са романтични и няма да ви тичат в краката всеки път като ви щръкне на акъла,че има нещо нередно. Оо

ФИЛМИИ О.о

sunshinepp
03-05-2010, 20:01
Божее като почнете да се филмирате О.О Момчетата не са лигли и не се вкарват във филми като нас. Като кажат "Нищо ми няма." значи наистина е така. оО Ако се държат дръпнато значи досаждаш и толко. Оо Не разтягат мисли и локуми и едва ли се вайкат и притесняват толко. Не са романтични и няма да ви тичат в краката всеки път като ви щръкне на акъла,че има нещо нередно. Оо

ФИЛМИИ О.о

Ок може и да си права ..
Просто отношението му преди беше различно за това се притеснявам :)

ShtrudeL
03-05-2010, 20:01
Ми.. щом 6-ти месец го търпиш такъв - ясно си му показала че такъв го искаш. И той си знае че може да си разиграва коня както иска.
Ако се разсърдиш/нацупиш - няма да има някаква по сериозна реакция. Т.е. полза няма да има. Еди нвид - "Не си малка, оправяй се, аз с глупости няма да се занимавам"

Друго?

Е какво да го направя за да не си мисли,че е така :(

Еми не бъди мила с него Оо Дръж се така както той се държи. Не се сърди,не се карай и не прави от мухата слон. Оо

ShtrudeL
03-05-2010, 20:03
Божее като почнете да се филмирате О.О Момчетата не са лигли и не се вкарват във филми като нас. Като кажат "Нищо ми няма." значи наистина е така. оО Ако се държат дръпнато значи досаждаш и толко. Оо Не разтягат мисли и локуми и едва ли се вайкат и притесняват толко. Не са романтични и няма да ви тичат в краката всеки път като ви щръкне на акъла,че има нещо нередно. Оо

ФИЛМИИ О.о

Ок може и да си права ..
Просто отношението му преди беше различно за това се притеснявам :)

Еми свикнал е с теб...началото...а и всяко ново нещо е вълнуващо. Сега или вълнението е изчезнало и е прераснало в нещо по-голямо като...обич... или просто си му омръзнала и не те иска. Оо Ако е първото просто се дръж като него и си се обичайте като големи хора.

sunshinepp
03-05-2010, 20:14
Божее като почнете да се филмирате О.О Момчетата не са лигли и не се вкарват във филми като нас. Като кажат "Нищо ми няма." значи наистина е така. оО Ако се държат дръпнато значи досаждаш и толко. Оо Не разтягат мисли и локуми и едва ли се вайкат и притесняват толко. Не са романтични и няма да ви тичат в краката всеки път като ви щръкне на акъла,че има нещо нередно. Оо

ФИЛМИИ О.о

Ок може и да си права ..
Просто отношението му преди беше различно за това се притеснявам :)

Еми свикнал е с теб...началото...а и всяко ново нещо е вълнуващо. Сега или вълнението е изчезнало и е прераснало в нещо по-голямо като...обич... или просто си му омръзнала и не те иска. Оо Ако е първото просто се дръж като него и си се обичайте като големи хора.

Въпросът е кое от двете ..
Иначе мерси за съветите ще се опитам.. :( :-)

soul1199
03-05-2010, 20:18
еми освен да поговорите сериозно в/у взаймоотношенията ви

pussucetka
03-05-2010, 21:45
Ани, милаа .. :-) Ти най-добре знаеш какво може да му е .. Наистина може да има някакви проблеми , които са прекалено личнии .. Изчакайй и виж дали все така ще се държии .. Ако продължи това нещо .. Явно чувствата са му изстинали .. :( .. Но да се надяваме , че не е така .. :smt008 ! Спокойноо ! :smt011

Alli
03-05-2010, 22:03
на мен ми намирисва,че просто е изгубил малко интерес към теб с това,че ти постоянно искаш да сте заедно, да си говорите,да си пишете и той иска малко свобода и се отдръпва,не му звъни често,не го насилвай,не се цупи,отдръпни се и ти малко,бъди малко "по-заета"-ще видиш разликата ;)

Annihilati0N
03-05-2010, 22:54
Разговор, разговор, шибан разговор му е майката. Във всяка една от последните ДВАДЕСЕТ теми всички съветват точно това. Направете се труда да прочетете. Няма по-добро от очния контакт и разговора...

krem4et0
03-06-2010, 06:49
Тегли му една майна за известно време. Чакай реакция. Като е студен и ти може да си такава. Не е нужно непрекъснато да му търчиш покрай д-то с надежда да ти отдели внимание, да го разбереш, изслушаш и прочие. Остави го да си отдъхне, да види какво е без теб, да прецени как му е по-хубаво. Много мразя мъже, които се държат по този начин - явно имат проблем, ама не искат да кажат. Върни със същата монета да си реши какво иска да прави.
Разговорът е хубаво нещо, ама като ти мълчи или казва нищо ми няма, абсолютно нищо не се постига. А и не мисля, че е станало кой знае какво, за да сядате на масата и да провеждате трудни разговори. Добрият разговор се получава когато и двамата искат да говорят. Иначе става един монолог, от който тя няма да спечели. Поне не докато той също не е готов за разговор.
Между другото 2 часа с теб не е малко. Стига се настройва, че правите 6-10-18 месеца. Мъжете не зачитат такива неща, не ги помнят и за тях не са важни.

ReachlessGirl
03-06-2010, 07:18
ох милата .. :(
Ами прочетох всички мнения по темата и се съгласявам с vesito13 и krem4et0 .. разговорите са излишни ако представляват монолог .. по - трудният начин е да се отдръпнеш, за да усети липсата ти ии явно тук това е нужно! Трудно е да .. но ако искаш да се оправят нещата (и под оправят нямам предвид да му търпиш поведението иии "няма ми нищо" всеки път) трябва да го направиш .. :-o Успех ти желая ии задължително после кажи какво е станало! :smt003

п.с. прочетох и някои неща, с които не се съгласих от сорта на това, че като се каже "нищо ми няма" е нищо .. напротив! :?
Дръпнатостта също не винаги е признак на досада .. и като за край: романтични са! (не всички, но ги има и такива).

valdesbg
03-06-2010, 08:31
Оффф, тя Кремчето хубаво ти написа нещата. Ама дали ще я послушаш вече си зависи от теб.

Иве...Иве... :)

sunshinepp
03-06-2010, 08:48
Благодаря ви много ..
:-) Мисля да последвам съветите ви - да се отдръпна малко и да видим какво ще стане .. :)
Преди малко ми звънна и ме събуди попита ме "сърдиш ли ми се за снощи" - отговорих му ,че не се сърдя и че няма проблем.Той няколко пъти попита дали съм сигурна и ако има проблем се извинява. Казах , че всичко е наред , а той отвърна че се радва и че ме обича .. :-)
Ще видим как е следващите дни.
Благодаря на всички отново! :)

krem4et0
03-06-2010, 09:12
Спокойно тогава. Нищо непоправимо не е станало.

DevilWish
03-06-2010, 09:17
Хубаво е, че те е потърсил.Аз прочетох всички мнения и съм съгласна.Ако продължи да се държи така, тогава просто се дръж и ти студено.Не се карай, не се сърди, просто с неговите камъни по неговата глава ;)

JackSparrow
03-06-2010, 09:23
здравейте всички!
ако се държи и тя студено, ще го загуби.. или се примиряваш с моментното състояние или оставаш сама. итс джъст пойнт ъф вю.. на него му е приятно да си до него, но има проблеми най-вероятно, които проблеми имат решение. нали знаеш, сигурно си се карала с най-добрата ти приятелка, с вашите, с учителите и т.н. спокойно, според мен трябва да вложиш търпение и разбирателство в този случай

искрено ти желая успех! :-)

krem4et0
03-06-2010, 09:38
Dко се държи той студено, може да я загуби. Защо той не мисли така, а тя трябва да го мисли?

ReachlessGirl
03-06-2010, 09:39
Благодаря ви много ..
:-) Мисля да последвам съветите ви - да се отдръпна малко и да видим какво ще стане .. :)
Преди малко ми звънна и ме събуди попита ме "сърдиш ли ми се за снощи" - отговорих му ,че не се сърдя и че няма проблем.Той няколко пъти попита дали съм сигурна и ако има проблем се извинява. Казах , че всичко е наред , а той отвърна че се радва и че ме обича .. :-)
Ще видим как е следващите дни.
Благодаря на всички отново! :)
йееей .. :grin: :grin: :grin:
Обичам когато завършва така .. :grin:

sunshinepp
03-06-2010, 09:43
Благодаря ви много ..
:-) Мисля да последвам съветите ви - да се отдръпна малко и да видим какво ще стане .. :)
Преди малко ми звънна и ме събуди попита ме "сърдиш ли ми се за снощи" - отговорих му ,че не се сърдя и че няма проблем.Той няколко пъти попита дали съм сигурна и ако има проблем се извинява. Казах , че всичко е наред , а той отвърна че се радва и че ме обича .. :-)
Ще видим как е следващите дни.
Благодаря на всички отново! :)
йееей .. :grin: :grin: :grin:
Обичам когато завършва така .. :grin:


:oops: ;-) :smt008 :-)

soul1199
03-06-2010, 09:53
Благодаря ви много ..
:-) Мисля да последвам съветите ви - да се отдръпна малко и да видим какво ще стане .. :)
Преди малко ми звънна и ме събуди попита ме "сърдиш ли ми се за снощи" - отговорих му ,че не се сърдя и че няма проблем.Той няколко пъти попита дали съм сигурна и ако има проблем се извинява. Казах , че всичко е наред , а той отвърна че се радва и че ме обича .. :-)
Ще видим как е следващите дни.
Благодаря на всички отново! :)е супер :)