PDA

View Full Version : Въпрос към doomkiller - GTA IV Cars Mod



xXxAngerfisTxXx
03-05-2010, 20:19
въпроса ми е защо като покарам някоя кола (от новите), колата почва сама да се движи, почва да пуши и екрана почва да се клати??? това бъг ли е? сложил съм пач 1.0.3.0 + крака от пача? иначе мода е супер! :grin:

doomkillerr
03-05-2010, 20:44
Здравей! Ами не зная дали това е бъг - може и да е... В началото, когато тествах мода, нямаше никакви проблеми с него, но след време и при мен се появиха някои нередности. Примерно имаше проблеми с някои мисии в играта, както и се случваше играта да "крашва". Имах желание да отстраня бъговете, но все не намирах необходимото за това време и така да се каже го "поизоставих" мода... :oops:

Проблема с "пияната камера" би трябвало да се оправя след инсталирането на пача... При мен имаше същия проблем, още когато цъках оригиналната игра, без инсталиран пач... След неговата инсталация проблема се оправи! До сега не ми се е случвало автомобилите да се движат сами... :neutral:

xXxAngerfisTxXx
03-06-2010, 08:13
преинсталирах играта, сложих пача, сложих мода, сложих крака, и същия проблем... май ще трябва без мод да играя... :(