PDA

View Full Version : Skype и още нещо



bori96
03-06-2010, 13:31
Имам един въпрос: тъй като съм с най-новата версия на скайп, но искам да си инсталирам по-старата, какво трябва да направя, защото иначе не ми се получава-дава ми, че е инсталирана по-нова версия и не ми позволява.

Nam3less3
03-06-2010, 13:32
Uninstall на новата и install на старата.

bori96
03-06-2010, 13:36
Да, и аз се сетих за това, но не мога да намеря от къде да го uninstall.

Nam3less3
03-06-2010, 13:38
Да, и аз се сетих за това, но не мога да намеря от къде да го uninstall.Принципно от Control Panel - Add or Remove Programs или Programs and Features за Windows, ако го няма там ръчно :D

bori96
03-06-2010, 13:45
Получи се!!! Мерсииииииии!!!! :grin: :grin: :grin:

bori96
03-06-2010, 14:20
А относно езика (маймуняци или там нещо такова беше), защото всичко ми излиза на джигитайски. Можете ли да ми помогнете и за звука-инсталирах си програми, в интернет музиката тръгва, но не се чува, а на програмите изобщо дори не тръгва. Някой да има идея как мога да оправя тези две неща?

doomkillerr
03-06-2010, 14:54
Езика си го оправяш по следния начин: http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?p=6937133#6937133

За звука не разбрах точно какъв е проблема... Няма звук от операционната система, като пуснеш Winamp или друг аудио-видео плеър или...?!?! :neutral:

П.С. - Колкото по-ясно обясниш проблема, толкова по голяма е вероятността някой да се сети как можеш да го оправиш! :)

bori96
03-06-2010, 15:43
Да, наистина доста го замотах това с музиката... Еми проблемът е следният: когато си пусна някое клипче в интернет то тръгва, но звук няма. А когато го пусна на някоя програма дори не започва самата песен. Ето какво ми пише на Winamp - Bad DirectSound driver. Please install proper drivers or select another device in configuration.

doomkillerr
03-06-2010, 15:47
Да, наистина доста го замотах това с музиката... Еми проблемът е следният: когато си пусна някое клипче в интернет то тръгва, но звук няма. А когато го пусна на някоя програма дори не започва самата песен. Ето какво ми пише на Winamp - Bad DirectSound driver. Please install proper drivers or select another device in configuration.

Трябва да инсталираш звукови драйвери за "sound" картата! Ако няваш диск с драйвери към РС-то, можеш да ни кажеш модела на дъното, че да ти намерим драйвери, ако звуковата карта е вградена или модела на звуковата карта, ако е външна, тоест на PCI слот! :)

bori96
03-06-2010, 15:53
Аха. Ами (един последен въпррос надявам се) какво трябва да направя, за да не ми остава исория на сайтовете, в които съм влизала или на това, което съм писала в гугъл.

doomkillerr
03-06-2010, 16:31
Аха. Ами (един последен въпррос надявам се) какво трябва да направя, за да не ми остава исория на сайтовете, в които съм влизала или на това, което съм писала в гугъл.

Ами ако кажеш, кой интернет браузер ползваш, ще ти кажем! :)

bori96
03-06-2010, 17:43
MYWeb4net

doomkillerr
03-06-2010, 17:53
MYWeb4net

Съжалявам, но аз за първи път го чувам този браузер! Точно поради тази причина, не мога да ти кажа от къде се настройва с всяко затваряне на браузера да ти се трие историята... :(

П.С. - Ако някой използва "MYWeb4net" нека ти помогне! :)

bori96
03-06-2010, 17:56
MYWeb4net

Съжалявам, но аз за първи път го чувам този браузер! Точно поради тази причина, не мога да ти кажа от къде се настройва с всяко затваряне на браузера да ти се трие историята... :(

П.С. - Ако някой използва "MYWeb4net" нека ти помогне! :)

Мерси все пак за помощта за музиката, езика .... :P

L0ST
03-06-2010, 18:01
Много отдавна съм го ползвал (или поне така мисля)..много горзен браузър, с извинение :D .. Попринцип тези неща се настройват от настройките на браузъра - options/preferences/etc..

Защо не си свалиш някои по-..известен - chrome/FF/Opera..

Nam3less3
03-06-2010, 18:35
Къв е тоя браузър? Може даже да не поддържа някой стандарти и формати, ползвай internet explorer/firefox/chrome/opera/safari.