PDA

View Full Version : Дискотека



DevilWish
03-06-2010, 10:59
Здравейте, съжалявам, че правя специална тема, но не намерих това, което търсих.
Тази вечер съм на дискотека и искам да си направя наистина много хубава прическа, но просто нямам идеи вече.Така и така искам да съм с права коса, няма да я къдря /може няколко отделни кичура ако трябва за прическата, но по принцип държа да е права/.Та искам нещо интересно и красиво.Искам прическа привличаща погледите. :) Мерси предварително и моля за по-бързи отговори, защото от сега ще почвам да се оправям, а почна ли минават часове :))
ПС - с дълга коса съм до кръста горе-долу ;)

titinkaa
03-06-2010, 11:24
http://prikachi.com/files/1412552U.jpg

Мисля че това е доста превликателно и екстравагантно за дискотека :)

Goddess
03-06-2010, 11:30
Много харесвам прави коси, с обем и диадема / лента. Семпло е, ама е хубаво. :)

http://www.slusham.com/img2/kubrat_tomov_andrea.jpg

billytalent
03-06-2010, 11:31
Много харесвам прави коси, с обем и диадема / лента. Семпло е, ама е хубаво. :)
Ооо да и аз,всеки ден съм така,но със съвсем малко обем-стои супер :)

DevilWish
03-06-2010, 11:58
Първата много ми хареса, но нямам подходяща преса.
А другото и на мен много ми харесва, но често се правя така.Ако не събера други иде ще се направя така

rosencetooo
03-06-2010, 12:14
За първата прическа която са ти показали.. за да стане нещо подобно мога да ти кажа как да се направиш без такава преса , естествено ако искаш :)

DevilWish
03-06-2010, 12:15
За първата прическа която са ти показали.. за да стане нещо подобно мога да ти кажа как да се направиш без такава преса , естествено ако искаш :)
Даа :) много ще съм ти благодарна :-)

rosencetooo
03-06-2010, 12:17
За първата прическа която са ти показали.. за да стане нещо подобно мога да ти кажа как да се направиш без такава преса , естествено ако искаш :)
Даа :) много ще съм ти благодарна :-) добре , сега ще ти обесня на лично :)

ELiTyYy
03-06-2010, 12:23
обясни тук дееее :D :P

POLLINA
03-06-2010, 12:25
с обикновена маша ;)

titinkaa
03-06-2010, 12:25
Първата много ми хареса, но нямам подходяща преса.
А другото и на мен много ми харесва, но често се правя така.Ако не събера други иде ще се направя така

За изправянето ти трябва обикновенна преса,но за къдренето пак преса на едрото къдрене и на всеки кичур се пръска мн лак е не мн мн ама повече от нормалното,аз на една приятелка и правих така прическа,ето как стана...

http://prikachi.com/files/1412728s.jpg

Само дето не е с обем,тъй като тя не искаше,но пак стана супер,отзад стои мн хуабво,но нямам снимка

rosencetooo
03-06-2010, 12:36
обясни тук дееее :D :PХях .. ем добре :) и тука ще обесня
Значии .. мокриш кичурите ,който ще правиш слагаш лак или пяна , няма значение , кое от двете ще е , аз попринцип слагам пяна :) Плетеш всеки от кичурите , който ще правиш на плитка , минаваш ги с пресата , няма значение с коя приставка за изправяне или за вафлички , ии като ти поизсъхнат плитките ги разплиташ :) Дано да си ме разбрала.. :-D

slynchoo
03-06-2010, 12:48
минавам кичурите с пресата веднага след като съм им сложила пяна?така ли? :)

rosencetooo
03-06-2010, 13:07
^ минаваш кичурите с пресата , чак след като си им сложила пяна и си ги наплела :P

BelLisSimaaa
03-06-2010, 15:15
Изправи си косата и си направи обем. После накудри с маша само крайчетата на долния пласт. Стои много красиво :-)

rosencetooo
03-06-2010, 15:20
^ звучи добре.. май ще го пробвам по-късно :oops:

awesomesheepy
03-06-2010, 18:19
с обем и диадема е супер сладко.
също можеш да си я изправиш с преса,можеш да начупиш,да накъдриш с маша,да я начупиш , с пяна.. и т.н - има супер много вариянти,избери си