PDA

View Full Version : Сайт идеи



BlackKeys
03-07-2010, 16:04
Моля ви, дайде ми някакви идеи за сайт, че трябва да правя.
Имам и аз някои идеи, но ми се ще нещо по-хубаво да е.

L0ST
03-07-2010, 16:33
Кажи първо на какво ожеш да работиш - Html/PHP/MySQL .. ASPnet/SQL ..CSS изобщо какъв ще бъде - динамичен или татичен и т.н. .. Също така, дизайнът на какво ще бъде зработен - може би на PS..?

BlackKeys
03-07-2010, 16:35
То ще се учим да правим и просто ми трябва някаква тема, ама не мога да измисля.
Няма значение каква, давайте идеи.


Примерно цветя, животни и т.н.... но тези, които се сещам не ми допадат много.

Unendlich
03-07-2010, 17:00
Сайтът ти може да е за забавление. Ако си от по-голям град можеш да направиш графа 'актуални събития' и да вписваш в нея какви мероприятия ще има - културни (изложна, театрална постановка) и т.н. Може да има редовен хороскоп, вицове, някакви игри, музика - нови парчета, коментари и т.н. :) Може да е и образователен - теми, анализи, образователни програми. :)

kirchag
03-07-2010, 17:25
Кажи първо на какво ожеш да работиш - Html/PHP/MySQL .. ASPnet/SQL ..CSS изобщо какъв ще бъде - динамичен или татичен и т.н. .. Също така, дизайнът на какво ще бъде зработен - може би на PS..?

Много ясно,че на PS ще е бе...Няма с paint ??


То ще се учим да правим и просто ми трябва някаква тема, ама не мога да измисля.
Няма значение каква, давайте идеи.


Примерно цветя, животни и т.н.... но тези, които се сещам не ми допадат много.

Ти първо почни да учиш,че след това ще праиш саитове,знаеш ли колко имаш да учиш за да направиш 1 саит,примерно с фукнции,validitran и т.н.....

Chacho
03-07-2010, 17:48
Кажи първо на какво ожеш да работиш - Html/PHP/MySQL .. ASPnet/SQL ..CSS изобщо какъв ще бъде - динамичен или татичен и т.н. .. Също така, дизайнът на какво ще бъде зработен - може би на PS..?

Много ясно,че на PS ще е бе...Няма с paint ??


То ще се учим да правим и просто ми трябва някаква тема, ама не мога да измисля.
Няма значение каква, давайте идеи.


Примерно цветя, животни и т.н.... но тези, които се сещам не ми допадат много.

Ти първо почни да учиш,че след това ще праиш саитове,знаеш ли колко имаш да учиш за да направиш 1 саит,примерно с фукнции,validitran и т.н.....

Стига си се карал на момичето, тя ти каза, че ще го учи, демек в училище. Явно си имат учебен план. Голяма работа, че има функции, всичко с времето си.


Авторката: Може да направиш за огнените изкуства (преди малко прочетох на muscle подписа).

BlackKeys
03-07-2010, 18:11
Кажи първо на какво ожеш да работиш - Html/PHP/MySQL .. ASPnet/SQL ..CSS изобщо какъв ще бъде - динамичен или татичен и т.н. .. Също така, дизайнът на какво ще бъде зработен - може би на PS..?

Много ясно,че на PS ще е бе...Няма с paint ??


То ще се учим да правим и просто ми трябва някаква тема, ама не мога да измисля.
Няма значение каква, давайте идеи.


Примерно цветя, животни и т.н.... но тези, които се сещам не ми допадат много.

Ти първо почни да учиш,че след това ще праиш саитове,знаеш ли колко имаш да учиш за да направиш 1 саит,примерно с фукнции,validitran и т.н.....

Просто ми трябва някаква тема, то е ясно, че има да се уча много.

Благодаря на другите, но ако може още идеи.

anonymous546178
03-08-2010, 07:20
:D
Чух нещо за форума си. Ем зависи колко знаеш езика. Най-елементарен сайт се прави за 10 мин. Ако можеш да драснеш нещо хубаво, само идеи нямаш пиши ми едно ЛС, за съвместен проект :D :D :D

Infinity
03-08-2010, 11:55
Не знам дали още ти трябва , но може за забележителностите в България.

BlackKeys
03-08-2010, 17:23
Още идеи...

BlackKeys
03-10-2010, 16:25
Още идеи...

SkiCatA
03-10-2010, 16:31
Еми пиши за някви филми или няква музика :-o :-o

ameli
03-10-2010, 16:46
за огнените изкуства .. много е завладяващо :)

бях чела .. чее на водата някой и приказвал, свирил й и т.н. .. и тя придобивала различни форми ... поинтересувай се :)

anonymous546178
03-10-2010, 17:26
Начи пак казвам, форума е направен, работя по популязирането му, но за сега едно сайтче не е лошо да се спретне.

Yoana
03-10-2010, 21:20
това за забележителност наистина е добра идея - хем е статичен сайта, хем си има и някаква информация в него. Можеш също да направиш и сайт за някоя школа в града ти - по рисуване, театрална школа и т.н.

BlackKeys
03-14-2010, 13:36
Благодаря ви на всички.
Но пак казвам, приемам още идеи, може нещо да ми хареса повече.

BlackKeys
03-14-2010, 17:13
Благодаря ви на всички.
Но пак казвам, приемам още идеи, може нещо да ми хареса повече.

casey
03-14-2010, 17:20
Мода, Светски събития, Кино, Изкуства, Забавление, Дизайн, Интериор, Направи си сам, Книги, Музика (групи, певци), Филми, Спортове, Екстремни спортове, Предавания, Образование... Някакви твой интереси?! Друго не знам.