PDA

View Full Version : Въпросчета към женския пол



mish0ka
03-05-2010, 20:41
Та... ето ги и въпросите - Как определяте едно момче за красиво? (по-точо критериите, по които определяте дали е красиво) и какво трябва да е идеалното момче за вас? Ако се повтарям с някоя тема, ше ви помоля да ме извините! Сега сте вие...
8) :oops:

Nakadah
03-05-2010, 20:45
Та... ето ги и въпросите - Как определяте едно момче за красиво? (по-точо критериите, по които определяте дали е красиво) и какво трябва да е идеалното момче за вас? Ако се повтарям с някоя тема, ше ви помоля да ме извините! Сега сте вие...
8) :oops:

не се повтаряш, хиляди такива теми има
за всички момичета е различно
не се опитвай да си некъв тъп стереотип...

tonincheto0o
03-05-2010, 21:15
за всики е различно за мен е важно да е момче :D пък от там вече че външноста има някакво значени е има ама не мн голямо... важното е да ми е готино с този човек :)

ShtrudeL
03-05-2010, 21:28
Не обичам красивите. Чаровните са по-хубави <3 ^^

incarnati0n
03-05-2010, 21:29
Aма че глупости... толкова е относително!
Всичко е въпрос на вкус.. И + това... първото нещо, което всъщност ни привлича в един човек на подсъзнателно ниво, е поведението...

cherinka
03-05-2010, 21:53
Всичко трябва да е асиметрично

mArMaLaDkA
03-05-2010, 22:03
Мъжът не трябва да е красив. Трябва да е симпатичен и да излъчва мъжественост.
Пък преследването на някакъв си идеал е толкова детска история... То хубаво да се появи идеалното момче насреща, въпросът е дали момичето може да бъде перфектно.

UltrasLife
03-05-2010, 22:32
Тряя да вадиш по 100 лева на ден :D

vanesa0pld
03-05-2010, 22:37
за всики е различно за мен е важно да е момче :D пък от там вече че външноста има някакво значени е има ама не мн голямо... важното е да ми е готино с този човек :)

Annihilati0N
03-05-2010, 22:58
Вариацията е от тук до небето. Различни жени, различни вкусове!

LofYou
03-06-2010, 05:10
Никаква идея по какъв тип момчета си падам ... Просто срещам някого и ми грабва окото ... Харесвала съм много момчета и не са си приличали по нищо :? :razz:

ReachlessGirl
03-06-2010, 05:34
Не обичам красивите. Чаровните са по-хубави <3 ^^
true ..

+ това красивите повечето пъти се оказват доста неподходящи за това, което аз търся в едно момче ..

tItEufFf
03-06-2010, 07:28
Да е мъжествен.

MaLkaTa_LaDy
03-06-2010, 07:36
Красив? o.0 Ами срешала съм най много 3 красиви момчета, не повече. Доста трудно определям някого като наистина красив. Чисто бих казала, че е симпатичен или чаровен. Но за да е красив трябва да притежава чар, да е поддържан и да е мъжествен. Като тези трите фактора за мен са в една зависимост един от друг. Прекали ли се с едно от трите момчето става или сладникаво или много поддържано, че чак до гейско или прекалено мъжестнен, което ме отблъсква. А за да е ми е симпатично едно момче, трябва да има нещо невинно, сладко, детско в него. И колкото и някои хора да казват, че външния вид почни нямал значение, никак не е така. Има си голямо значение, особено в първия момент.

soul1199
03-06-2010, 09:38
Та... ето ги и въпросите - Как определяте едно момче за красиво? (по-точо критериите, по които определяте дали е красиво) и какво трябва да е идеалното момче за вас? Ако се повтарям с някоя тема, ше ви помоля да ме извините! Сега сте вие...
8) :oops:Обикновенно красивите или си имат приятелки или са някви лигльовци с голямо самомувствие.Аз не си търся такъв,предпочитам някой симпатичен и забавен тип :)

neshtonovo
03-06-2010, 10:15
Не обичам красивите. Чаровните са по-хубави <3 ^^

+1 Според мен за повечето момичета е по-важен чарът , както и за мен.

Krisiity
03-06-2010, 10:23
Ами разни хора,разни идеали... За мен лочно с едно момче просто трябва да ми е комфортно.. Да се чуствам добре с него... а визията има значение да но малко не държа да е супер модел.... ми тва е за мен... :p

girlche
03-06-2010, 10:48
Тряя да вадиш по 100 лева на ден :D
Защо си мислите , че ние излизаме с вас заради парите ?! Когато бях още с бившия той искаше на всяко кафе да ме черпи или д ами взема разни работи,но аз не исках и сама си плащах сметките ;)

rosencetooo
03-06-2010, 11:14
Не обичам красивите. Чаровните са по-хубави <3 ^^
true ..

+ това красивите повечето пъти се оказват доста неподходящи за това, което аз търся в едно момче ..
+2 :)

GossipGirl89
03-06-2010, 11:14
Ми честно да си кажа и аз самата не знам как ги определям, защото до сега не е имало нито едно момче, за което да кажа, че е хубаво и че ми халесва, и то да си прилича с предното :D Общо взето всеки път се харесвам хора, които нямат абсолютно никакви прилики един с друг. Иначе за красив... малко трудно мога да срещна такова момче, за което да кажа "Да, той наистина е красив". Предпочитам сладките и чаровните :)

L1n4e7o
03-06-2010, 11:20
еми...за мен не е нужно момчето да е излязло от корица на списание..външният вид няма голямо значение..макар идеалът ми за момче да е черноок , с черна коса, снежно бяла кожа...ахх размечтах се... :D аз търся качества а не външност...да не е надут...да е мил, да е внимателен, да знае какво иска... :) ми май е това :-D

xoxi
03-06-2010, 12:56
Та... ето ги и въпросите - Как определяте едно момче за красиво? (по-точо критериите, по които определяте дали е красиво) и какво трябва да е идеалното момче за вас? Ако се повтарям с някоя тема, ше ви помоля да ме извините! Сега сте вие...
8) :oops:


Не го определям за красиво. Или е красиво или не е.. Аз чарът също го намирам за черта от красотата. Като цяло мисля, че излъчването е важно.
А за идеалното момче не знам. Както е казано "Никой не е идеален, докато не се влюбиш в него"

slynchoo
03-06-2010, 13:03
Та... ето ги и въпросите - Как определяте едно момче за красиво? (по-точо критериите, по които определяте дали е красиво) всяко момиче си има различен вкус..аз например харесвам високи момчета (за това агджето ми е баскетболист :D)с тъмна коса и тъмни очи.. какво трябва да е идеалното момче за вас? ммм...идеалното?
ох..ами няма идеални неща и аз си нямам никаква представа какво е идеално момче за мен.. казах за външността,най-важното е да ме разбира и да ни е хубаво заедно :P

XTREMEFREERIDE
03-06-2010, 15:18
Не обичам красивите. Чаровните са по-хубави <3 ^^

Точно така !! Точно !! Мразя нежни, красиви момченца. Някво лигаво ми е. За мен трябва да изглежда мъжествено дори малко страшно на пръв поглед.. и като ме погледне да ме разтапя. Е така !

ivcheto0o
03-06-2010, 15:23
Никаква идея по какъв тип момчета си падам ... Просто срещам някого и ми грабва окото ... Харесвала съм много момчета и не са си приличали по нищо :? :razz:

sladi4ka_qni4ka
03-06-2010, 15:41
всяко момиче определя по различен начин красотата на харесваното мом4е ... някои харесват атлетични тела,руси коси,сини очи ... , други чар,хубава усмивка и т.нат. .... , аа аз винаги гледам о4ите :-D

therichbitch
03-06-2010, 16:52
Да е мъжествен.

+ да има хубави очи, т.е. не самите очи, ами погледът да е мил и хубав (той казва всичко, поне според мен), да има чар и чувство за хумор

Pa3yMeH
03-06-2010, 17:17
Да, повтяряш с, има хиляди такива теми. :)
Към въпроса : всяко момиче има собствен вкус ;)

Annihilati0N
03-06-2010, 18:31
Колкото по-дълги нокти на краката има и колкото повече мирише - по-добре ! 8) 8) 8)