PDA

View Full Version : уеб хостинг



ProKiller2
03-06-2010, 08:45
Здравйте,прпоръчайте ми някой добър уеб хостинг по възможност безплатен ако е с платен да може да се плаща с смс че не ми се разправя с карти и т.н и по възможност на български

rosenhristev
03-06-2010, 08:51
за безплатен най-добър е 000WebHost (http://www.000webhost.com/) не е български

Платен СуперХостинг български е...[/url]

loveUpeps4o
03-06-2010, 08:52
Superhosting е най-добрия. Ако имаш 18 години ще можеш да платиш през банков път, а най-лесно е през paypal. От безплатните ти препоръчвам hit.bg или free.bg.

Kind regards loveUpeps4o

rosenhristev
03-06-2010, 09:00
Superhosting е най-добрия. Ако имаш 18 години ще можеш да платиш през банков път, а най-лесно е през paypal. От безплатните ти препоръчвам hit.bg или free.bg.

Kind regards loveUpeps4o

няма да ти свършат работа hit.bg не поддържа php и mysql а free.bg е меко казано лом...

loveUpeps4o
03-06-2010, 09:22
Superhosting е най-добрия. Ако имаш 18 години ще можеш да платиш през банков път, а най-лесно е през paypal. От безплатните ти препоръчвам hit.bg или free.bg.

Kind regards loveUpeps4o

няма да ти свършат работа hit.bg не поддържа php и mysql а free.bg е меко казано лом...

Никъде не виждам да е написал, че ще го пише на PHP? :smt015

Kind regards loveUpeps4o

Razbitcomet
03-11-2010, 10:29
byethost . com -> безплатен, 5 GB

rosenhristev
03-11-2010, 11:07
byethost . com -> безплатен, 5 GB
Пробвал ли си го? Стабилен ли е? Бави ли?

Ако е бърз и стабилен ще е много добре има платени хотинги, които не предлагат такива работи :D


VistaPanel е малко омотан и труден за използване, но се свиква...

Razbitcomet
03-11-2010, 11:45
byethost . com -> безплатен, 5 GB
Пробвал ли си го? Стабилен ли е? Бави ли?

Ако е бърз и стабилен ще е много добре има платени хотинги, които не предлагат такива работи :D


VistaPanel е малко омотан и труден за използване, но се свиква...

Да, отвреме на време го ползвам. Държи се стабилно, не crash-ва. Всички скриптове които съм изпробвал за разлика от други безплатни хостинги тук вървят безпроблемно. Единствено върху бързината нямам сериозни наблюдения, но като за без пари е задоволително. За Vistapanel-а да свиква се, единствено ме дразни че лимита за качване на файл през файловия мениджър е 2 MB и за някой по големи системи се наложи да ги правя на няколко архива за да ги кача, което е досадна работа. И не препоръчвам да се качва през FTP клиент :razz: , за повече и по големи файлове е пълна трагедия, докато през файловия мениджър на хоста става за секунди

Като цяло си струва и имаш голямо пространство. За мен е може би най-добрия безплатен хост. Съветвам който не го е пробвал да опита. Предлагат и платен хостинг с неограничено свободно място и за цената която е обявена на теория изглежда добре.

rosenhristev
03-11-2010, 13:44
лимита само през файловия мениджър ли е 2МБ или и през FTP Client :?

Ако имаш някакъв сайт качен там би ли ми го пуснал на ЛС, за да огледам като скорост и т.н.

ПП: относно цените на платения има и по-ниски за unlimited хостинг просто в чужбина са със светлинни години напред в това отношение с нас...

Balkanski
03-11-2010, 17:06
Разгледай awardspace (точка) com
И безплатния, и платените им планове са повече от това, което може да очакваш :)
Иначе вечната безсмислена, тъпа и орязана класика ще си остане hit (точка) bg... но няма НИКАКВИ сървърни скриптове ;)

Аз за хост услуги, за които да се плаща с СМС не бях чувал сега, добре че ми отвори очите, та да проверя :D

Иначе ако ще даваш пари действай на host (точка) bg - работя с тях от може би пет години, нямам забележки ;)

П.С. Ако никой безплатен хост не ти върши работа, а нямаш възможност за платен план, прати ми съобщение - срещу някаква символична цена мога да хоствам при мен.