PDA

View Full Version : Защо!?



ShtrudeL
03-06-2010, 13:44
Защо все момичета пускат темите,в които се оплакват,че приятелите им не им обръщат достатъчно внимание или са "студени"...? ^^ Защо момичетата не се "задушават" от вниманието на момчетата си,а момчетата се? Защо момичетата са обсебени така да се каже и искат едва ли не нон стоп да са с половинките си,а момчетата не искат? Защо дори и след началото момичетата продължават да имат онази тръпка и очакване и и вълнение,а момчетата не? ^^ И за да не ме нападнат всички...да кажа,че не говоря за всички... ^^ йей ^^

frozendeath
03-06-2010, 13:46
Момичетата искаме да се почувстваме обичани и ни трябва внимание :P :P

c0ci
03-06-2010, 13:48
Защо все момичета пускат темите,в които се оплакват,че приятелите им не им обръщат достатъчно внимание или са "студени"...? ^^ Защо момичетата не се "задушават" от вниманието на момчетата си,а момчетата се? Защо момичетата са обсебени така да се каже и искат едва ли не нон стоп да са с половинките си,а момчетата не искат? Защо дори и след началото момичетата продължават да имат онази тръпка и очакване и и вълнение,а момчетата не? ^^ И за да не ме нападнат всички...да кажа,че не говоря за всички... ^^ йей ^^

защото щом момчетата видят проблем,търсят най-лесното решение..а момичетата се оплакват и търсят съчувствие по разни форуми!!!

Krisiity
03-06-2010, 13:54
защото на момичетата им пука повече за връзката им отколкото на момчетата... :)

SmilezZz
03-06-2010, 13:56
..Защото ние обичаме да ни се обръща внимание..Обичаме да се чувстваме обичани и желани..
И на нас повече ни пука за него и за връзката ни,отколкото на момчетата

vagarious
03-06-2010, 13:56
Ето защо: http://prikachi.com/files/1413072O.jpg

insane7
03-06-2010, 14:02
Защото ние сме нежния пол. Трябва ни повече внимание.
На момчетата не им пука много за връзката. Дори и да им пука понякога предпочитат да не го показват толкова. Повечето момчета предпочитат да излизат с приятели, по купони и т.н. :?
и подкрепям vagarious :D

ivcheto0o
03-06-2010, 14:34
Аз маи съм нещо сбъркана 8-) Не искам твърде много внимание,а държа много на свободата си.Много бих се нервила постоянно да е лепнат за мен и да не ме оставя.

pisety000
03-06-2010, 14:39
Защото сме по-чувствителна натура.Обичаме вниманието, нежността и най-вече сме загрижени за наща връзка :wink: :wink: :wink:

ReachlessGirl
03-06-2010, 15:28
Защо все момичета пускат темите,в които се оплакват,че приятелите им не им обръщат достатъчно внимание или са "студени"...? ^^
.. явно е по - често срещано явление .. :? или може би не знаят как да го привлекът към себе си..
Защо момичетата не се "задушават" от вниманието на момчетата си,а момчетата се? Защо момичетата са обсебени така да се каже и искат едва ли не нон стоп да са с половинките си,а момчетата не искат?
.. защото имаме едно такова собственическо чувство, което се проявява при повечето от нас ..

Защо дори и след началото момичетата продължават да имат онази тръпка и очакване и и вълнение,а момчетата не? ^^
.. защото са по - чувствителни ии повече вярват на "приказки" ..

Shreya
03-06-2010, 15:34
Може би,защото като цяло мъжете не искат да разкриват чувствата си.Едно такова откровение би им убило самочувствието и репутацията на ловци.Основно мнение е ,че жените са к***и.Е,не всички са такива.Ще си позволя да отправя един призив към мъжете.Не гледайте на жената като на стока!Жената не е носна кърпичка,която може да сменяте,когато поискате без да се замисляте за нейните чувства.Не визирам всички мъже разбира се.Всяко нещо си има своето изключение,но може би все пак,ако човек обича,няма значение дали е мъж или жена,ще дава всичко от себе си,за да направи другия щастлив.Служа си с клишета,но,което е истина,е така.Преди всичко човек трябва да е искрен и да се отдава изцяло на човека,който наистина го заслужава.Поне според мен :)

sladi4ka_qni4ka
03-06-2010, 15:38
защото момичетата сме си такива... винаги очакваме всичко да е перфектно. И често драматизираме ... ;]

fenastz
03-06-2010, 16:05
Защо все момичета пускат темите,в които се оплакват,че приятелите им не им обръщат достатъчно внимание или са "студени"...? ^^
.. явно е по - често срещано явление .. :? или може би не знаят как да го привлекът към себе си..


привлекът...ПРИВЛЕКЪТ !??!?!??!?!!?!? :o


По темата - зависи от човека, но е нормално женските да си падат повече по общуването. Дай ми на мен две вечери на седмица, редовен секс и ще съм повече от доволен, независимо дали тя ме обикаля постоянно или не.

Pa3yMeH
03-06-2010, 17:00
защото на момичетата им пука повече за връзката им отколкото на момчетата... :)

MaLkaTa_LaDy
03-06-2010, 17:25
Защото ни е такава психиката. Защо жените трябва да са нежни, а мъжете силни? Ами така ни е заложено...

SpOrTs_GiRl
03-06-2010, 18:09
Мъжете имат способността да познаят кога са срещнали Жената и да й дадат всичко от себе си, преди нея гледат да не хабят излишно толкова чувства и емоции. А ние жените сме по-объркани, повечето от нас се бъркат, че всеки следващ е Единствения..

NeverTheSame
03-06-2010, 18:15
Защото сме различни x]

Annihilati0N
03-06-2010, 19:01
Защото сте ЖЕНИ и ги мислите много нещата. Макар че от друга страна е хубаво, защото такива все по-малко остават. Т.е. такива, за които момчето има значение, а не да е само поредната бройка!

moomoo
03-06-2010, 19:12
Вярно е че е защото сме жении защото обичаме да се чустваме обичани и да ни се обръща внимание, но родени ли сме с това чуство или се развива докато съзряваме?
Според мен от много отдавна си има етикет и с времето се променя по-малко.

Take_That
03-07-2010, 12:11
Защото сме по-чувствителна натура.Обичаме вниманието, нежността и най-вече сме загрижени за наща връзка :wink: :wink: :wink:

Абсолютно :)

pussucetka
03-07-2010, 14:18
Аз маи съм нещо сбъркана 8-) Не искам твърде много внимание,а държа много на свободата си.Много бих се нервила постоянно да е лепнат за мен и да не ме оставя.

Напълно подкрепямм .. 8)

slun4ice_90
03-07-2010, 18:33
Не се опитвай да знаеш всичко,някои неща не са от значение! :D

w0sh
03-07-2010, 18:44
Прочетох един тон клишета и нищо сносно и оригинално като мнение.

браво.

ShtrudeL
03-07-2010, 19:05
Защо все момичета пускат темите,в които се оплакват,че приятелите им не им обръщат достатъчно внимание или са "студени"...? ^^ Защо момичетата не се "задушават" от вниманието на момчетата си,а момчетата се? Защо момичетата са обсебени така да се каже и искат едва ли не нон стоп да са с половинките си,а момчетата не искат? Защо дори и след началото момичетата продължават да имат онази тръпка и очакване и и вълнение,а момчетата не? ^^ И за да не ме нападнат всички...да кажа,че не говоря за всички... ^^ йей ^^

грешно мислиш :?

Не го мисля оО Виждам фактите и какви теми се пускат. Оо

Моето мнение:
...Според мен е заради възрастта...Един тийн някак си...не може да е толко отговорен и сериозен...колкото и да си мисли,че е...и...Момичетата са като малки момиченца искащи да си играят с тях и да им обръщат внимание...а на момчетата просто не им се занимава толко...Разбира се не говоря за всички... буу...При по-възрастните и ъм порастнали нещата стоят мисля че по съвсем друг начин...И вече...хм...жените се държат като зрели ии семейни (не е точната дума,но общо казано ^^)
Не съм сигурна,че се изказах ного хубаво ама нищо... да има ^

Niakoitam
03-08-2010, 10:37
Амиии да речем че може би ако го правят...момичетата започват да се чувстват притиснати да искат свобода и да се отърват по някое време от тях, защото "ги задушавали". Така са устроени не само момичетата, но и всички, каквото го нямаш го търсиш. На не една или две теми съм попадал тук как момичето се задушавало от грижите на някое момче и искало повече свобода.. Така е за съжаление. В повече случаи единият е по обичащият или просто другият го е страх да си разкрие чувствата напълно за да не бъде обявен за лепка. Защо ли лошите момчета са толкова търсени като искате да са топли към вас момчетата питам аз.Защото те се държат по споменатият начин и карат повечето момичета да тичат по тях и да се опитват да ги променят. Ако успеят вече може и да не са им чалк толкова интересни.

NeENormalen
03-08-2010, 11:00
Защото се страхувате от самотата, защото искате внимание, защото това ви е вродено.
Ние мъжете не обръщаме внимание на малките неща, понякога и на големите, предостатъчно неща си имаме да се занимаваме отколкото с някакви си вътрешно-мозъчни проблеми,... Истината - Жени, вие сте объркани и се оплаквате една на друга всеки път когато можете и имате за какво!!! :)

hahavteen
03-08-2010, 11:16
Ами според мен това държание е признак на несигурност и желание за контрол. Искаш да си нон стоп с гаджето за да не вземе да ти изневери, за да си сигурна че не се забавлява по-добре с други, бла бла. Един вид искаш да си сигурна че само ти го правиш щастлив и света му се върти около тебе. :-o Поне аз така ги виждам нещата.
При мен и моя приятел е точно обратното. Аз съм една спокойна, сигурна, нямам нищо против да се забавлява, да излиза, отделям си време само за мен и уважавам неговото лично пространство, не се вкарвам във филми ако не ми отговори на смс... А той е като конска муха! Непрекъснато се върти около мене, обгражда ме с внимание, пита ме как съм и за какво си мисля ако 2 минути мълча, обажда ми се всяка вечер когато е далече и иска навсякъде да ходя с него и да правим всичко заедно :D Обясни ми че иска да съм щастлива и че понякога си мисли че ако не ми обръща внимание и не ми показва непрекъснато чувствата си, аз ще го зарежа или ще си намеря друг който да прави всичко за мене. :D След като си поговорихме и се изяснихме нещата са по-добре де. Никога не ми е забранявал нещо и не ме е ревнувал но просто цялото това внимание си е типично момичешко някак си и не ми е по вкуса :D

GossipGirl89
03-08-2010, 11:30
Защото ние сме по-чувствителните, ние сме тези, които ясно изразяваме емоциите и чувствата си, а мъжете не са така. Е, разбира се, има и изключения, но като цяло повечето мъже не обичат лигавщините и ясното изразяване на чувства. В повечето случаи прикриват това, което изпитват, защото да не го правят за тях е признак на слабост... Това не значи, че не ни обичат, не държат на нас, нямат нужда от внимание и т.н. - просто не го показват, както ние. Просто така сме устроени - ние сме нижния, те са силния пол.

Niakoitam
03-08-2010, 11:55
Защото се страхувате от самотата, защото искате внимание, защото това ви е вродено.
Ние мъжете не обръщаме внимание на малките неща, понякога и на големите, предостатъчно неща си имаме да се занимаваме отколкото с някакви си вътрешно-мозъчни проблеми,... Истината - Жени, вие сте объркани и се оплаквате една на друга всеки път когато можете и имате за какво!!! :)

Пич ако може да не ме слагаш в общ знаменател с теб по въпроса за малките неща, а?


Ами според мен това държание е признак на несигурност и желание за контрол. Искаш да си нон стоп с гаджето за да не вземе да ти изневери, за да си сигурна че не се забавлява по-добре с други, бла бла. Един вид искаш да си сигурна че само ти го правиш щастлив и света му се върти около тебе. :-o Поне аз така ги виждам нещата.
При мен и моя приятел е точно обратното. Аз съм една спокойна, сигурна, нямам нищо против да се забавлява, да излиза, отделям си време само за мен и уважавам неговото лично пространство, не се вкарвам във филми ако не ми отговори на смс... А той е като конска муха! Непрекъснато се върти около мене, обгражда ме с внимание, пита ме как съм и за какво си мисля ако 2 минути мълча, обажда ми се всяка вечер когато е далече и иска навсякъде да ходя с него и да правим всичко заедно :D Обясни ми че иска да съм щастлива и че понякога си мисли че ако не ми обръща внимание и не ми показва непрекъснато чувствата си, аз ще го зарежа или ще си намеря друг който да прави всичко за мене. :D След като си поговорихме и се изяснихме нещата са по-добре де. Никога не ми е забранявал нещо и не ме е ревнувал но просто цялото това внимание си е типично момичешко някак си и не ми е по вкуса :D

Разбрахте ли сега защо? Момичето ви го каза само трябва да го прочетете. Приятелят и прави подобни работи за нея и съответно тя ги има за даденост и понякога дори това не и харесва, а тя съответно не се интересува чак толкова. Ако беше обратното щеше да търси топлината като някои от вас, а момчето нямаше да се интересува и да се впряга чак толкова. Та както казах в повечето случаи винаги единият е прецаканият и трябва да прави повечето компромиси за да върви връзката напред.

fc
03-08-2010, 12:00
Защото ако ви даваме това което искате, няма да ви стигне и ще ни се качите на главата.

soul1199
03-08-2010, 14:14
..Защото ние обичаме да ни се обръща внимание..Обичаме да се чувстваме обичани и желани..
И на нас повече ни пука за него и за връзката ни,отколкото на момчетатаее тука съм много съгласна :)

Niakoitam
03-08-2010, 14:27
..Защото ние обичаме да ни се обръща внимание..Обичаме да се чувстваме обичани и желани..
И на нас повече ни пука за него и за връзката ни,отколкото на момчетатаее тука съм много съгласна :)

Аз пък не съм. Това изобщо не зависи от пола, а от характера на даденият човек и от обстоятелствата, които са му/и предоставени.

Stan4o123
03-08-2010, 15:15
Разсъжденията ти са пълна глупост...да ти кажа,въобще не е така...и жените не искат да излизат и нз си кво,щото били задушени...случвало ми се е!

tonincheto0o
03-08-2010, 15:52
защото момичетата сме си такива... винаги очакваме всичко да е перфектно. И често драматизираме ... ;]

+

ScionOfStorm
03-08-2010, 16:20
Защото момичетата са по-емоционални и имат нужда от повече обгрижване. Все пак при по-висока емоционалност 'гладът' трябва да бъде задоволен с доста повече (:

Отделно по мои лични неглобални наблюдения*, жените имат по-строго изявено чувство за собственичество спрямо половинките си :р

*мои лични, бе!