PDA

View Full Version : Все мисля.. за това



poni4kat1
03-06-2010, 15:44
Здравейте :) Аз съм 7 клас преместих се в ново училище,но не ми харесваше постоянно говорех на майка ми ,че искам да се кахна и накрая се махнах,но въпреки това там учениците се държаха гадно с мен ..и сега се опитвам да не мисля за това,но или ги виждам като се прибирам от училището в което се върнах или постоянно се сещам за тях .. или дори в Интернет когато погледна името на някои които се е казвал така от това училище пак си спомням за това. Незнам какво да направя за да не мисля за това а училището от което се махнах е до нас и затова ги виждам .. А след 8 клас мисля да уча при моята сестра,а в нейното училище едната госпожа е от това училище от което аз се махнах и постоянно .. ще мисля за това тоест за тях :-k :cry:
Това е

Unendlich
03-06-2010, 15:59
В живота на човек има моменти, които оставят траен отпечатък в съзнаението му. Не трябва да те притеснява това, че постоянно се сещаш и мислиш. И при мен е така, но за нещо съвсем друго. Ако ти самата решиш, че искаш да забравиш това - просто се занимавай с нещо, което насочва вниманието ти в друга посока и не те подсеща за този период. Явно бездействаш щом често мислиш. Ако има нещо, което да отвлече вниманието ти - то така с времето ще отмине, ще отмине и това гузно чувство, което те тормози. :)

BelLisSimaaa
03-06-2010, 16:28
На всеки се е случвало да се чувства отхвърлен ... неприемай нещата толкова сериозно и не оставяй на другите да те тъпчат :) вземи се в ръце , мисли за хубави неща ... живота продължава :)

basscho
03-06-2010, 16:31
Стегни се и гледай нагоре! Недопускай такива спомени да те "сдухват" .

pamii
03-06-2010, 17:45
Ми просто ти трябва време
:P :P :P :P :P

Luscious_Heart
03-06-2010, 17:46
Защо са се държали лошо с теб?

ecstazy
03-06-2010, 18:05
Спокойно, не мисли за това, мисли за приятелите, за някое готино момче, за ХУБАВИТЕ неща.. разбирам те, била си отхвърлена и подигравана от ония нещастници, но заслужава ли си да си спомняш за тях... тегли една черта..изкарай ги от съзнанието.. аз имам една тактика която е мноооого странна но така забравих за една 'приятелка' ... направи си и ти така една тактика или не знам..най ефективния начин да ги забравиш е да не мислиш за тях... живота е пред теб, няма смисъл да се хабиш за това лошо минало случилото се се е случило, няма ккак да го промениш.. най важното е че се е СВЪРШИЛО!

petinkataaa
03-06-2010, 20:41
Стегни се и гледай нагоре! Недопускай такива спомени да те "сдухват" .

BlackKeys
03-06-2010, 20:57
Стегни се и гледай нагоре! Недопускай такива спомени да те "сдухват" .

poni4kat1
03-07-2010, 08:17
Luscious_Heart
Мнение Пуснато на: Съб Мар 06, 2010 8:46 pm Заглавие:
Защо са се държали лошо с теб?


Ами незнам мисля ,че просто не ме харесват може би са искали да се махна от тях .. да г иоставя незнам

но 8) Благодаря ви :P ;-)