PDA

View Full Version : За или ПРОТИВ относно моята опасна идея?



LoveYou
03-06-2010, 17:32
мс:)темата може да се заключи вече.благодаря на всички:)

fenastz
03-06-2010, 17:35
За, защото е възбуждащо, романтично и сближава. :) И бтв няма да минете без секс :wink:

tonincheto0o
03-06-2010, 17:37
за тва няма да е лошо... все пак сте заедно пък и мисля че няма кво толкова да му мислиш ;) :)

sunshinepp
03-06-2010, 17:46
За, защото е възбуждащо, романтично и сближава. :) И бтв няма да минете без секс :wink:


++
съгласна ..

goosebumps
03-06-2010, 17:46
Чак пък лудо.. не бих казала. Но идеята е яка, иначе. Не познавам баба ти и дядо ти, но предопалагам, че най-много да ти се навикат, "накажат" за седмица или нещо подобно 8-) . Постарайте се да сте по, хмм тихи хах. Макар че и аз съм на мнението, че
За, защото е възбуждащо, романтично и сближава. :) И бтв няма да минете без секс :wink: 3 години са си много работа :D Таа, няма да се плашиш, копеле, .. действай!

Emilen
03-06-2010, 17:54
Върна ме в едни много романтични времена, когато с една от приятелките ми непрекъснато се промъквахме, за да не ни усетят. И моите и нейните бяха много консервативни. Имали сме прединфарктни разминавания из тъмните коридори. И из дворовете покрай любопитни комшии... не е за приказване... и откровено объркани ситуации, като например, че не бях разбрал за промяна в смените на майка ми. И бях убеден, че рано сутринта ще отиде на работа, но се оказа, че ще работи след обяд!
Успяхме да се крием почти година, почти всеки ден! Накрая някъде стана грешка и майка ми разбра. Понеже бях пълнолетен, нямаше какво толкова да каже, но язвителната й забележка по въпроса доста ме изнервира... Но всичко си струваше.
За мнение - защо пък да не рискувате? Предполагам, че преживяването си заслужава... Но ти по-добре си знаеш родителите!

vesito13
03-06-2010, 17:59
Аз съм За, с малко хитрост винаги можете да се скриете и да не ви хванат :) Бъдете по-тихи :) Няма лошо да бъдете заедно ;)

dedodekster
03-06-2010, 18:30
Съгласен съм с горните мнения, но имам едно въпросче:
Как така за три години вашите не знаят? Или ти си мислиш, че не знаят?

pebals
03-06-2010, 18:43
За, защото е възбуждащо, романтично и сближава. :) И бтв няма да минете без секс :wink:

изцяло подкрепям твойто мнение :) иначе идеята е много готина

LoveYou
03-06-2010, 18:45
Съгласен съм с горните мнения, но имам едно въпросче:
Как така за три години вашите не знаят? Или ти си мислиш, че не знаят?

те знаят ,че ходя с него,но не и че мисля да го поканя.не си разбрал :)

NeverTheSame
03-06-2010, 18:49
Едва ли не предполагат,че правите секс о.О
Иначе идеята не е кой знае колко опасна..опасна е само вкарването в сградата без да ви види никой,другата част е лесна и хубава,затова не му мисли много много :-)

XTREMEFREERIDE
03-06-2010, 18:55
ХАХАХАХА .. колко познато само ..
Ами, ЗА, защото и аз направих АБСОЛЮТНО същото преди около месец. Уча в друг град, живея в къщата на баба и дядо защото мама е от тук и те са на долния етаж, а аз на горния сама. Докато бяха на работа той дойде в нас и излезна сутринта, когато аз трябваше да отида на закуска. Дори излезна през двора на съседите, за да не го видят баба ми и дядо ми през прозорчето. :lol: Искам да ти кажа, че определено си заслужава. Ние си прекарахме чудесно, въпреки че тресях гащи през цялото време да не ни хване някой.. 8-) 8-)
Направи го и не му мисли изобщо !!

frozendeath
03-06-2010, 18:57
Действайте! :) Даже мисля, че ще ви е по-забавно, ако се криете.

XTREMEFREERIDE
03-06-2010, 18:58
И да ти кажа, за успокоение, ние не правихме секс. ;) На 16 съм, той е на 18 и още не сме правили секс и това изобщо не го счетохме за повод или възможност да го направим. Но за сметка на това пък прекарахме едни чудесни 18 часа заедно. Смяхме се много, гушкахме се, говорихме си.. хубаво ми беше да заспя и да се събудя в неговите прегръдки..
Не е задължителен секса.

soul1199
03-06-2010, 19:00
За, защото е възбуждащо, романтично и сближава. :) И бтв няма да минете без секс :wink:така е,а й я има и тръпката,че може да ви хванат :)

dedodekster
03-06-2010, 19:03
Съгласен съм с горните мнения, но имам едно въпросче:
Как така за три години вашите не знаят? Или ти си мислиш, че не знаят?

те знаят ,че ходя с него,но не и че мисля да го поканя.не си разбрал :)
В такъв случай защо не им кажеш, че ще го каниш? :-o

danibebi
03-06-2010, 19:05
ии аз съм ЗА..все пак предполагам,че ще ви е хубаво,а и за да не ви видят или усетят..все пак можете да вземете предпазни мерки :D Успех :)

therichbitch
03-06-2010, 19:09
За, защото е възбуждащо, романтично и сближава. :) И бтв няма да минете без секс :wink:


++
съгласна ..
+1

Annihilati0N
03-06-2010, 19:11
Щом е на два етажа къщата давай като по филмите - пускай въже и да влиза през прозореца. :-D Колкото до другото ... не знам на колко години е момчето, но 3 години без секс си е доста нещо да знаеш. :)