PDA

View Full Version : Часовника тиктака в ритъма на музиката



anonymous546178
03-07-2010, 16:09
Да започне часовника да тиктака в ритъма на музиката...
Едно повтарящо се тиктакане, един повтарящ се цикъл, сякаш песента няма да свърши никога.
Но се включва вокала, развежда те из всички затънтени, стаички на съзнанието... прескачащ от неврон на неврон, от невралгия на невралгия. Включва се втори ритъм, имаш чуството че цялото тяло подскача на втория, по-бързия ритъм, и тогава идва саксофона... часовникът още си тиктака, ритъмът остава същият ... имаш чуството, че саксофона примесен със вокала буквално ти "изпича" мозъка.


Собствените ни сетива ни побъркват, всевъзможни лъжливи и не толкова лъжливи възприятия (халюцинации?!?!), ни блъскат от всички страни ... от ляво отдясно, виждаш саксофона в ъгъла, помирисваш непознато благовоние, или собствената ти пот, музиката спира ама още е стерео, резонираща от вътрешната страна на черепа блъскаща и блъскаща, чуваш едновременно с това тиктакането на шибания часовник побъркващ китката ти... и тогава музиката минава през теб... започва следващото парче.. нов ритъм, същото тиктакане, същия саксофон прероден във пияно... или втори вокал... или просто ти си го чуваш... пуффффф

anonymous546178
03-10-2010, 17:28
странно защо за далеч по поспедствени мои драсканици имаше известен интерес, а за нещо което, според мен, е много хубаво нищо... хмммм

tainaTaa
03-10-2010, 20:06
Много ми харесват неща, които могат да ме объркат. Харесва ми, браво !

anonymous546178
03-11-2010, 11:54
Целта беше обратната, да го обясня, не да обърквам.