PDA

View Full Version : Приятелката ми ...



emotional95
03-05-2010, 19:14
Най-големия ми страх е да не остана сама ... в смисъл без приятели... и за това много "се вживявам" или по-точно много навътре приемам нещата свързани с приятелките ми. Обаче нямам никакъв късмет в тая област.
Преди около година имах една приятелка и бяхме много задружни. Обаче аз направих грешката да я зарежа, защото ми се струваше "задръстена" .. тва не е точната дума обаче тя беше по-затворена, по-свита ... а аз исках да ме харесват момчетата, и започнах да се движа с друга компания и си мислех, че на тях им пука за мене ама съм се лъгала. И така... сега не съм близка нито с предишната ми приятелка, нито с оная компания (Защото просто сме на различни вълни. Аз мисля повече за учене и за задълженията ми, а тях ги вълнуват гаджетата, алкохола, цигарите и купоните) Знам, че на тази възраст немога да знам кои са ми истински приятелки, обаче сега най-много имам нужда от някой до мен!
И така сега съм в ново училище и се сприятелих с едно момиче. Седим заедно на един чин, обаче тя ходи навън да пуши с други момичета от класа... проблема ми е, че ревнувам. В смисъл искам да е само с мен и да сме постоянно заедно, и да ми обръща повече внимание... Говорих с нея и тя каза, че тъй като сега сме в ново училище, иска да се сприятели с много хора и иска да има много приятелки. Може да е егоистично от моя страна обаче искам да е само моя приятелка и се опасявам, че понякога обращам нещата в състезание за нейното внимание. Това се случи и в предишната компания и не искам нещата да се повторят.. Моля ви помогнете ми! :( :( :(

emotional95
03-05-2010, 19:27
ааа и забравих да кажа, че обичам приятелката си и с никоя до сега не съм споделяла толкова много ... осещам, че мога да и кажа всичко ...

sashit0
03-05-2010, 20:28
Честно да ти кажа аз имах такава приятелка като теб... Казвам че ИМАХ, защото както ти казваш е доста "егоистично" от твоя страна да я имаш като приятелка само ти :( Виж не я притискай ами я остави все пак и тя иска да не бъде в компания и да се "впише". Аз също споделям с една приятелка и то всичките си тайни, но не я притискам да ходи само с мен или нещо от този сорт... Искам да те предупредя, че рано или късно всички ще те предадат (както стана с мен) ... Може да имаш само 1 или 2 приятелки, но гледай да не ги притискаш и да са ИСТИНСКИ !!! Аз знам много добре какво преживяваш и ще се оправиш :) А и наскоро забелязах, че точно тези хора, които не съм подозирала ще ми станат по - добри приятели от тези с които съм играла като малка :D Опитай се да прекриеш ревността, защото ще я изнервиш. 8-) 8-) :-) :-) 8) 8) 8)