PDA

View Full Version : Камера - Програма



Aniiiii
03-06-2010, 22:27
Еми въпроса ми е, ако истрия програмата за камерата, после ще може ли да се пусне?
Всеки път когато я пусна ми излизат някъкви рамки, и ефекти а това супер много я забавя. И дори в MSN като я пусна, докато гороря се показват тези ефекти и е супер дразнещо и бавно. Дори ето сега не иска да ми се отвори .. много е прецакана :?

Камерата си е вградена в компютъра и нищо аз не съм инсталирала - така си го купих.

Chacho
03-06-2010, 23:48
Име на програмата или камерата?

Може и скрийншот да ни дадеш, да видим какво представляват рамките и ефектите, и къде се появяват.

doomkillerr
03-06-2010, 23:55
Ами предполагам, че е възможно да се използва и камерата без специфичната програма, тоест трябва само драйверите ръчно да си ги инсталираш! Програмата ти служи примерно за записване на видео от web камерата, разни ефекти, настройки и т.н. :)

Aniiiii
03-07-2010, 12:01
Ами ето това е самата програма на камерата - http://prikachi.com/files/1416197V.jpg

И е мнооого бавна, докато заредят тези всички неща. А в скайп, мсн се появява само лявата част и пак е много бавно ..

А doomkillerr после от къде ще ги инсталирам тези драйвери, защото нямам никакви дискове с комютъра.

Мерси ! :)

ivanstef
03-07-2010, 12:04
Просто изключи всички ефекти. :-o

rosenhristev
03-07-2010, 12:05
хубаво ще е да ни улесниш като ни кажеш каква ти е камерата... не казвай HP това го видях ... модел ни кажи, за да ти намерим само драйвери...

Aniiiii
03-07-2010, 12:25
Камерата хмм, от къде мога да проверя каква е?
Версията пише че е 3.0.1913 ако имаш това в предвид.

doomkillerr
03-07-2010, 13:18
Камерата хмм, от къде мога да проверя каква е?
Версията пише че е 3.0.1913 ако имаш това в предвид.

Мен не ме вълнува каква е камерата - кажи какъв модел е лаптопа? Нали за лаптоп става на въпрос - щом е с вградена камера?!? 8) По модела на лаптопа ще се намерят само драйверите за Web камерата, без допълнителния софтуер на HP, който върви към нея! :)