PDA

View Full Version : Какво по-точно е изпитът?



ritobis
03-07-2010, 08:55
Значи става въпрос за изпита след осми клас по английски език.Ако може някой да ми каже с какво ми помага добрата оценка на него или просто оценката която получа влияе само на годишния успех.

SuNsHiNe6
03-07-2010, 09:02
Еми при мен бяха два изпита- 1 устен и 1 писмен. И двата са лесни, не е кой знае какво. Купи си тестове по английски и ще се справиш, а оценката не я взимат под влияние. При мен писмения изпит беше все едно класно и дори оценката не ми повлия за годината. :) Успех! Ако има нещо питай

FlowerPower
03-07-2010, 10:02
А тези, които учат Английски като втори език( в езикова гимназия ) държат ли изпит по него на края на годината?

Unendlich
03-07-2010, 10:04
Оценката се пише като текуща. Ако си в езикова гимназия с английски ще имаш да изпита:

- писмен
- устен

Все пак, ако учителят реши може да я има предвид за годишната. Но на този изпит доста се преписва, защото на всички е едно и също.

SuNsHiNe6
03-07-2010, 10:07
А тези, които учат Английски като втори език( в езикова гимназия ) държат ли изпит по него на края на годината?

Тогава държиш изпит с тоя език който ти е първи. Примерно ако си с руски и втори чужд език английски, ще държиш по руски.

nIkEnCeTy_bE
03-07-2010, 16:47
Аз разбрах, че няма да имаме устен, а само писмен. Поне наща госпожа така каза.

ritobis
03-07-2010, 19:06
Значи става въпрос за изпита след осми клас по английски език.Ако може някой да ми каже с какво ми помага добрата оценка на него или просто оценката която получа влияе само на годишния успех.

ritobis
03-07-2010, 19:07
ми значи уча в пмг обаче пак имаме изпит може би защото наблягаме и на английския