PDA

View Full Version : Проблем след инсталацията на програми



Chefinkaaa
03-06-2010, 16:58
Здравейте, ами значи имам този проблем от около месец вече и си нямам на идея как да го оправя... Когато искам да си инсталирам програма от няма значение какъв вид, нали се казва че е добре да рестартираш компютъра преди употребата й... Та и аз така правя всеки път ... Обаче напоследък след инсталацията на коя да е програма .. след рестартиране или изключване на компютъра програмата става неизползваема .. Излиза като несъществуващ файл и при опит да се отвори излиза съобщение " The item 'AcroRd32.exe' that this shortcut refers to has been changed or moved, so this shortcut will no longer work properly. Do you want to delete this shortcut? " Пробвах от контрол панел да го поправя.. пробвах с преинсталация.. и не става... с Windows Vista Homepremium съм... ако това ще помогне... Моля ви за някакви съвети.. вечее незнам какво да правя, а програмите ми трябват. :o

Благодаря предварително !

doomkillerr
03-06-2010, 17:11
Провери си компютъра за висуси, защото ми се струва че е "яко" заразен с такива! - Някои вируси повреждат всички "ехе" файлове! :x

Chefinkaaa
03-06-2010, 17:40
Ами.. аз съм си е настроила всеки ден да си чисти... и уж няма...

L0ST
03-06-2010, 17:45
Ще ни трябва повече информация за тези грешки, ако искаш да ти помогнем :) :

1во Каква ОС използваш
2ро Каква антивирусна използваш
3то За преинсталация на програма, или цялостна преинсталация на ОС става дума


Ох, сега ти дочетох мнението, видях че си с виста...

Nam3less3
03-06-2010, 18:28
Така както си го написала, ми се струва, че е просто проблем със shortcut-овете на програмите. Я влез в C:\Program Files или в директорията, в която си инсталираш програмите, влез в папката на някоя програма и пусни .exe файла.