PDA

View Full Version : как



moisture
03-06-2010, 21:46
какво да правя че да съм забавна на дадено момче и да му е приятно с мен , а не да му е досадно :-o

georgerrrrr
03-06-2010, 21:56
Не дрънкай постоянно глупости, не приказвай нон стоп.. оставай го и него да говори, него прекъсвай никога когато говори (това мене лично ме отблъсква най много, когато не ме изслушват и ме прексъват) .. Не сменяй темите през 1 мин..завършвай ги докраи.

PsyDoggy
03-06-2010, 22:01
Не дрънкай постоянно глупости, не приказвай нон стоп.. оставай го и него да говори, него прекъсвай никога когато говори (това мене лично ме отблъсква най много, когато не ме изслушват и ме прексъват) .. Не сменяй темите през 1 мин..завършвай ги докраи.

Аз пак съм на обратния принцип :-D . Харесвам когато момичето намира различени теми който да сподели с мен... Така че споделяй няма лошо в тва :razz:

georgerrrrr
03-06-2010, 22:08
Не дрънкай постоянно глупости, не приказвай нон стоп.. оставай го и него да говори, него прекъсвай никога когато говори (това мене лично ме отблъсква най много, когато не ме изслушват и ме прексъват) .. Не сменяй темите през 1 мин..завършвай ги докраи.

Аз пак съм на обратния принцип :-D . Харесвам когато момичето намира различени теми който да сподели с мен... Така че споделяй няма лошо в тва :razz:

и на мене ми харесва, обичам да приказвам доста.. искам да кажа има момичета които в буквалния смисъл сменят темата през 1 мин.. приказваш си колко е готин Джъстин тимбърлейк например и изведнъж : " вуйчо ми е водопроводчик" ..

Nakadah
03-06-2010, 22:22
какво да правя че да съм забавна на дадено момче и да му е приятно с мен , а не да му е досадно :-o
днеска му дай 20 кинта
утре му даи 20 кинта
и така за 0 време ще му стане приятно да бъде с тебе

georgerrrrr
03-06-2010, 22:41
какво да правя че да съм забавна на дадено момче и да му е приятно с мен , а не да му е досадно :-o
днеска му дай 20 кинта
утре му даи 20 кинта
и така за 0 време ще му стане приятно да бъде с тебе

owned :grin:

exelek3k
03-06-2010, 22:51
Не дрънкай постоянно глупости, не приказвай нон стоп.. оставай го и него да говори, него прекъсвай никога когато говори (това мене лично ме отблъсква най много, когато не ме изслушват и ме прексъват) .. Не сменяй темите през 1 мин..завършвай ги докраи.
Еми приказвай му за WoW :grin:
ПП: Как е Жоре :D

georgerrrrr
03-06-2010, 23:05
Не дрънкай постоянно глупости, не приказвай нон стоп.. оставай го и него да говори, него прекъсвай никога когато говори (това мене лично ме отблъсква най много, когато не ме изслушват и ме прексъват) .. Не сменяй темите през 1 мин..завършвай ги докраи.
Еми приказвай му за WoW :grin:
ПП: Как е Жоре :D

охо здрасти :razz: таман си направих рег в форума, започвам тука да спамя/философствам :razz: :razz: дф форум доскуча леко

Auby
03-06-2010, 23:40
Бъди себе си, или си забавна или не си ;)

NoShTnO_iZkUsHeNiE
03-07-2010, 02:52
Просто бъди себе си,защотото когато се преструваш,колкото и добре да го правиш,в един момент маските падат...ако някой те харесва,то ще бъде заради самата теб,а не заради това дали се правиш на забавна,дали дрънкаш някакви простотии и така нататък...

А и всичко е индивидуално,на някой им е забавно едно,на други съвсем различно,така че наистина просто бъди себе си,с подходящия човек ще се допълвате и ще си бъдете забавни един на друг.

ReachlessGirl
03-07-2010, 05:00
Не дрънкай постоянно глупости, не приказвай нон стоп.. оставай го и него да говори, него прекъсвай никога когато говори (това мене лично ме отблъсква най много, когато не ме изслушват и ме прексъват) .. Не сменяй темите през 1 мин..завършвай ги докраи.
хмм до някъде съм съгласна ..

и все пак .. за дрънкането мии хубаво е да не мълчи като дърво, но нека наистина смислените теми да са повече от глупостите .. за прекъсването (за съжаление аз го правя често без да го искам) наистина недей .. кофти е! .. иии то не, че не слушам момчето, а просто ако го изчакам да се доизкаже ще забравя моето .. :lol: колкото до темите .. съм пас, защото аз съм така .. никога не ги завършвам по простата причина, че ако не съм го виждала няколко дни имам толкова много да му разказвам, че се увличам .. :D

А за това "как да съм забавна?" .. ами всяко момче си пада по различен хумор .. едни обичат тъпите и безмислени вицове, други черния хумор, трети нещо различно .. трябва да се "пригодиш" един вид .. иначе доста тъпо се получава, когато той ти каже нещо смешно, а ти поради липса на разбиране не се засмееш .. а ако по принцип не си забавна ии нямаш чувство за хумор трудно ще се промени .. но в крайна сметка ако момчето те приеме такава каквато си си заслужава .. (;

ivcheto0o
03-07-2010, 07:00
Бъди себе си, или си забавна или не си ;)

SmilezZz
03-07-2010, 07:04
Разни хора,разни идеали..

Просто бъди себе си..

yuyuto
03-07-2010, 07:07
На едно момче ще му се харесаш по един начин, на друго по друг. Така че бъди каквато си, пък момчето, което те харесва така, той е човекът.
Пък ся да се правиш на Палячо, за да му се харесаш, веднага ще усети, че играеш роля и ще има обратния ефект.

Annihilati0N
03-07-2010, 09:02
Едно нещо, което все по-малко момичета правят - мисли преди да говориш различни простотии. Бъди себе си и зарежи срама, той никога не е полезен. ;)

Krisiity
03-07-2010, 10:59
Едно нещо, което все по-малко момичета правят - мисли преди да говориш различни простотии. Бъди себе си и зарежи срама, той никога не е полезен. ;)

+ :)