PDA

View Full Version : Учителката ...



Barrmana
03-07-2010, 16:21
Ходя на уроци по български,до сега ходех по математика просто защото по бел нямам проблеми,обаче сега ще кандидатствам и реших просто защото ми е скучно да ходя по български , говорих с наще те разпитаха и най-накрая отидох при някаква госпожа,ЗНАМ,че учи добре,че дава неща и назад и готви за кандидатстване ОК , държи се мило,но незнам просто нещо в нея и като отида у тях страшно ме дразни,исклучително много ми е неприятна незнам поради каква причина просто , ... някакси всеки път преди да дойде понеделник си казвам,ех пак на даскало пак момичета пак ще е готино етц .. и само се сещам ,че имам урок по бел и ми става лошо,чакам да мине този урок и все едно приклучва седмицата за мен .. учителката не се държи лошо с мен , апък и не ходя от мн удавна при нея .. но нещо много ме дразни в нея и ми е много гадно да ходя там .. някаква отрицателна енергия незнам .. може ли някакви савети ? сори ако имам правописни грешки , просто го пиша набързо :)

nIkEnCeTy_bE
03-07-2010, 16:23
Почни да ходиш при друга учителка. И все пак, щом казваш, че подготвя добре, мисля че това е важно. Колкото и да е неприятна, поне ще те подготви добре.

L0ST
03-07-2010, 16:27
Щом се държи обре с теб, и подгатвя както трябва - стискаш зъби, казваш си че е само 1 час (или 2) и продължаваш да ходиш при нея :)

Goddess
03-07-2010, 17:43
Отрицателната й енергия действа изключително отрицателно и на правописа ти обаче. Преодолей я тази енергия, защото си трагичен, наистина.
Не се заяждам, ама сам каза, че ще кандидатстваш.

Иначе не отиваш там, за да ти е приятно. Уроците са кофти.
Няма какво да направиш. Не разбирам от чакри, аури и сакрали - там ще да е проблема.

titinkaa
03-07-2010, 17:44
Гледай си учението и това как преподава,сега тея дребни неща като това,че те дразни не му е времето,гледай да научиш нещо и най-важното е да те приемат,тогава ще си кажеш... "Ех,много съм й благодарна,че успя да ме подготви добре и че ме приеха благодарение на нейните усилия,които положи,за да ме научи"!Мисли за себе си и за реализирането си,а не за нея!Успех,дано те приемат. :) :-)

Barrmana
03-07-2010, 19:21
Първо,не ми казвай дали съм трагичен или не, ти не си повече от мен :) .. а колкото до това,имаше някакви пробни изпити :)) имам 76 точки, при условие,че много ама много голяма част от нещата не ги бяхме учили , защото ще ги вземем за напред,мисля че се справям добре,мерси за съветите,ще се опитам да игнорирам тази отрицателна енергия ..

someonerandom
03-07-2010, 19:50
Първо,не ми казвай дали съм трагичен или не, ти не си повече от мен :) .. а колкото до това,имаше някакви пробни изпити :)) имам 76 точки, при условие,че много ама много голяма част от нещата не ги бяхме учили , защото ще ги вземем за напред,мисля че се справям добре,мерси за съветите,ще се опитам да игнорирам тази отрицателна енергия ..
Удавна ли бяха изпитите?Недей си гради самочувствие,ами ходи,и госпожата щом те учи добре,ходи си при нея и това е.Не остава чак толкова много време...

DesireToFire
03-08-2010, 12:25
А защо не провеждате уроцете у вас. Ще се чувстваш като "у дома си" и може би ще ти е по-добре.