PDA

View Full Version : Вижте...



sashit0
03-06-2010, 07:26
Ами влюбена съм в едно момче, което може би малко ме харесва и ме познава горе - долу, защото той и брат ми са от един клас. Виждала съм, че е спирал доста пъти, за да ме гледа и аз му отвръщах с усмивка, но положението се затрудни... В смисъл една бивша приятелка е "влюбена в него" . Всичките ми приятелки знаят, че не бива да си крадем момчетата, а тя дори не си е помисляла, затова, което си обещахме още в началото - , която си избере момче другата няма да го припарва... Е тя го наруши!! Сега той ми призна, че може би малко го интересувам, но дали да му се доверявам след като той е на 15, а аз почти на 12 :neutral: Аз много го обичам и няма да позволя на ниого да ми го отнеме дори ако трябва да се скарам доста сериозно с това момиче... Имам си приятелки, които винаги ще бъдат до мен, но тя не е една от тях вече ! Как да го спечеля? :-) :-) :-) :-) :-)

sladi4ka_qni4ka
03-06-2010, 16:36
"аз го обичам" .. омг взимай и си играй с куклите. Ти знаеш ли какво означава да оби4а6 някой истински ... изглежда не !!! Всеки ден се 4удя как може да оби4ате всеки сре6нат ... :?

Pustinqchka
03-06-2010, 17:15
На 11 години и вече с гадженцЪ се занимава. :lol:
Изживей си детството както трябва, има време за всичко.

lovetherain
03-07-2010, 16:19
Обичаш го?!Как обичаш някой който едва познаваш??

pisety000
03-08-2010, 18:44
Щом го обичаш направи всичко възможно за да го спечелиш.. закачай се с него.. казвай му разни шегички... покани го да излезете някъде... и не позволявай тази твоя бишва приятелка да ти го отнеме.. бори се за любовта си... :wink:

stoenski965
03-09-2010, 19:00
Обичаш го?!Как обичаш някой който едва познаваш??

++

justunique
03-09-2010, 19:21
...

Molzinka
03-10-2010, 16:50
На 11 години и вече с гадженцЪ се занимава. :lol:
Изживей си детството както трябва, има време за всичко. :lol: :wink:

Paramour
04-07-2010, 18:46
Обичаш го?!Как обичаш някой който едва познаваш??
На 11 и вече обичала ?! КАКВО??? Я се чуй малко :? :? :? :( :(

nIkEnCeTy_bE
04-07-2010, 18:51
На 12 си. Тепърва ще се влюбваш и разлюбваш. :) Аз на твойта възраст си играех на улицата и чоплех семки по пейките. ;) Щом ти е показала, че не ти е приятелка, тогава както те спира. Виждам, че само момчето не е много заинтересовано. Прояви интересованост ти. Виж дали ще стане нещо, ако не не се занимавай.

cvetinka95
04-07-2010, 19:31
.. бори се за любовта си... :wink:

:lol:
Влюбена била..Детенце, засега ти стига любовта от родителите. :wink:
5ти-6ти клас имаш още основи да градиш. Да се изказваш разбрано, оформяш си своя стил на писане. Толкова неща имаш да учиш, преди да се захващаш с такива сериозни неща. Момчето не е единствено, идват и си отиват, докато станеш по-голяма, с по-зряло мислене и твои отговорности. Ако от сега започнеш да се занимаваш с момчета, после ще съжаляваш. Ще станеш разсеяна, немърлива към уроците.
Защо толкова искаш да пораснеш?
Да не говорим, че интересите ви на тези възрасти са съвсем различни. Не виждам да имате толкова допирни точки.
А приятелката въпросна, наистина я "отписвай". Не е истинска, ама то на тази възраст няма такива, защото всеки си гледа интересите. :)