PDA

View Full Version : Нерви



gia_sena_mono
03-07-2010, 00:18
Здравейте. Пак с проблемите ми...
От известно време насам много се ядосвам и изнервям, направо побеснявам.Искам да счупя всичко,за да си изкарам яда. И дори изпадам в някакви състояния сякаш не съм аз, треперя и само плача.На моменти ми идва да сложа край на живота си. И най-малкото нещо може да ме разплаче, най-малката дума казано накриво или кофти ситуация.
Знам,че приемам нещата много навътре.Напоследък съм станала много емоционална и то само негативни емоции...
Въпросът ми дали мога да вземам някакви хапчета, за да успея да се поуспокоя малко- например билкови хапчета,за да не навлизам в по-сериозни територии.И изобщо дали са ми нужни при това положение? Не искам още от сега да ми се налага така да се успокоявам,но се страхувам,че тези емоции могат сериозно да ми навредят.А и организмът ми не е много силен.Не се храня особено редовно.

SmilezZz
03-07-2010, 08:00
Поговори със специалист (психолог)..Това ще е най-доброто решение..Нервите ти може да са свързани както ти каза - с негативни емоции,но може да е и от други проблеми..
Аз мисля така :)

gia_sena_mono
03-07-2010, 11:22
Ясно ми е откъде идват и какво ме кара да се държа така.Само,че в такива моменти искам да не ми пука и да кажа просто "майната му",но не мога.

YouDontKnowMe
03-07-2010, 11:59
Ходи при училищния психолог. Той е заради това там. Говори с вашите също. Не мисля, че валериан или валидол могат да ти помогнат , защото без рецепта в аптеката само това можеш да си купиш. Но пък патронче водка помага. По 1-2 глътки вечер и си бомба.
Не знам дали спортуваш, но аз ти предлагам за започнеш. Или просто да се нимаериш някакво друго занимание- книги, репетиции (танци, пеене, актьорско и тн.). Хем ще е нещо ново и ще ти е интересно, а пък и ще се изморяваш и няма да имаш сила да се нервираш.