PDA

View Full Version : Агресията в училище



SpeakSoftlyLove
03-05-2010, 21:10
Това е една тема, която се породи от ненормалното (за мен) общество в което живея.
Момичета, как реагирате кагато ви удря момче? Оставяте ли се, казвате ли му нещо или и вие го удряте? Очевидно, не става въпрос за 'набиване', а просто да покажете, че не ви е страх (въпреки, че може и да не е така). Не говоря за побой, но за силни удари.
Питам, защото наскоро бях изправена пред такава дилема - да си мълча и да спре или да го удрям и аз. Реших да се изправя в името на правате си, което показва до каква степен не мога да си правя прости заключения и ...изпатих си, но не съжелявам прекалено много. 8-)
Темата може да звучи сериозна, но не се спичайте прекалено.

danibebi
03-05-2010, 21:24
Да,,удряло ме е момче. За жалост му се оставих,,което беше глупаво.. :(

remix1912
03-05-2010, 21:24
Как може момче да удря момиче.Баси педала.Човек бих убил,но да ударя момиче силно ,освен ако не си го е заслужила ама наистина много не бих

nIkEnCeTy_bE
03-05-2010, 21:47
Е чакай, никое момче няма да удари момиче силно, освен ако няма повод, първото което е. Но в никакъв случай, лично аз, няма да допусна да ме удрят силно, и то момче. Както казаха, то какво момче ще е да удари момиче?! Ама какво се учудвам, в днешно време всякакви ги има.

GLaDOS
03-05-2010, 23:31
От всичко което съм видял ,съм останл с впечатление че сме много малко хората ,възпитани да не посягат на момиче ,също така съм стигнал до извода че когато момче се държи добре с момиче то той е "приятен " ,а когато дойде някой и почне да я ръга и обижда ,няма да му фрасне 1 шамар ,ми повече се навира при него .Незнам не искам никой да обидя но това е моята гледан точка ! :)

ShinBG
03-05-2010, 23:45
От всичко което съм видял ,съм останл с впечатление че сме много малко хората ,възпитани да не посягат на момиче ,също така съм стигнал до извода че когато момче се държи добре с момиче то той е "приятен " ,а когато дойде някой и почне да я ръга и обижда ,няма да му фрасне 1 шамар ,ми повече се навира при него .Незнам не искам никой да обидя но това е моята гледан точка ! :)

Така си е братле.
Все пак да одариш момиче е голяма простотия смисал това показва колко си слаб емозионално и психически .

П.С. Писнало ми е вече от такива смотаняци. :o

frozendeath
03-05-2010, 23:47
От всичко което съм видял ,съм останл с впечатление че сме много малко хората ,възпитани да не посягат на момиче ,също така съм стигнал до извода че когато момче се държи добре с момиче то той е "приятен " ,а когато дойде някой и почне да я ръга и обижда ,няма да му фрасне 1 шамар ,ми повече се навира при него .Незнам не искам никой да обидя но това е моята гледан точка ! :)

Съгласна съм, с повечето е така. Лично мен няма да ме впечатли някой, който се прави на важен и иска да впечатли само с физическа сила, тъкмо обратното- ще ме отблъсне. Но в днешно време момчетата, които се държат добре с момичета, са малцинство (не казвам, че ги няма). Пък и май на повечето приятелите им "гъзари" ще им се смеят, че е отишъл и примерно си е поговорил с нея, а не я е "обарал" или й е подвикнал "ку*во" с извинение, да речем.



И за да не клони към спам този ми пост, ако момче ми посегне, няма да налетя на бой, ще го попитам какъв мъж е, че да посяга на момиче и ще го подмина с пренабрежение. Под нивото ми е да се занимавам с такива индивиди.

SpeakSoftlyLove
03-06-2010, 09:39
Именно затова отбелязах, че моето училище не е особенно нормално, защото я има тази тенденция, която спомена GLaDOS. Съгласна съм, НО има и момичета на които, видиш ли, не им харесва да ги удрят, обаче това става въпреки всичко, защото момчетата така са свикнали да третират момичетата.
Уви, светът се променя.

titinkaa
03-06-2010, 11:30
Спомням си в 4-ти клас един от моя клас ме закачаше всеки ден и аз един ден се ядосах и както го бутам и изведнъж той падна в коша за боклук и не можа да стане,стана с доста усилия но с коша на гъза :D , сега сме 10-ти клас и от тогава не ме закача,е понякога се закача,но само като му кажа Ще те вкарам пак в коша и спира да се занимава с мен :D А иначе тая седмица един друг от моя клас се опитваше да ми удари шамар и накрая аз го зашлевих :D не им се давам на тея момчета,освен ако не е някой боксьор :D

remix1912
03-06-2010, 17:01
Абе титинка ти да не си от св.седмочисленици

L0ST
03-06-2010, 19:19
ем аз сам удрял момиче , в 4ти клас още помня.. че постоянно ме обиждаше псуваше и ми викаше в даскало .. накрая я ударих в корема и там и стана нещо и до там.. след туи брачед и (той е 20+) ме фана за гушата и ме дигна в въздуха и ми каза да него правя повече.. от тогава иам яркиа спомен че сам удрял момиче и несам горд с това , неме е страх кои пич ще ме бие, просто сега пораснах повече от колкото в 4ти клас , в момента сам 10 и разсаждавам по добре просто 1 момиче кадето да го удариш то е крехко нещо може да се счупи меко казано.. нема смисал :-o :(

Абе, момиче не трябва да се удря, не защото ще се "счупи", ами защото е момиче. Пък и освен ако не е с някакво умствено отклонение няма да почне да те псува без причина.

L0ST
03-06-2010, 19:31
ем аз сам удрял момиче , в 4ти клас още помня.. че постоянно ме обиждаше псуваше и ми викаше в даскало .. накрая я ударих в корема и там и стана нещо и до там.. след туи брачед и (той е 20+) ме фана за гушата и ме дигна в въздуха и ми каза да него правя повече.. от тогава иам яркиа спомен че сам удрял момиче и несам горд с това , неме е страх кои пич ще ме бие, просто сега пораснах повече от колкото в 4ти клас , в момента сам 10 и разсаждавам по добре просто 1 момиче кадето да го удариш то е крехко нещо може да се счупи меко казано.. нема смисал :-o :(

Абе, момиче не трябва да се удря, не защото ще се "счупи", ами защото е момиче. Пък и освен ако не е с някакво умствено отклонение няма да почне да те псува без причина.

ти колко мозък си имал в 4ти клас и колко в 10 бе?

Не исках да се заяждам :) , просто не е редно да се расъждава, че момичетата не трябва да се удрят просто защото ще се "счупят", поне според мен.

petinkataaa
03-06-2010, 19:36
ми не ме е удряло,не зная :wink:

TheNewReligion
03-06-2010, 22:52
Била съм се много, ама наистина много, жестоко с момче в 3-ти клас, но това не се брои. Сега момчетата, сред които съм, не посягат на момичета, но ако някой някога ме удари, лошо му се пише.

Luscious_Heart
03-07-2010, 08:32
Мен един ме цапна с 2 л бутилка кока кола в корема в 4 клас, ама аз много го бъзиках тогава. :lol:

Но иначе, момчета, ако едно момиче налети да ви трепе, няма ли да я натупате?

onestar
03-07-2010, 10:14
Хм, на мен ми е посягало момче, та дори и сега се случва... при това безпричинно. Тресе ги хормона, (което не ги оправдава, просто отбелязвам). Влизат в класната стая и ти лепкат един юмрук в крака, ей така, за разнообразие.
Попаднала съм в клас, който е шепа идиоти, 6 момичета сме и всички сме подложени на това.

Прави ми впечатление, че повечето нямат смелост да отвърнат, а тези които го правят биват пребивани (буквално). На днешните младежи въобще не им пука, че това е смешно, жалко, дори.

Аз лично им показваш какви малоумни животни са с няколко изречения. Най-често се изчервяват, кротват се, обиждат се и отиват да избиват комплексите си някъде другаде.

L0ST
03-07-2010, 10:19
В нашия клас са 4 момичета :D , но никога не са били бити от момчета, поне аз не помня.

user15
03-07-2010, 10:33
В нашия клас са 4 момичета :D , но никога не са били бити от момчета, поне аз не помня.
В нашия клас са 2 момичета и гледай кво става-гъза ги заболява от...удряне, е на едната викаме кон на другата Гошо :D тъпички са си-ко да са прай
Но и някой като ги удари по гъза те са хилят-омг! :booooomb: