PDA

View Full Version : Как да го направя ?



Feral
03-07-2010, 06:13
Привет тийнове :-P .
Аз съм момче на 19 години.
От няколко седмици насам има едно страхотно момиче , с което се засичаме сутрин на автобусната спирка.Винаги , когато се засечем на това място си хвърляме по един поглед.В последствие разбрах , че езикът на тялото говори , че тя има интерес към мен , както аз към нея.Търси ме с поглед , често се обръща , гледа ме.Не сме се запознали , не сме си говорили никога.
Задачата е такава: знам ,че може нищо да не стане ,но според мен си заслужава да опитам да се зпозная с нея, уви обаче , аз съм малко срамежлив и не знам какво да й кажа , как да я заговоря.Дали няма да изглеждам като глупак пред нея ?Първото впечатление е най-важно ,а не искам да се правя на глупак.И след това като се запозная с нея какво? :oops: Трябва да я поканя на среща ли ?Дали ще ме отблъсне ?А може би ще приеме жеста и ще откликне? Момичето ми допада, много е хубава и наистина ако бъда с нея ще съм влюбен.На това му викам аз любов от пръв поглед.Дали е споделена ?Не знам.Но мосля ,че си заслужава да опитам.Често си казвам "От опит глава не боли".
Не знам как да я заговоря ,какво да й кажа за да се запознаем. 8-) :oops:

yuyuto
03-07-2010, 06:22
Можеш да започнеш с елементарен разговор, например "Извинявай, сега идвам, 20-та минала ли е скоро? Дано не съм я изпуснал." Отговаря ти на въпроса, усмихваш й се, питаш я тя какво чака, запознавате се. На другата сутрин пак си говорите по някаква обща тема и като се опознаете малко какво пречи да я поканиш на среща? Споооко, отпусни се, дори и да те отблъсне, не се стеснявай, следващата може би няма да го направи.

anyfany2
03-07-2010, 07:00
Давай смело !

Не е казано, че трябва да се получи нещо между вас. Ти не си задължен да правиш нищо. Ако искаш нещо - запознайте се. Както винаги не мога да обясня чувството, което в момента ми е в сърчицето. :D Повече няма да бъдеш на 19.. Изживей си тази възраст като за последно ! После може и да съжаляваш за някои неща, които НЕ си направил. 8) [Успехчета ! И не забравяй, че тя, въпреки всичко, си е едно обикновено и нормално момиче. =P~ ]

SmilezZz
03-07-2010, 07:07
Отпусни се и бъди себе си..

Няма от какво да се притесняваш..Отиваш и се запознаваш..След ден (например) я каниш на кафе :) ..
Както каза "anyfany2" - изживей си тези години както трябва..

Pa3yMeH
03-07-2010, 07:22
:-o Знам какво имаш предвид... Е, аз се реших да отида при момичет, което харесвам, да се запозная и от там нататък не знам.
Просто отиди при нея и кажи : "Здравей, аз съм ...... Мисля, че трябва да се запознаем, а не само да се гледаме " или нещо подобно :)
PS Сега ставам, само това измислих :D

Feral
03-07-2010, 07:59
Аз като тръгна да я заговоря ще сплитам думите сигурно , принципно съм общителен и мога да взимам отношение по всякакъв въпрос , но стане ли време за любов си гълтам не само граматиката , но и лексиката. 8-) . Ще опитам така или иначе , дано се получи.Но даже сега ,когато пиша , чувствам напрежение в гърдите ,сякаш ще скачам с бънджи. Притеснен съм , но няма какво да се губи , от опит глава не боли :-P . Стискайте палци.Ако имате още предложения как да я заговоря , моля споделете ще ми е от изключителна полза , мерсиииии 8-)

ivankooo
03-07-2010, 08:06
Пич можеш да започнеш с нещо общо примерно "Днес е прекрасен ден нали? Приятно ми е казвам се ......" На теория е супер елементарно,но на практика е трудно да го направиш :-D Със сигурност ще има ефект за започване на разговор.Всичко е до фантазията Успех!!! 8)

Krisiity
03-07-2010, 11:04
Престраши се и се запознаите както каза от ''опит глва не боли ''.... давай бъди себе си :))

xoxi
03-07-2010, 11:32
Просто отиди при нея и я заговори. Може и да не почнеш с това "искаш ли да се запознаем". Започни с това например колко е хубаво/лошо времето и след това и се представи. Ако всичко върви добре я попитай дали не би искала да отидете някой път на кафе. След това вече сам се оправяй ;)

gia_sena_mono
03-07-2010, 11:49
Това е толкова сладко ... :)

FromAutumToAshes
03-07-2010, 12:53
http://cdn2.knowyourmeme.com/i/7281/original/blurb_facepalm2_20090622.jpg


И имам само 1 върпос. Ти МЪЖ (предполага се на 19 години да си достатъчно съзрял, за названеито мъж..) ли си или П-УТКА. ?! Само над това се замисли ;)

kris4ety14
03-07-2010, 13:12
Като я видиш се приближи и я поздрави, казваш, че сте се засичали няколко пъти и че не можеш да изпуснеш възможността да се запознаете. След това и разкажи някаква забавна случка, за да разчупите ледовете. На тръгване пък хей така, сякаш ти е дошло изневиделица на ума и вземи задължително телефона. Не и се обаждай веднага на следващия ден, а почакай няколко дни и предложи да се уговорите да излезете някъде. Възможно е да те отблъсне, но това не бива да те притеснява, защото може да се окаже, че тази изобщо не е за теб.

Ivchiii
03-07-2010, 13:15
Иди и се запознайте и тя е човек като тебе така че няма от какво да те е срам :) Пък и без да опиташ няма да разбереш какво ще стане .. Давай нямаш какво да губиш ;)

soul1199
03-07-2010, 14:01
Дали няма да изглеждам като глупак пред нея ?
не няма да си спокойно :)

Първото впечатление е най-важно ,а не искам да се правя на глупак.И след това като се запозная с нея какво?
ами отиваш при нея и може да й кажеш,че отдавна я виждаш и че искаш да се запознаете :) тя ще ти каже добре и т.н.

:oops: Трябва да я поканя на среща ли ?
не бързай,след като се запознаете,изчакай поне до следващия пък,когато ще се засечете,отиваш при нея,говорите си и после я питаш дали би искала да излезете на разходка/кафе и т.н./color]

Дали ще ме отблъсне ?
[color=red]ако подходиш,както аз ти казах,няма да те отблъсне :)

А може би ще приеме жеста и ще откликне?
ще бъде изненадана,но не с епритеснявай

Момичето ми допада, много е хубава и наистина ако бъда с нея ще съм влюбен.На това му викам аз любов от пръв поглед.Дали е споделена ?
Не знам.
ще разбереш след време :)
Но мосля ,че си заслужава да опитам.Често си казвам "От опит глава не боли".
Не знам как да я заговоря ,какво да й кажа за да се запознаем. 8-) :oops:опитай,късмет и после пиши,кво е станало :)

Feral
03-07-2010, 16:39
Мерси на всички за подкрепата , ще ви пиша след екшъна :-P
Благодаря ви ! :twisted:

yuyuto
03-07-2010, 20:20
Абе аз продължавам да твърдя, че трябва да е недотам аганжираща първата реплика... Да не каже момчето "само се гледаме, трябва да се запознаем" и да се окаже после, че тя не го е забелязала изобщо, щото сутрин е много сънена например и си е зяпала просто без да мисли... Питай нещо там за рейсовете или колко е часът и чак след това, ако видиш, че ти отговаря с ентусиазъм, почни някакъв лек отново неангажиращ разговор, запознайте се и вече може да вмъкнеш "Абе виждам те всяка сутрин на тази спирка, да не би да живееш някъде наблизко?"...

Feral
03-09-2010, 11:56
Да и аз мисля така.Планът ми е да се запозная с нея да си поговорим общи приказки и, ако всичко върви добре, следващият път когато я видя да и взема номера на телефона и да й се обадя след 1-2 дни да излезнем , всичко зависи общо взето от нея , защото аз съм решен :smt049 :smt054

valdesbg
03-09-2010, 12:00
Ех.. изпуснал съм купона :)

А ми се искаше да дам някое готино мнение, че темичката е яка :)

Авторе - докладвай след като завършиш мисията.

Sladurchoo
03-09-2010, 16:58
ми отиваш и се запознаваш бе :Д
недей да отлагаш и да чакаш .. ти сам си знаеш, че тряя опиташ .. тъй че давай !!

veri313131
03-09-2010, 18:02
мн хубава тема.Браво!!Моето мнение не е мн различно от останалите.Бъди себе си! Само не и казвай "виждам че ме гледаш и реших да ..." не трябва така...както каза едно момиче,не помня кое беше,попитай я 20-ката минали и така..Успех!

malkakuchka
03-10-2010, 07:57
когато се видите примерно иди до нея и се запознайте.започнете си говорете да видите дали имате общи интереси и така секи ден . земи и там скайп или номер на телефона .покани я да излезете някаде да се разходите някой път .недей се страхува и не бъди толкоз срамежлив :П :) сигурно нея я е по срам от теб ;)сигурно и тя тайно се надява да я заговориш ;)пробвай се ,мисля че няма как да ти окаже ;)

DevilWish
03-10-2010, 10:46
Ако пътувате в един и същи рейс отиди при нея и и кажи здравей забелязах, че и ти пътуваш с този автобус,с които и аз.ако е ученичка питай я къде учи, ако не просто и кажи ако желаеш може да се запознаем поне ще има с кой да си говорим в автобуса.Има много начини.Само не се прави на някакъв отворен сваляч, защото има шанс да ти бие дюзпата :)

Feral
03-11-2010, 06:00
Ами вчера пътувахме заедно , качихме се в автобуса и аз я попитах дали е свободно до нея.Тя ми каза , че е свободно седнах до нея и я попитах дали е от скоро в квартала , защото не я бях виждал преди.Тя ми каза , че си е от тук и , че тя също не ме е виждала преди.Попитах я , дали пътува с този автобус ,защото ходи на училище или може би на лекции, тя ми каза ,че ходи на работа.Така си разменихме 3-4 изречения.Имах дъвки взех си 8-) и я попитах дали иска , тя се усмихна и каза ,че не иска.След това дойде един приятел , седна пред нас и се наложи да му оправя телефона.Така и не си казахме имената.После аз трябваше да слезна на моята спирка.
След като преосмислих "разговора" , разбирам ,че има вероятност да е или на моите години или да е малко по-голяма.Но все пак и аз ходя на работа.
Може да си вадя прибързани заключения.Може и да съм шах и мат , от което се опасявам. :booooomb:

valdesbg
03-11-2010, 08:25
По принцип - не си шах и мат все още. Тя има интерес, поне така си мсиля аз. Следващия път се постарай разни приятели да не се навъртат наоколо. И си приказвайте повечко :)

Момичето не хапе, явно. Давай смело напред. Спри се чак когато имаш резултат - или целувка, или нещо от сорта "Ами съжалявам но няма да се получи между нас". Във всеки друг случай ако напуснеш ще си загубилият.

Разбира се без да си досаден. Може да си леко агресивен(или повечко, зависи от момичето, но ти ще усетиш), което даже мисля че е е в твойплюс. Нека момичетата се изкажат по въпроса.