PDA

View Full Version : обичам го и знам,че не трябва



veri313131
03-06-2010, 20:58
Здравейте,
Аз съм от София,той от Враца (както виждате разстоянието не е голямо ).Съседи сме.Още от малки си играхме заедно,докато аз не започнах да го харесвам.Видно беше,че и аз не съм му безразлична.Обаче никой от двамата не искаше да си покаже чувствата,но когато останем заедно сами си разменяхме по някоя друга целувка.От много време не съм си ходила на Враца и сега се чудя дали аз да направя първата крачка.Дали да му се обадя например да излезем или.. :))

fc
03-06-2010, 21:04
Как така сте съседи, а пък живеете в различни градове? Ако няма да живеете в един град, няма смисъл да се хабиш за сериозна връзка. Най-много да правите секс един-два пъти и толкова. Пича няма да иска да те чака да ходиш при него когато ти скимне.

stern
03-06-2010, 21:07
абе не съм съгласна с горния коментар...има ли любов всичко е възможно!щом искаш му звънни, няма кво да загубиш ;)

onestar
03-06-2010, 21:16
Връзките от разстояние са трудни, но ако има начин да се виждате по-често - опитай. :)

veri313131
03-06-2010, 21:19
Мисля,че не сте ме разбрали правилно.Аз не искам връзка.Просто във времето,което съм си във Враца да сме заедно.Съседи да,защото имаме апартамент във Враца.Въпросът ми беше дали да му се обадя,когато си отида.

sunshinepp
03-06-2010, 21:22
Ахаа ти го искаш от време на време ..
Емии да обади му се ама му намекни, че искаш да си убиваш времето с него.. така де, да не ти е тъпо като си във Враца .. :)

filmimilmi
03-06-2010, 21:23
Всяко междуградско разстояние, независимо колко близко ти се ще да е и изглежда такова благодарение на това, че си заслепена от чувствата си както е в случая, си е направо умопомрачително, за да се очаква сериозна връзка. Съветвам те да не разчиташ на нищо сериозно, а това че ще се обадиш така или иначе ще го направиш, все пак изглежда, че сте близки до някаква степен, все пак споделяли сте една детска площадка като малки, така че по какъвто и повод да се обадиш, предполагам, че ще се отзове на обаждането ти, но не и на предложението, което мислиш да му направиш по-нататък дали иска да си станете гадженца... Ако целта ти е единствено сериозна връзка, просто не я очаквай, че може много да се разочароваш, но все пак звънни му, лошо в един опит няма. 8-)

boniboon
03-06-2010, 22:05
обади се :)

ReachlessGirl
03-07-2010, 05:17
Връзките от разстояние са трудни, но ако има начин да се виждате по-често - опитай. :)
йеп .. ++

yuyuto
03-07-2010, 06:25
Мисля,че не сте ме разбрали правилно.Аз не искам връзка.Просто във времето,което съм си във Враца да сме заедно.Съседи да,защото имаме апартамент във Враца.Въпросът ми беше дали да му се обадя,когато си отида.
Еми звънни му, нищо не губиш... Ако не отговори положигелно, голям праз, нали все пак ти не търсиш нещо сериозно.

ivcheto0o
03-07-2010, 06:55
Мисля,че не сте ме разбрали правилно.Аз не искам връзка.Просто във времето,което съм си във Враца да сме заедно.Съседи да,защото имаме апартамент във Враца.Въпросът ми беше дали да му се обадя,когато си отида.
Еми звънни му, нищо не губиш... Ако не отговори положигелно, голям праз, нали все пак ти не търсиш нещо сериозно.

Annihilati0N
03-07-2010, 08:53
Не бих заложил на връзка от разстояние колкото и близо да сме, колкото и да се обичаме. Гадно е да искаш да си видиш приятелката/приятеля, а да няма как ...

Take_That
03-07-2010, 12:12
Връзките от разстояние са трудни, но ако има начин да се виждате по-често - опитай. :)


++++

kris4ety14
03-07-2010, 12:35
Връзките от разстояние са трудни, но ако има начин да се виждате по-често - опитай. :)

+1 . В такива връзки е нужно голямо доверие и от двете страни, защото съмненията за "Моя кой знае с коя какво прави и къде е сега" правят безсмислени опитите за изграждане на нещо сериозно.

soul1199
03-07-2010, 13:56
обдаи му се,излесте и му покажи чувствата си