PDA

View Full Version : Олимпиада английски език-втори кръг



Ares
03-06-2010, 17:40
Е,какво направихте на втория кръг?Как ви се стори?Мислите ли,че ще се класирате нататък?На мен ми се струва малко невъзможно,тъй като олимпиадата си беше тежичка и просто не ми се вярва да имам 90 от 100 :? .Все пак ми се ще да имам поне 80 точки...

BlackKeys
03-06-2010, 19:06
А някой има ли отговорите, че в интернет намирам само самата олимпиада?

MiseryBusiness
03-06-2010, 20:53
Не ми стигнаха 3 точки, за да се класирам. Много тъпо ми стана, като разбрах. 3 точки.

Salvation
03-06-2010, 21:55
Ще е проблем ли, ако някой ми каже къде мога да намеря самата олимпиада? :)

gabi_94
03-06-2010, 21:56
дам и аз търся самата олимпиада или диктовката...някой ако знае да постне линк.... Иначе определено няма да се класирам....никъкъв шанс да имам 90 точки....но и не мисля, че съм се справила мн зле... сравнително добре..

KumchoValcho
03-07-2010, 06:42
Не ми стигнаха 3 точки, за да се класирам. Много тъпо ми стана, като разбрах. 3 точки.НЕДЕЙ да си мислиш така. Квото станало, станало. Винаги може по-добре, нали знаеш. :)

Иначе и мен ме съмнява малко да имам 90т. :(
MiseryBusiness, ти от къде разбра колко имаш? :)
И може ли линк за олимпиадата?

MiseryBusiness
03-07-2010, 07:26
Не ми стигнаха 3 точки, за да се класирам. Много тъпо ми стана, като разбрах. 3 точки.НЕДЕЙ да си мислиш така. Квото станало, станало. Винаги може по-добре, нали знаеш. :)

Иначе и мен ме съмнява малко да имам 90т. :(
MiseryBusiness, ти от къде разбра колко имаш? :)
И може ли линк за олимпиадата?

Показаха ни ги.

MiseryBusiness
03-07-2010, 07:28
Ооо, шит, объркала съм се - не знам - не се класирах за втория

someonerandom
03-07-2010, 08:05
АА за тая олимпиада съм бесен.Исках да ида,обаче понеже съм в немска паралелка и английски ни е втори език,никой не ни е казал за олимпиадата.И един ден като се сетих да питам госпожата,първия кръг беше минал :o

lipstik
03-07-2010, 09:59
Няма да мина на следващия.90 точки не ми се вярва да съм изкарала...

BlackKeys
03-07-2010, 16:15
дам и аз търся самата олимпиада или диктовката...някой ако знае да постне линк.... Иначе определено няма да се класирам....никъкъв шанс да имам 90 точки....но и не мисля, че съм се справила мн зле... сравнително добре..

Олимпиадата вчера я имаше в сайта на МОН, но явно са я махнали.
Някой да има отговорите или да знае къде може да се намерят?

Chacho
03-07-2010, 18:35
АА за тая олимпиада съм бесен.Исках да ида,обаче понеже съм в немска паралелка и английски ни е втори език,никой не ни е казал за олимпиадата.И един ден като се сетих да питам госпожата,първия кръг беше минал :o

Мен ми се случи две поредни години. След това една година отидох и една се оспах 8-)

someonerandom
03-07-2010, 19:51
АА за тая олимпиада съм бесен.Исках да ида,обаче понеже съм в немска паралелка и английски ни е втори език,никой не ни е казал за олимпиадата.И един ден като се сетих да питам госпожата,първия кръг беше минал :o

Мен ми се случи две поредни години. След това една година отидох и една се оспах 8-)
Е честито :D :D

ThroughStruggle
03-08-2010, 13:02
ssdfdf

KumchoValcho
03-08-2010, 13:53
Бях на първия кръг, но не минах, бях със 72 точки.
Днес ни диктуваха текста, който е бил на втория кръг, и смело заявявам, че е в пъти по-лесен от този на първи. :-oИ на мен ми беше доста по-лесен!

someonerandom
03-08-2010, 13:55
Някой може ли да пусне линк към олимпиадата,че не мога да я намеря? :)

Ares
03-08-2010, 19:31
Бях на първия кръг, но не минах, бях със 72 точки.
Днес ни диктуваха текста, който е бил на втория кръг, и смело заявявам, че е в пъти по-лесен от този на първи. :-oИ на мен ми беше доста по-лесен!
Вие кой клас сте ?Че не знам какви са били диктовките за другите класове,но тази за 10ти беше доста дълга и като цяло тежичка :? .Иначе,наистина,ако някой намери отговорите,да дава насам,че и аз не открих нищо...Конкретно ме интересува 10ти клас :) .

slavito007
03-09-2010, 12:16
Не знам на умни ли се правите или сте си, ама вторият кръг беше далеч от лесен. Като почнем от диктовката - Хари Потър! Толкова странни думи имаше, че и идея си нямам как съм ги изписал :D От тестовете лесно ми беше онова с откриване на гршките в подчертаните думи/изрази в изреченията, другото доста го мъдрих.
Все пак ще видим. Надявам се да ги проверят тази седмица :)