PDA

View Full Version : Правилно ли си мисля ..или преувеличавам ?



buuu
03-06-2010, 12:08
пак ми е сдухано заради приятеля ми. вчера се видяхме .не беше кой знаий колко развълнуван ..и ми каза ,че му е лошо от цигарата. е както и да е,видяхме се за 30мин /мечки ,целувки ..сичко нормално /отидохме при майка му и той замина за училище. довечера ми писа ,след което излезе... като се прибра пак си писахме..но понеже ми беше мега лошо не можех да пиша по на често ... неска станах към 12 и си казах,че той ще ми звънне ..щото по тва време вече е станал ..ама слабо :( все аз го търся първа ..все аз трябва да му напомням ,да ми се обади.. оф ама накрая пак аз го потърсих. затвори ми 2 пъти след което получих смс ,че излизал за малко ,щото се скарал с майка си и полсе щял да ми се обади. оф всеки ден се вижда с приятели те си,на даскало ,на вънка ... а за мен се трябва да го подсещам ..писва ми вече ..и аз искам внимание ! бахти иам чувството,че не се сеща за мен без да му напомня аз.. ..винаги става така ..като не се виждаме доста време се се караме по скайпа и телефона ,а като се видим ..все едно нищо не е било..забравяме за всички караници и скандали и ни е хубаво :( според вас правилно ли е да му се сърдя ..ии права ли съм изобщо аз? трябва ли да говоря с него или преувеличавам работите? добре ли че постъпя ,ако чакам 1во той да ме потърси,без да му се сърдя и да му давам поводи за съмнение ,че ми има нещо ,фактичеси да се държа като него ?
и това добър начин ли ще е да разбера дали аз си набивам филмите.. или няма нищо за притеснение ? :(
макар че,аз немога без да му се обадя..и ще ми е трудно да не натисна зелената слушалка 1ва :o

Krisiity
03-06-2010, 12:15
ами имам приятелка с проблем като твоя... казах и да го остави той да се сети тя не и не.. но накрая ме полуша и го остави на 3 ден той и звънна уж случайно,но каквото и да си говорим почти никога да сбъркаш номера е случайно... така де после си говориха поне 3 часа той почуства липсата и и започна да я търс всеки ден... така де съвета ми е бъди силна и го остави той да се сети първи за теб :) успех :-)

Lincheto
03-06-2010, 12:17
Като той не ти обръща достатъчно внимание, не му обръщай и ти. Нека малко се светне, че си има приятелка.

frozendeath
03-06-2010, 12:19
Ами спри да го търсиш само ти, би трябвало да забележи това и сам да ти се обади. Или направо поговори с него. Кажи му, че не ти е приятно само ти да му се обаждаш.

ShtrudeL
03-06-2010, 12:22
Абе вие в детската градина ли сте? Да не искаш на ден да ти звъни по 3653865 пъти и да ти се лигави на всеки час? Преувеличаваш и го задушаваш. Колкото повече си мила и обсебена толко повече ще му досаждаш и ще се дърпа. Оо Като лигаво малко детенце,което иска внимание от по-голям...така е отстрани...

rosencetooo
03-06-2010, 12:29
Ами спри да го търсиш само ти, би трябвало да забележи това и сам да ти се обади. Или направо поговори с него. Кажи му, че не ти е приятно само ти да му се обаждаш.+1 Ще подейства като спреш да го търсиш ;)

buuu
03-06-2010, 12:29
Абе вие в детската градина ли сте? Да не искаш на ден да ти звъни по 3653865 пъти и да ти се лигави на всеки час? Преувеличаваш и го задушаваш. Колкото повече си мила и обсебена толко повече ще му досаждаш и ще се дърпа. Оо Като лигаво малко детенце,което иска внимание от по-голям...така е отстрани...

ем нормалное да искам да се чуваме по често при положение ,че 1во сме в различни смени и 2ро сиг. тоя месец ше се видим най-много 3 4 пъти :x кфо да напря ,че ми липсва...всеки иска да почувства ,че някой мисли за него :? пък и той сам ми казва като му се обадя,че не иска да затварям и иска да си говорим повече.. ако му досаждах или го задушавах щеше да ми го каже ..не слагай всички под общ знаменател

rosencetooo
03-06-2010, 12:32
Колкото и да ти липсва... остави го така няколко дена , той сам ще почне да те търси ! Колкото по-добре се държиш с момчетата и ги търсиш повече.. те започват да ти се качват на главата и да не те ебават много :)

w0sh
03-06-2010, 12:39
Уф. Задушавате.

той не е длъжен да виси с теб 24/7

Alli
03-06-2010, 12:45
задушаваш го с вниманието си,спри да му обръщаш,че да не стане лошо,за това се разделих с приятеля си,защото аз исках да съм нон стоп с него,той не...не ти пожелавам да стигате до там,остави го малко,отдръпни се...той ще почне да те търси

stupid0boy
03-06-2010, 13:32
Колкото и да ти липсва... остави го така няколко дена , той сам ще почне да те търси ! Колкото по-добре се държиш с момчетата и ги търсиш повече.. те започват да ти се качват на главата и да не те ебават много :) +1

ShtrudeL
03-06-2010, 13:40
Абе вие в детската градина ли сте? Да не искаш на ден да ти звъни по 3653865 пъти и да ти се лигави на всеки час? Преувеличаваш и го задушаваш. Колкото повече си мила и обсебена толко повече ще му досаждаш и ще се дърпа. Оо Като лигаво малко детенце,което иска внимание от по-голям...така е отстрани...

ем нормалное да искам да се чуваме по често при положение ,че 1во сме в различни смени и 2ро сиг. тоя месец ше се видим най-много 3 4 пъти :x кфо да напря ,че ми липсва...всеки иска да почувства ,че някой мисли за него :? пък и той сам ми казва като му се обадя,че не иска да затварям и иска да си говорим повече.. ако му досаждах или го задушавах щеше да ми го каже ..не слагай всички под общ знаменател

И кво като сте различни смени? леле Оо И мойто преди да завърши едната година не беше в мойта смяна... и на мен ми липсва всяка секунда...да имам как постоянно да съм с него...ама не го търся през час-два само за да го видя как е... Оо Даже не му звъня нито той на мен...даже в скайп не си пишем толко... защо да си звъните и да си пишете и като се видите да няма кво да си кажете? Сдържай се Оо Ако сега се оплакваш,че искаш да се почувстваш желана и нужна на някой...за какво ще се оплакваш като си съвсем сама? Наистина... Ако бях на мястото на приятеля ти щях да съм изнервена доста често. оО

c0ci
03-06-2010, 13:45
Абе вие в детската градина ли сте? Да не искаш на ден да ти звъни по 3653865 пъти и да ти се лигави на всеки час? Преувеличаваш и го задушаваш. Колкото повече си мила и обсебена толко повече ще му досаждаш и ще се дърпа. Оо Като лигаво малко детенце,което иска внимание от по-голям...така е отстрани...

Съгласна...

ivcheto0o
03-06-2010, 14:40
Поговори с него,обясни му как се 4устваш.Мисля 4е донякъде имаш право,нормално е да искаш пове4е внимание,но все пак не прекаляваи и му даваи достатъ4но свобода.

sunshinepp
03-06-2010, 14:43
Знам, че си говорила с него и не стават нещата .. но така един вид го караш насила!

Присъединявам се към другите, спре за известно време да му звъниш и ще видиш как ще забележи липсата ти .. :-)

ScionOfStorm
03-06-2010, 15:11
Щруделката както /почти/ винаги е права. Задушаването оплита още повече човека и ще му писне тотално накрая. Не е нужно да ти звъни в точно фиксиран час или нещо такова, когато му се появи нужда може просто...а неговата нужда да не се припокрива с твоята.

И му постави въпроса пряко, щото нас и да ни питаш...не сме реалния проблем и човека, към който трябва да са отправени думите.

JoyfulCompany
03-06-2010, 15:17
Вманиачила си се. Спри.
Това не значи да спреш да го търсиш съвсем и самосъжалително да чакаш той да звъни. А да подхождаш по-спокойно. И да спреш да го имаш за критерий колко му пука и дали те обича. Сама казваш, че когато се видите, всичко е наред. Значи онова, което не е наред, че ти полудяваш, когато не се чувате/виждате, и подклаждаш безсмислени спорове.

marichela
03-06-2010, 15:41
Щом не се сеща за теб, работите май не вървят на добре ... :(

sladi4ka_qni4ka
03-06-2010, 15:44
ами имам приятелка с проблем като твоя... казах и да го остави той да се сети тя не и не.. но накрая ме полуша и го остави на 3 ден той и звънна уж случайно,но каквото и да си говорим почти никога да сбъркаш номера е случайно... така де после си говориха поне 3 часа той почуства липсата и и започна да я търс всеки ден... така де съвета ми е бъди силна и го остави той да се сети първи за теб :) успех :-)

и аз съм на съ6ото мнение. От ли4ен опит ти казвам не му пи6и,не му се обаждай .. нека той се сети. Поне при мен имаше резултат ...

Annihilati0N
03-06-2010, 18:18
Мразя телефони и скайпове. Постоянно се карам с приятелката си в тях. Ако стане още 1-2 пъти мисля да наложа забрана за писане в скайп. Само къде и кога ще излизаме и т'ва е. :smt014

onestar
03-06-2010, 18:44
Мразя телефони и скайпове. Постоянно се карам с приятелката си в тях. Ако стане още 1-2 пъти мисля да наложа забрана за писане в скайп. Само къде и кога ще излизаме и т'ва е. :smt014
Напълно съгласна! По скайп, особенно, постоянно се караме, затова и спряхме да влизаме толкова често. Обажда ми се да се разберем кога и къде и... там е перфектно.

В началото нещата при нас бяха абсолютно същите. Аз го търсех често, той рядко се сещаше, но до една степен усещах, че иска да се чуваме... сякаш търсеше внимание или нужда да разбере, че мисля за него. Виждахме се рядко... в повечето случаи по моя инициатива. Накрая реших, че нещата не трябва да продължават така.
Обадих му се - излезнахме. Казах му тези неща, които ти си написала тук и въобще всичко, което исках да знае. :) От тогава мина месец, а нещата са... повече от добре. Виждаме се всеки ден, дори понякога, когато е уморен, идва за 15 мин. колкото да го гушна... :-D А сутрин, когато става и той, ме събужда за даскало... 8-)

Та мисълта ми беше... говорете. Кажи му, че ти липсва, че искаш да се чувате по-често, да се виждате, да усещаш повече внимание... разговора винаги помага.

pebals
03-06-2010, 18:47
ами имам приятелка с проблем като твоя... казах и да го остави той да се сети тя не и не.. но накрая ме полуша и го остави на 3 ден той и звънна уж случайно,но каквото и да си говорим почти никога да сбъркаш номера е случайно... така де после си говориха поне 3 часа той почуства липсата и и започна да я търс всеки ден... така де съвета ми е бъди силна и го остави той да се сети първи за теб :) успех :-)

тя е права...накарай го по някакъв начин да се сети за тебе :)

soul1199
03-06-2010, 19:33
спри да го търсиш и да му ходиш по гъза,нека и той да те потърси поне веднъж,ще видиш,че ще му домачнее и ще се сети за теб

Take_That
03-07-2010, 12:10
Поговори с него,обясни му как се 4устваш.Мисля 4е донякъде имаш право,нормално е да искаш пове4е внимание,но все пак не прекаляваи и му даваи достатъ4но свобода.

Съгласна съм :)

buuu
03-07-2010, 19:24
да е говорихме :---) вси1ко се изясни и неска се видяхме и си прекарахме страхотно :-P :smt007

Everytime
03-07-2010, 19:58
де да имах и аз такова момиче като тебе.. при мен е обратното.Ако аз не проявя инициатива но хоуп..А в случая.. ами спри да му званиш 1-2 дни.. ако не се сети значи му си нещо като задължение или просто за пред приятелите че си имал гадже..

Everytime
03-07-2010, 20:00
да е говорихме :---) вси1ко се изясни и неска се видяхме и си прекарахме страхотно :-P :smt007

амм.. браво :) :) 8)

buuu
03-08-2010, 18:55
де да имах и аз такова момиче като тебе.. при мен е обратното.Ако аз не проявя инициатива но хоуп..А в случая.. ами спри да му званиш 1-2 дни.. ако не се сети значи му си нещо като задължение или просто за пред приятелите че си имал гадже..

ами поговорете.. аз наистина се обедих ,че един разговор променя много неща ! :) е да де зависи от хората.. но дано всичко е наред при вас :)

FromAutumToAshes
03-08-2010, 19:10
Неправилно преовеличаваш xD

musicFEN
03-08-2010, 19:12
сигурно изпозлава тактиката покажи на другия че можеш и без него и тои сам ще те потърси :D