PDA

View Full Version : Голям член! Моля за помощ!



DonKurleone
03-06-2010, 22:53
Здравейте, колеги в сексуалните преживявания, имам проблем с половите си органи. Всичко отдолу има огромни размери и не знам какво да правя!!! Първо да започна с огромния си член - не издържам вече! Ходих по лекари, те явно от комплекси, не ми помагат :( Когато ходя направо е изнервящо... постоянно се смъква по крачолите и ме убива в капачките. По време на секс да не говорим - имало е случаи точно когато го вдигна и да припадна. Трябваше да ми източват кръвта от големия приятел и да ми го вливат в главата - голяма болка е не препоръчвам! Второ: да не говоря за топките - като ходя и понякога се спъвам. Много е неудобно .. нз просто!
При свършването да не говоря- половин минута изтрелвам яко ЛОАД и ми писва просто :((((

Моля помогнете, защото момичетата от първия миг са яко доволни, но в последствие се давят или крещят от болка и понякога ми бият шамари :(

ПОМОЩ!!!

drache
03-06-2010, 23:01
Допита ли се до пластичен хирург :?

batemitee
03-06-2010, 23:03
хахахах ебаси проблема имаш ти бе!!!

DonKurleone
03-06-2010, 23:09
drache, допитах се вече до такъв хирург преди около година и половина. Каза ми, че може да ми го отреже посредата колкото си искам и да ми зашие другите две половини. Малко ме усъмни, защото първо този лекар беше от село, пък и второ - как по дяволите ще ми зашие пениса?!? Може би наистина трябва да се допитам още веднъж, но този път до професионалист :(

DonKurleone
03-06-2010, 23:10
batemitee, проблем като проблем :( Сигурен съм, че повечето мъже го имат :(

an0nimenn
03-07-2010, 00:03
изобщо не ти е забавна гавра темата явно имаш точно обратния "член" :booooomb:

amk933
03-07-2010, 08:25
"ха"...