PDA

View Full Version : Малки пъпчици;петна



BlackKeys
03-06-2010, 19:22
Имам едни малки пъпчици по лицето, те всъщност почти не се виждам само като се пипне се усещат, но все пак са дразнещи. Някой знае ли с какво мога да ги мажа да се махнат?

И след като ми се появи някоя пъпка и се махне ми остава петно, което седи доста време, искам да го мажа с нещо, че да се маха по.бързо. Идеи?

plamsyyy
03-06-2010, 19:24
офф и аз съм така..ще следя темата надявам се да има хубави предложения :)

DollDaggaBuzzBuzz
03-06-2010, 19:30
За пореден път ще кажа Vitasin ,около 5 лева е и наистина е ефективно на мен ми изчисти лицето за седмица.Има неприятен мирис,но се свиква с него и е леко мазно,за това си го слагам вечер и наистина действа!! :)

katericArofl
03-06-2010, 19:50
Acne out..

BlackKeys
03-06-2010, 19:54
Acne out..
Ама това за акне ли е, защото аз нямам акне, просто отвреме навреме ми излиза някоя пъпка?

katericArofl
03-06-2010, 19:59
ами преди имах някакви малки пъпчици по челото и по бузите с цвета на кожата които се усещаха на допир и не се личаха и това ми помогна и ми го каза дерматолог.. не ти пречи да пробваш .. около 8 лв струва

anisummer
03-07-2010, 18:12
Що не пробваш с garnier pure ective roll-on. МИсля , че ще ти помогне, защото тои е само да си намажеш пъпчиците, а не да си мацаш цялото лице с разни кремове

Sunshin3
03-07-2010, 18:22
И аз имам едни, ама те са миниатюрни направо. :D Много малки червени и не са 1-2. Не се забелязват много, но като се вгледаш... и от скоро ги имам, излезнаха ми като почнах да ползвам и това garnier pure. :x

mirelka9449
03-09-2010, 12:33
На мен преди ми помагаше Garinier pure active нямах и следа от петна. Обаче сега нещо не действа....не знам защо..
А относно пъпките, не знам от какво са ти се появили, но за по-хубава кожа въобще не използвайте никакъв грим имам предвид фондьотен, пудра, руж и тем подобни. Много вредат на кожата (мисля, че го знаете) знам, го от личен опит, когато спрях да използвам гримове кожата ми се изчисти за две седмици без никакви пъпки и глупости. Е, разбира се си е и до възраста и организма...