PDA

View Full Version : Две приятелки - двоен проблем за решаване!!!



Stonbivan
03-06-2010, 15:03
Здравейте на всички!! Ние сме две приятелки и имаме два проблем, за които чрез вас ще се опитаме да намерим решение!!
Ето проблема на първото момиче:
Когато лятото бяхме на екскурзия захаресах едно момче, с една година по-голямо от мен - от моето даскало. Вече не го харесвам, а го обичам!! Споделих с най-добрата си приятелка, но тя нямаше как да ми помогне..единствения начин беше да кажа на едно друго момиче, което е много добра приятелка с това момче и постоянно се закачат. Казах и, и когато той я закачаше, тя ме викаше и така и аз се закачах с него. Едно друго момиче също разбра, след това всички разбраха, дори и той...И когато идваше, заминаваше щом се доближа. Откакто разбра, че го харесвам, той може би ме намрази. Дава ми напразни надежди, като ме добавя в скайп, фейзбук и т.н., но не ми пише, когато аз му пише, а когато ме погледне, е безмълвен. Не издържам повече, страшно много го обичам, всеки ден плача... Едно от момичетата, на което казах, също започна да го харесва и си пишат и закачат, тя постоянно ме дразни с този факт. Толкова го обичам, според сестра ми и останалите около мен, съм влюбена за първи път!!
Но изглежда той не отговоря на чувствата ми...Какво да направя, моля помогнете!! НЕ ИЗДЪРЖАМ!!!!!!



Проблемът на второто момиче:
Когато лято бяхме на същата екскурзия, се появи слух, че едно момче ме хареса - постоянно ме защитаваше. ( това момче е братовчед, на момчето, в което е влюбна " предишната")
Тогавна не изпитвах нищо към него, защото харесвах друго момче...Но след екскурзията постоянно се шегувах че го харесвам и накрая....го захаресвах...Сега не знам дали той ме харесва...знам, че едно момиче го харесва и той постоянно се закача с нея... Не знам дали ме харесва- или не...Искам да се боря за него, но незнам как...Добавих го във фейзбук...Веднъж му писах и той ми отговори...диалога беше нещо от този род: Аз:здр
Той: Здр
Аз: кво пр?
Той7 Нищо
Аз: Мхм, как си
Той: абоната е извън линия
........................................
В фейзбук има приложение за целувки, веднъж го "целунах" И изглежда, той ми е отговорил...но това нищо не значи...искам да се боря за него....но мисля че нищо няма да се получи, мисля, че той никога няма да ме погледне.....Освен това постоянно си правя някви гледанки и излиза, че ме мрази.....Незнам какво да правя..ПОМОГНЕТЕ!!!!!!!МОЛЯ!!!


МОЛИМ ВИИИИ

c0ci
03-06-2010, 15:22
И двете си имате кофти проблем,но моето решение е да бъдете директни!Отивате при двамата и им казвате че ги харесвате следователно ги питате дали има някакъв шанс за развитие на тези чувства?!Ако отговора е "не" не е дошъл края на света! Знам,че сигурно ще боли,но както се казва"НЕ СИ ЗАСЛУЖАВА ДА ПРОЛИВАШ СЪЛЗИ ЗА ЧОВЕК,КОЙТО НЕ МУ ПУКА ЗА ТЕБ"!Ако пък се получат нещата..имате едно голямо честито от мен :-)

frozendeath
03-06-2010, 15:49
c0ci

Ако отидат и им го кажат директно- момчетата най-вероятно ще се шашнат, ще се уплашат и ще избягат. Личен опит. По скоро да им намекват, те ако не са идиоти, би трябвало да се сетят сами. Ако не стане нищо- не се отчайвате! Има и други момчета, това няма да ви е последното влюбване. Ако стане пък- честито! :)

fenastz
03-06-2010, 15:56
Първата - излез от филма и се сближи с него на живо.

Втората - излез от филма и говори с него.

DoctorMouse
03-06-2010, 16:04
Напълно съм съгласен с c0ci... :)
Те няма да се шашнат, а ще са заитригуват...
НЕ ЧАКАЙТЕ дами ! ...
Бъдете директни... и секси 8) :D

c0ci
03-06-2010, 16:11
c0ci

Ако отидат и им го кажат директно- момчетата най-вероятно ще се шашнат, ще се уплашат и ще избягат. Личен опит. По скоро да им намекват, те ако не са идиоти, би трябвало да се сетят сами. Ако не стане нищо- не се отчайвате! Има и други момчета, това няма да ви е последното влюбване. Ако стане пък- честито! :)
мисля че намекванията и на двете вече са прекалено много..поне от това което прочетох :) Иначе моят опит показва,че това да си директен спестява много повече тревоги от това да се чудиш как да измисляш начини да разбере,че го харесваш или т.н :) Пък и ако и те имат същите чувства към тях,не мисля,че биха се уплашили...Аз лично адски бих се зарадвала ако момчето,което тайно харесвам ми каже че има същите чувства :)

tonincheto0o
03-06-2010, 16:13
ми нз кво да ви кажа освен говорете с тях тва е .... :)

frozendeath
03-06-2010, 16:27
c0ci

Ако отидат и им го кажат директно- момчетата най-вероятно ще се шашнат, ще се уплашат и ще избягат. Личен опит. По скоро да им намекват, те ако не са идиоти, би трябвало да се сетят сами. Ако не стане нищо- не се отчайвате! Има и други момчета, това няма да ви е последното влюбване. Ако стане пък- честито! :)
мисля че намекванията и на двете вече са прекалено много..поне от това което прочетох :) Иначе моят опит показва,че това да си директен спестява много повече тревоги от това да се чудиш как да измисляш начини да разбере,че го харесваш или т.н :) Пък и ако и те имат същите чувства към тях,не мисля,че биха се уплашили...Аз лично адски бих се зарадвала ако момчето,което тайно харесвам ми каже че има същите чувства :)



Е то и аз ще се зарадвам, ако харесваното от мен момче ми каже, че има чувства към мен. Съгласна съм с това, че спестява тревоги и чудене. Ама.... като бях директна с едно момче, после ми се искаше да си бях държала устата затворена :-D . Сега не ми пука особено.

Тук вече двете момичета си преценят какво да правят. Успех! :)

Stonbivan
03-25-2010, 17:45
Аз съм "първото" момиче .Благодаря ви за съветите ,но просто той си знае че го харесвам и това е най-лошото .. но вече нямам шанс ,защото мисля че харесва др момиче :( е ,една малка част в мене се надява че ме харесва .. но просто незнам .. той е перфектен и незаменим :smt007 но може би не съм достатъчно добра за него :cry: