PDA

View Full Version : "Не си мой тип" (към момчетата)



tItEufFf
03-06-2010, 07:26
Какво си мислете като го казвате? Просто се опитвате да бъдете мили и не искате да обидете момичето като й кажете "Еми грозна си" ..

Вчера ми го каза едно момче. Не се сдухах за момчето, ама просто.. никое момиче не обича да чува такива неща. :?

xSANYAx
03-06-2010, 08:13
О боже, това доказва факта,че НЯКОИ момчета са ужасни глупаци.. трябва да си пълен малоумник да се опитваш да бъдеш мил с ''грозна си'' :shock: :lol: а и толкова директно.. идиотска работа..един истински мъж никога не би казал такова нещо на момиче,без значение дали е или не е!!!

trustN0body
03-06-2010, 08:20
Трябва да си доста тъп, за да кажеш на момичето "грозна си ..". По принцип е хубаво да се говори директно, но не винаги. В такива случаи определено не е. Лично аз никога не бих казал такова нещо на някое момиче. Предпочитам да и кажа "не си мой тип".

FantaMen
03-06-2010, 08:21
А някой други хора са още по-големи глупачки че не четат и не вникват в смисъла на написаното (ама то тва е жена то си е нечовек) :-o .... прочети го 5 пъти и ще разбереш.. Ако говоря лично за мен не бих казал не си мой тип защото това няма как да се разбере ако не се опита...бих казал че просто нямам чувства към човека срещу мен ... а ако не си научила вече свиквай че любовта е страдание :)

xSANYAx
03-06-2010, 08:33
А някой други хора са още по-големи глупачки че не четат и не вникват в смисъла на написаното (ама то тва е жена то си е нечовек) :-o .... прочети го 5 пъти и ще разбереш.. Ако говоря лично за мен не бих казал не си мой тип защото това няма как да се разбере ако не се опита...бих казал че просто нямам чувства към човека срещу мен ... а ако не си научила вече свиквай че любовта е страдание :)

Хаха и какво не съм разбрала,умнико умен ;) :lol:

thegmin
03-06-2010, 08:41
Нямам думи с които да изразя твоя идиотизъм.

xSANYAx
03-06-2010, 08:46
Абе кво ми се нервиш бе :lol: не съм казала,че всички момчета са глупаци..а НЯКОИ,тези,които говорят така на момичетата

п.с: а ти като си ми толкова умен/на айде кажи за кво иде реч в темата,след като съм такава ''китайка'' ? хаха :lol:

gabi7u
03-06-2010, 08:49
А някой други хора са още по-големи глупачки че не четат и не вникват в смисъла на написаното (ама то тва е жена то си е нечовек) :-o .... прочети го 5 пъти и ще разбереш.. Ако говоря лично за мен не бих казал не си мой тип защото това няма как да се разбере ако не се опита...бих казал че просто нямам чувства към човека срещу мен ... а ако не си научила вече свиквай че любовта е страдание :)

Хаха и какво не съм разбрала,умнико умен ;) :lol:

ми, никой не и е казал 'еми грозна си'. Момичето иска да разбере какво иска да и каже с ' не си мой тип' , дали иска да намекне, че е грозна .. :)


Аз не съм момче, и не мога да отговоря точно, но си е очевидно, че няма чувства ..
И надали иска да каже, че си грозна. Ето например ние (или поне частта от момичетата, която не е курволяк) не бихме тръгнали с момче, към което нямаме чувства, дори да е голям сладур. (незнам, аз говоря за себе си, но се надявам да важи и за други)
И ще намерим начин да му кажем това, с думи с които да го засегнем колкото се може по-малко. Може би просто това е техния начин .. :)

valdesbg
03-06-2010, 08:59
Ми това значи точно това - момичето не е мой тип :)

А ся дали е грозна иликрасива вече е субективно понятие.

Общо взето това е мъжкия еквивалент на "Хайде да си останем само приятели"

DevilWish
03-06-2010, 09:11
Ми това значи точно това - момичето не е мой тип :)

А ся дали е грозна иликрасива вече е субективно понятие.

Общо взето това е мъжкия еквивалент на "Хайде да си останем само приятели"
Слушай го, прав е ;)

soul1199
03-06-2010, 09:31
еми просто не те харесва,за тва ти го е казъл,за да не таиш някакви надежди

ShtrudeL
03-06-2010, 09:53
Ако кажа на някой "Не си мой тип",то наистина ще е така... Оо И не...няма да означава "грозен си" ...Може да е и "глупав си" и какво ли още не.. ^

Annihilati0N
03-06-2010, 09:58
Ако кажа на някой "Не си мой тип",то наистина ще е така... Оо И не...няма да означава "грозен си" ...Може да е и "глупав си" и какво ли още не.. ^

Хаха, особено глупав си. :D Прочети поста на Валдес и ще ти се разясни картинката малко поне ;)

ShtrudeL
03-06-2010, 10:08
Ако кажа на някой "Не си мой тип",то наистина ще е така... Оо И не...няма да означава "грозен си" ...Може да е и "глупав си" и какво ли още не.. ^

Хаха, особено глупав си. :D Прочети поста на Валдес и ще ти се разясни картинката малко поне ;)

Женско съм Оо И май ти нещо не си ми разбрал поста. оО

girlche
03-06-2010, 10:35
Ми това значи точно това - момичето не е мой тип :)

А ся дали е грозна иликрасива вече е субективно понятие.

Общо взето това е мъжкия еквивалент на "Хайде да си останем само приятели"

Според мен няма грозни и красиви, има вкусове ;) Смисъл на мен може да не ми хареса някое момче,но за друга да е най-прекрасното същество на света,тка че нямаме право да казваме на някой , че е супер грозен ;) Всеки с вкуса си :)

Annihilati0N
03-06-2010, 11:33
Ако кажа на някой "Не си мой тип",то наистина ще е така... Оо И не...няма да означава "грозен си" ...Може да е и "глупав си" и какво ли още не.. ^

Хаха, особено глупав си. :D Прочети поста на Валдес и ще ти се разясни картинката малко поне ;)

Женско съм Оо И май ти нещо не си ми разбрал поста. оО

Дори не е ставало дума в моя пост дали си момче или момиче. Хаха, особено глупав си, трябваше да го прочетеш така "Хаха, особено "глупав си". Не ми се играе да ти обяснявам. Приемай го както искаш. ;)

ShtrudeL
03-06-2010, 12:24
Ако кажа на някой "Не си мой тип",то наистина ще е така... Оо И не...няма да означава "грозен си" ...Може да е и "глупав си" и какво ли още не.. ^

Хаха, особено глупав си. :D Прочети поста на Валдес и ще ти се разясни картинката малко поне ;)

Женско съм Оо И май ти нещо не си ми разбрал поста. оО

Дори не е ставало дума в моя пост дали си момче или момиче. Хаха, особено глупав си, трябваше да го прочетеш така "Хаха, особено "глупав си". Не ми се играе да ти обяснявам. Приемай го както искаш. ;)

Тогава се изразявай по-точно. О.О Има си кавички за тая работа...запетайки... Оо

fenastz
03-06-2010, 16:12
Означава:

-Дебела си, ще ми се смеят
-Грозна си, ще ми се смеят
-Малка си, ще ме осъдят
-Аз съм гей, нека сме приятели

едно от тези е :)

Zarity
03-06-2010, 16:38
Означава:

-Дебела си, ще ми се смеят
-Грозна си, ще ми се смеят
-Малка си, ще ме осъдят
-Аз съм гей, нека сме приятели

едно от тези е :)
:-|

asp1r1n94
03-06-2010, 16:48
Човекът е осъзнал какво търси

NeverTheSame
03-06-2010, 18:19
Каквото значи и когато момичетата го казват на момчетата- `Не те харесвам по този начин` или направо `Не те харесвам`..същата работа.

georgerrrrr
03-06-2010, 20:59
Най често означава - "не ми харесваш по външен вид" .. Поне аз го казвам с такъв замисъл.. има и изключение, когато ми харесва и по външност и по характер, но просто я няма химията .. т.е виждам в нея само приятел.

peshost
03-06-2010, 21:01
А да си се замисляла, че може да значи точно това: Не си мой тип. Сега, ако не разбираш какво значи това е друг въпрос. Не значи грозна си и тем подобни, но не ми с обяснява и какво значи.