PDA

View Full Version : Проблем с гълтането



Bebeto666
03-07-2010, 16:07
Здравейте :) Искам да споделя моя проблем и ето какв е той-С прятеля ми ходим от 3 години но в последно време иска да му гълтам.Преди не сме го правили,но всеки път когато тръгна да му го лапам все едно мивлиза до сливиците и от капчиците които излизат от пениса му ми се повдига.В началото не веше така правих му свирки и нищо не ми ставаше.А за гълтането да не говорим от него ми се повръща...Искам да се оправят тези гафове и да му е приятно :(
Благодаря все пак за отделеното внимание. :)

nikity9926
03-07-2010, 16:12
Ами, поговори с него за това, и ако не го приеме... Е, твое си е решението. Може да не го правиш или изобщо да не правите секс. Аз нямам този проблем със свирките, ама ако го имах, нямаше да правя, дори и той да искаше.

ReachlessGirl
03-07-2010, 17:10
Той няма как да спре "тези капчици" .. :D а за гълтането .. ами говори с него за 3 години и чак сега да го поиска?! :-o Кажи му, това което казваш и на нас .. предполагам ще те съобрази с желанието ти да не го правиш .. :-o

YouAteMyHeart
03-07-2010, 17:17
От кое ти се повдига - вкуса или мисълта,че му духаш?!Ако няма гаден вкус е възможно всичко да е на психическа основа..Поговорете с него за това.

btw той доставя ли ти този вид удоволствия(орални)?!

cyclops
03-07-2010, 17:38
Прави го с твое темпо. Контролирай ти движението, така че да не се стига до сливиците.А за гълтането просто нека свърши извън устата ти насочвайки спермата към устата ти..а не директно вътре. Но ако наистина не ти хареса/харесва не се насилвай

Bebeto666
03-07-2010, 17:39
Да доставя ми орални удоволствия
И ми се повдига от вкуса

YouAteMyHeart
03-07-2010, 18:37
Обясни му,че не ти е приятна цялата работа със свършването в устате.Повярвай иска,или не ще се примири..Може да пробва да пие сок от ананас..чувал съм,че прави спермата по-сладка.

playboyche
03-07-2010, 18:50
Обясни му,че не ти е приятна цялата работа със свършването в устате.Повярвай иска,или не ще се примири..Може да пробва да пие сок от ананас.. чувал съм,че прави спермата по-сладка.
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:
и аз съм чувал чо настъргана коркова тапа кава жените да се възбудят като нищо друго (това е наистина) но ... не казвам такива бабини рецепти в форум ... :lol: :lol: :lol: :lol:

SugarFan
03-07-2010, 19:26
Обясни му,че не ти е приятна цялата работа със свършването в устате.Повярвай иска,или не ще се примири..Може да пробва да пие сок от ананас.. чувал съм,че прави спермата по-сладка.
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:
и аз съм чувал чо настъргана коркова тапа кава жените да се възбудят като нищо друго (това е наистина) но ... не казвам такива бабини рецепти в форум ... :lol: :lol: :lol: :lol:
И кое ти е толкова смешно в случая ? Много пъти са го потвърждавали момичета.

Shia
03-07-2010, 19:42
Повдига ти се,защото го вкарва много навътре-обясни му,че не си бездънна яма.
Ако не ти се гълта остави малко течност да ти влезе в устата,а по-голямата част я остави да се разлее по тялото ти с леко отместване или по лицето ти,където свари.

Callisto
03-07-2010, 22:00
Аз пък точно тези капчици много харесвам супер сладки са на вкус и ми харесват. Номера е просто преглъщай от време на време. Като излезе капчица аз просто я облизвам, преглъщам и продължавам. Проблем имам само с гълтането на самата сперма, понеже тогава наистина ми се повдига, но аз съм инат и, ако си самовтълпя нещо то става, а именно, че не ми се повдига. :)