PDA

View Full Version : Ръце



pamii
03-06-2010, 15:13
Хора имам голям проблем ... Миналито лято си обръснах ръцете ;xx Всъщност нямах много косми, дори бяха руси! Защо - не ме питайте, сега адски много сaжелявам. Не знам наистина защо го направих. Ако можех да върна времето назад .. Сега са отвратителни .. не мога да продължавам да ги бръсна защото съм само на 13 .. Наистина постъпката ми беше много глупава, но сега нищо не мога да направя.. Майка ми като забеляза направо и стана лошо. Каза да правя каквото си искам вече и ако искам да съм ставала горила.. ;дд Моля ви дайте ми съвет. Не искам да ходя така, срам ме е и да си облека кус ръкав.. Погнете ми
P.S. без нападки плс
:( :-# :smt022

SmilezZz
03-06-2010, 15:22
След като пораснат малко - махни ги с кола - маска..След първите 2-3 пъти ще започнат да понамалеят..

FlowerPower
03-06-2010, 16:09
Неприятно наистина. Сега ще споделя как една моя приятелка се отърва от космите на ръцете и на краката си, може би завинаги. Аз не съм опитвала тоя номер и надали ще го направя, но:
Тя си гореше космите със запалка, правеше го като занимавка, а не с цел да ги отстрани ( на никого не му беше хрумвало, че може по този начин ). Каза ми, че не я е боляло, внимавала е пламъкът да не достигне кожата. Вероятно корените и са изгорели, не сме сигурни, но е ФАКТ, че от лятото насам никакви косми не са пораснали на мястото на изгорените.

Iceshark
03-06-2010, 16:14
Неприятно наистина. Сега ще споделя как една моя приятелка се отърва от космите на ръцете и на краката си, може би завинаги. Аз не съм опитвала тоя номер и надали ще го направя, но:
Тя си гореше космите със запалка, правеше го като занимавка, а не с цел да ги отстрани ( на никого не му беше хрумвало, че може по този начин ). Каза ми, че не я е боляло, внимавала е пламъкът да не достигне кожата. Вероятно корените и са изгорели, не сме сигурни, но е ФАКТ, че от лятото насам никакви косми не са пораснали на мястото на изгорените.

ЛОЛ ! Това е .. много добре ако е истина :X:X ! Само малко ми е чудно как не си е изгорила кожата :S?.. може би ще опитам.. че съм горила -.- .. т..е ако мога само на гърдите да ги махна евала ще е:Д все пак съм момче.. където иска да ги има другаде ама гърдите -.- ! Може би ще пробвам .. и ще споделя :) .. ама незнам де .. малко е плашещо :Д

auraX
03-06-2010, 16:40
не трябва да държиш непрекъснато пламакът на запалката върху кожата се пак просто със бързи движения минаваш няколко пъти върхо там космите колкото да не се изгориш(за това бързо ;d) и би треало да стане дано съм помогнал :)

Iceshark
03-06-2010, 16:50
не трябва да държиш непрекъснато пламакът на запалката върху кожата се пак просто със бързи движения минаваш няколко пъти върхо там космите колкото да не се изгориш(за това бързо ;d) и би треало да стане дано съм помогнал :)

:D ще пробвам :) ! мерси xD !

pamii
03-06-2010, 17:37
На 13 съм.. Не бих пробвала... Нескопосана съм малко .. да не взема да се подпаля цялата
:razz: :razz: :razz:

Jus7DreamBoy
03-06-2010, 18:49
Извинявай .. НО ЗАЩО ПО ДЯВОЛИТЕ СИ СИ ОБРЪСНАЛ РЪЦЕТЕ ?!?

jFoxx
03-06-2010, 19:05
Извинявай .. НО ЗАЩО ПО ДЯВОЛИТЕ СИ СИ ОБРЪСНАЛ РЪЦЕТЕ ?!?

aма тя е момиче