PDA

View Full Version : без опит



pamii
03-06-2010, 17:48
ака..:

В сряда момче от моя клас ми подхвърли бележка : Искаш ли да ходим?
Аз казах да ! Всичко вървеше на 6. В четвъртък отидохме на кино по двойки. Аз, той, моята най - добра приятелка и неговият. Попринцип той е адски срамежлив и общо взето не стана абсулутно нищо в киното, освен че си държахме ръце и тва е. След киното обаче момчетата мислеха да си тръгват, а ние да останем да изчакаме майка ми да ни вземе ( само мен и Marry).
Но преди това нашите приятели ни накараха да се целунем..
Ми чесно казано той нямаше никакъв опит в това, но както и да е. Стана все някак. Точно тогава исках да скъсаме щото не искам просто на ходя с лосер, колкото и тъпо да ви звучи и си поговорих с неговия приятел, но той ми каза в никакъв сличеи да не го правя защото той ме обичал повече от всичко и съм му била първата истинска приятелка. В петък ми стана адски лошо в у-ще и си тръгнах. След това той не ме потърси целия ден (не че ми е бил сърдит или нещо такова, просто така). Днес същата работа. След, което му написах един смс с всичко, което мисля и го зарязах. Той все още не ми е отговорил.

Въпросът ми е: Според вас правилно ли съм постъпила, би ли ме намразил и какво мога да направя за да си останем приятели в случей, че в понеделник не ми обърне внимание и така.. :( :( :(

zoreto
03-06-2010, 17:57
Ми май от самото начало не е било сериозно, пък и щом си събрала всичко в 1 смс :-o

Abigoria
03-06-2010, 18:02
Лоол, оправи ми настроението тая тема :lol:

ShtrudeL
03-06-2010, 18:03
1. ТИ си абсолютна лигла.
2. Какво ти е виновно момчето,че е срамежливо? Вярно,че е тъпо да ти каже в бележка "Искаш ли да ходим" ама... все пак и ти не си го зарязала много по-яко
3. Вие изобщо сте ходили?! О колко вълнуваща и дълга връзка...толкова пълноценна и красива... завиждам ви.

tonincheto0o
03-06-2010, 18:03
ми по добре е наистина че си му казала ама си мисля че щеше да е по-добре да му го кажеш в очите отколкото в смс.. :-o

Pa3yMeH
03-06-2010, 18:04
Чакай, зарязала си го защото не може да се целува :-o ?

NeverTheSame
03-06-2010, 18:06
Между другото като ти прочетох темата и спрях да се мисля за тъпа :D

pisety000
03-06-2010, 18:16
Според мен не си постъпила правилно за тва че си го зарязала... и то само заради това че неможе да се целува... :?

FromAutumToAshes
03-06-2010, 18:17
ака..:


Само не разбрах кой ака :lol: :lol:

pisety000
03-06-2010, 18:23
ака..:


Само не разбрах кой ака :lol: :lol: :razz: :lol: :lol: :lol:

frozendeath
03-06-2010, 18:25
Чакай чакай! Скъсала си момчето със смс, защото не можел да се целува?! Че защо тогава се съгласи да тръгнете? Имаш ли изобщо чувства към него?

NeverTheSame
03-06-2010, 19:00
Според мен не си постъпила правилно за тва че си го зарязала... и то само заради това че неможе да се целува... :?

Нормално да го направи най-много да са 5ти клас..за сега това са им критериите xD

Annihilati0N
03-06-2010, 19:09
Мога да кажа само - Е*АХТИ ДЕЦАТА БРАТ!

DoctorMouse
03-06-2010, 19:10
В тая връзка е нямало никви истински чуства според мен...
1-во: Ти си му била 1-вата, нормално е да е срамежлив и да не можи са целува :?
2-ро: Не е било хубаво да късате чрез смс...
3-то:Това че той умирал за теб- не е истина... днешната младеж (не, че аз съм голям батко де :D ) мисли, че всяко момиче/момче с което тръгни е неговата/нейната истинска любов...
4-то:Срязала си го, ще го забрави... продължавай напрад вместу да пускаш безсмислени теми .. :D

soul1199
03-06-2010, 19:39
как можеш да зарежеш момчето,заради тва,че не може да се целува? :shock: ужас,ти изобщо отначалото имаше ли чувства към него?или просто си си играела с него?

stern
03-06-2010, 21:03
нарежи си вените , това е 1 хубав отговор, щото си тъпа свиня :grin:

ти си верно адски зле бе момче, а па ти момиче кви глупости правиш?!тръгваш с някой, който дори и не харесваш (поне аз така разбрах) и после така го зарязваш....кой клас си въобще??

peshost
03-06-2010, 21:06
Тъпа кифла! Най-мразя такива като тебе. Не заслужаваш нищо да ти кажа честно. Трябва да се почувстваш гадно ли че да ти узрее малко акъла в главата, ако го има въобще.
П.П. Или си го оставила, защото не се целува и е срамежлив или си тръгнала с него без да го харесваш. Което и в двата случая е голяма простотия.

Alli
03-06-2010, 21:18
не знам,ама много ме развесели с тоя 'лосер' :razz: :razz: :razz: :razz:

PsyDoggy
03-06-2010, 21:21
1. ТИ си абсолютна лигла.
2. Какво ти е виновно момчето,че е срамежливо? Вярно,че е тъпо да ти каже в бележка "Искаш ли да ходим" ама... все пак и ти не си го зарязала много по-яко
3. Вие изобщо сте ходили?! О колко вълнуваща и дълга връзка...толкова пълноценна и красива... завиждам ви.

ЕДИН ГОЛЯМ + 1 ...