PDA

View Full Version : ;(;(



malkazlatna
03-07-2010, 08:20
зн. с 1 момче излизахме месец и половина,но аз за момента не исках сериозна връзка и той го зн това, но аз през това време не съм се занимавала с др.момчета само с него си бях.и един път както си говорехме ми вика щом не сме обвързани аз ще си намеря дрл, щом ти ме разиграваш толкова време :cry: и аз си викам той ще му мине,щото и др.път сме се карали на тая тема.но след няколко дни го видях веднага с др.момиче и мн ме заболя.после му писах, че искам от него да чуя,че той не иска да бъде с мен и той вика ами все едно съм ти го казал и аз викам няма все едно искам от теб да го чуя и той вика ти имаше шанс да си с мен,но го пропиля и сега съм с др.момиче и няма как да стане да бъда с теб,и аз викам, а искаш ли да си с мен и той вика не.като се видим уж се поздравяваме,но на мен ми е мн гадно,защото ме замени толкова бързо,явно не е държал на мен :cry: и се чудя дали може да има поне малки чувства към мен и нз. как да го забравя,зящото той явно няма да се върне при мен..

dimitar_ak
03-07-2010, 08:35
Ще ти го кажа от мъжка гледна точка. Забрави го. Ти си имала своя шанс с него и си го отрязала. Как искаш той да остане с теб като ти смата не си била готова да се обвържеш. Приеми, че той вече е минало за теб

ivcheto0o
03-07-2010, 08:39
Не мисля 4е те е заменил бързо,бил е наранен искал е да ревнуваш.Ти наистина си имала своя шанс,сега го остави да бъде с това другото моми4е може то да го оцени и да иска връзка.

SmilezZz
03-07-2010, 08:54
Пфф..Сега за какво страдаш ?
Момчето е прав..Имала си шанс да бъдеш с него - това,че не си го използвала е твоя проблем..

Той ти е казал,че иска сериозна връзка и че ще си намери по-сериозна приятелка..И явно го е направил..
А и щом не си била обвързана към него - защо страдаш ?
Може би вече е късно..

П.С - Ти не беше ли пуснала такава тема или греша

Niakoitam
03-07-2010, 08:55
"Човек разбира какво е имал чак, когато го загуби"

Това звучи ли ти познато. Сама си си виновна. Решила си че ти е даденост и той просто те е опровергал. Евала на човека. :)

pisety000
03-07-2010, 09:00
според мен ти изобщо не си знаела какво искаш.. момчето е било право... опитай се да го забравиш

IceCold
03-07-2010, 09:06
според мен ти изобщо не си знаела какво искаш.. момчето е било право... опитай се да го забравиш




:)

Annihilati0N
03-07-2010, 09:12
Само аз ли имам странното чувство, че си егоист :shock: ?! Не искаш сериозна връзка и не искаш да си с него, но в същото време искаш и той да е самотен за това, че ти си решила така. Няма да стане моето момиче. Ти си направила избора си и той неговия. От тук нататък се опитай да го забравиш и си намери друго момче. ;) :shock:

slynchoo
03-07-2010, 09:27
Еми...момчето не ти е виновно.Както казаха-ти не си знаела какво искаш.Той не може да те чака цял живот,докато случайно не решиш,че искаш сериозна връзка.

Faces
03-07-2010, 09:57
А ти си се правила на цапната после момчето ти е виновно.Ми бързо ще си намери друга няма да чака на теб да ти скимне че искаш да си сериозна ;) Сама си поискала да бъде така тъй че не виждам кво се тръшкаш :) Не си ли чувала че като не знаеш какво искаш ще получиш нещо съвсем различно ииии честито наистина си го изгубила :)

Krisiity
03-07-2010, 10:01
напълно съм съгласна с горните мнения... ми сама си си виновна той просто те е имал за фр... може би ако отначалото му беше казала че искаш да сте нещо по-вече щеше да е по-лесно :) :)

Auby
03-07-2010, 10:04
Забрави го и за по-лесно, намери си и ти друго момче :)

Ivchiii
03-07-2010, 10:17
Остави го.
И сама виждаш че смисъл няма ;]

malkazlatna
03-07-2010, 10:43
аз не съм му казала,че не искам да бъда с него, а че за момента не искам сериозна връзка, но той явно не му се е чакало вече, а и ако се бяхме сдобрили след скарвнето,аз щях да съм с него,защото щях да разбера,че наистина му пука, а не веднага да търси др.аз го оцених след като го изгубих,но все пак вс греши..

Faces
03-07-2010, 11:32
Знаеш ли когато някой иска сериозна връзка а човека срещу него иска точно обратното..някак си се чувства неоценен и като играчка.С това ама на него не му се чакало или ако се бяхме сдобрили щях да разбера че държи на мен не се опитвай да прехвърлиш вината на него ;) Вината е изцяло твоя като не искаш нищо сериозно няма да започваш връзка щот си поставила момчето в адски тъпа ситуация и напълно разбирам и подкрепям това което той прави ;)

Take_That
03-07-2010, 11:58
Мисля, че трябва да го забравиш...
Междудругото на колко години сте?

ilenceto92
03-07-2010, 13:30
spored teb kak iskash da ne si nameri drugo momiche pri polojenie 4e ti si mu kazala 4e ne iskash da imash neshto seriozno s nego... spored pi4a e postupil pravilno bil e direkten i e sprql da si gubi vremeto s hora koito ne znaqt za kvo sa s nego...

soul1199
03-07-2010, 13:54
изпуснала си шанса си,няма,какво да направиш освен да го забравиш

pussucetka
03-07-2010, 14:11
Миличкаа сама си си виновнаа .. Забрави го ! Има и други момчета, но гледай да не ги разиграваш както него ! :)