PDA

View Full Version : Я сега кажете..



ShinBG
03-06-2010, 00:17
Хмм... така проблем имам с едно момиче.
Значи аз си я обичам и тя казва същото , но не знам дали е така.
Работата е ,че тя е по-голяма от мен с 3 години и от доста време сме си добри приятели ,но и казах ,че я обичам и тя ми отвърно,НО постоянно се хваща с различни момчета..
Въпроса ми е следния как да разбера дали наистина ме обича или иска да ма бройка. :-x :-D

П.С. Извинявам се за краснописа и различните грешки ,но невийдам нищо и немога да мисля в момента. :shock:

Annihilati0N
03-06-2010, 01:24
Ти сигурен ли си въобще, че не ти е казала, че те обича, но само като приятел?!

dandan
03-06-2010, 01:40
Ти сигурен ли си въобще, че не ти е казала, че те обича, но само като приятел?! .........ха и това го има като вариант :-D

ReachlessGirl
03-06-2010, 06:36
Ти сигурен ли си въобще, че не ти е казала, че те обича, но само като приятел?!
и аз си мисля, че го е казала по този начин ..
ще се наложи да й поясниш за какъв вид любов става на въпрос ..

vesito13
03-06-2010, 06:56
Ако едно момиче наистина те обича, тя не би се хващала постоянно с други, просто няма смисъл. Може би ти е казала, че те обича само като приятел или го е приела, като шега.

soul1199
03-06-2010, 10:39
Ти сигурен ли си въобще, че не ти е казала, че те обича, но само като приятел?!
и аз си мисля, че го е казала по този начин ..
ще се наложи да й поясниш за какъв вид любов става на въпрос ..

gabi7u
03-06-2010, 11:00
Ти сигурен ли си въобще, че не ти е казала, че те обича, но само като приятел?!
и аз си мисля, че го е казала по този начин ..
ще се наложи да й поясниш за какъв вид любов става на въпрос ..

стига бе.. не че се заяждам с теб, ама в всяка втора тема ти гледам мнението. НЕ. Чакай не твойто, просто цитирано някое друго .. какво постигате. много мнения. ама безмислени. сори за спама.

Та иначе и аз съм на мнението на другите, че можеби те обича като приятел.
И въпреки че всичи казват че годините не са от значение, едно момиче не мисля че ще излиза с 3 години по малко момче.

Аз мисля, че вече си разбрал дали те обича, но не искаш да го осъзнаеш.
Щом се хваща постоянно с други, не е сериозна.
следователно, Не. Не те обича наистина( или само като приятел де). И дори не си заслужава.
По добре си запази приятелството, което би траело много по дълго при тези обстоятелства на сменяне на гаджетата, както каза.

SmilezZz
03-06-2010, 11:02
Ако едно момиче наистина те обича, тя не би се хващала постоянно с други, просто няма смисъл. Може би ти е казала, че те обича само като приятел или го е приела, като шега.

soul1199
03-06-2010, 11:03
Ти сигурен ли си въобще, че не ти е казала, че те обича, но само като приятел?!
и аз си мисля, че го е казала по този начин ..
ще се наложи да й поясниш за какъв вид любов става на въпрос ..

стига бе.. не че се заяждам с теб, ама в всяка втора тема ти гледам мнението. НЕ. Чакай не твойто, просто цитирано някое друго .. какво постигате. много мнения. ама безмислени. сори за спама.

просто съм съгласна с тях,къв е проблема?

ShtrudeL
03-06-2010, 11:06
Извиняваш се за краснописа? xD

По темата: Не те обича ^^

tonincheto0o
03-06-2010, 11:07
Ако едно момиче наистина те обича, тя не би се хващала постоянно с други, просто няма смисъл. Може би ти е казала, че те обича само като приятел или го е приела, като шега.

+ :)

ShinBG
03-06-2010, 13:51
Мерси за отговорите . 8)

slynchoo
03-06-2010, 14:08
обича те сигурно,но не по този начин,по който ти искаш.

ShinBG
03-06-2010, 14:41
Ам тя ми е казвала ,че ме обича като повече от приятел и смисал за това реших да пусна такава темичка.

slynchoo
03-06-2010, 15:11
Поговори с нея сериозно тогава.

ShinBG
03-06-2010, 15:21
Тя само ме обърква ,а и като започнем сериозен нищо не се получава. :-o

fenastz
03-06-2010, 17:09
Хахахахах :razz:

- Момичето е с три години по-голямо
- Момчето се страхува да не е поредната бройка

Тая тема е eбавка.

ShinBG
03-06-2010, 18:22
:D :D :D Не се ебавам чесна скаутска. :P

Annihilati0N
03-06-2010, 19:34
Ам тя ми е казвала ,че ме обича като повече от приятел и смисал за това реших да пусна такава темичка.

Т'ва по-нагоре никъде не се споменаваше ама айде от мене да мине...

ShinBG
03-06-2010, 20:12
Ам тя ми е казвала ,че ме обича като повече от приятел и смисал за това реших да пусна такава темичка.

Т'ва по-нагоре никъде не се споменаваше ама айде от мене да мине...

Ами.. да не се споменаваше ,но съм го пропуснал все пак темата я пуснах в 3 сутринта. :oops:

SpOrTs_GiRl
03-06-2010, 20:37
Имала съм много добри приятели момчета и много от тях са ми казвали, че ме обичат. Да, аз на тях също, но сме го казвали САМО с наглсата, че имаме истинско приятелство.. а приятелите се обичат.
Според мен тя ти го е казала като на приятел.

BlueParadise
03-06-2010, 21:13
Тва е якото ... незнаеш дали те лофка или иска бройкаа :grin:

IceCold
03-07-2010, 10:11
Според мен трябва да седнете и да си поговорите на дълго и на широко :)

Krisiity
03-07-2010, 11:06
Според мен трябва да седнете и да си поговорите на дълго и на широко :)

++ :)

SkylineDrift
03-07-2010, 11:07
..[/quote][/quote]

И въпреки че всичи казват че годините не са от значение, едно момиче не мисля че ще излиза с 3 години по малко момче.


И сега ше ми кажеш,че няма такива връзки нали ...

:lol:

Take_That
03-07-2010, 13:02
Мислиш ли, че щом се хваща с най-различни момчета те обича наистина? Аз мисля, че едва ли е така. Въпреки това обаче можеш да поговориш с нея и да и кажеш какаво точно те мъчи :) Ние няма как да знаем защо тя прави така :)

FromAutumToAshes
03-07-2010, 14:13
И въпреки че всичи казват че годините не са от значение, едно момиче не мисля че ще излиза с 3 години по малко момче.


Fuckin bullshit ! Аз съм ходил с 2 години по-гоялма от мен (не не се хваля.. прсото да й докажа, че греши). Това, че в частност ти, но и зз жалост много моичета си казват "Пхах как ще ходя с по-малък от мен.. Та той няма БМВ" е съвсем друг въпрос ;)

Neopitom3na
03-07-2010, 16:33
Ако едно момиче наистина те обича, тя не би се хващала постоянно с други, просто няма смисъл. Може би ти е казала, че те обича само като приятел или го е приела, като шега.

+ :)
определено

Neopitom3na
03-07-2010, 16:37
Ако едно момиче наистина те обича, тя не би се хващала постоянно с други, просто няма смисъл. Може би ти е казала, че те обича само като приятел или го е приела, като шега.

+ :)
определено