PDA

View Full Version : RQ: Хакчета за Hostile space моля



Phan7omCr3a7or
03-07-2010, 17:25
Здравейте! От много време съм се спрял на една Онлайн игра по-точно MMORPG - Hostile space.
От край време я играя, но започна да ми писва страшно много от повечето играчи и начина по който ми се правят на добри. Та молбата ми е следната: Моля ви някой ако може да направи някакво хакче, дали ще е спийд хак, год хак, уан-хит хак, няма значение стига да е нещо, което да ме направи машина .

Много ви моля, ПОМОГНЕТЕ

Благодаря предварително.

Сайт на играта - http://www.hostilespace.com - Регистрирате се, след 5,10 минути проверявате пощата, влизате в акаунта си, инсталвате я ( около 50тина Mb ) и проверете за какво става въпрос. Според мен, преспокойно може да се каже, че е браузър игра, но не съм запознат с това, как се хаква.

Създател - InterAdventure inc. - Администратор - Blitz.

Скайпа ми е - phan7om_cr3a7or . - ако някой може да направи хак, моля да ми го прати по скайп, или да го качи, тук в дата.

Пак благодаря предварително.

xPafx
03-07-2010, 17:38
Ава 1 път :lol: :lol: :lol:


бтл...ключ.. :?

plamba95
03-07-2010, 17:40
тука не е мястото ... ключ

Phan7omCr3a7or
03-07-2010, 17:44
тука не е мястото ... ключ



Някъде да пише, че мястото не е тук? Не. Така, че айде моля ти се не се прави на администратор/ модератор ок?



" Ако нямаш какво да кажеш, по-добре не казвай и това. " .

xPafx
03-07-2010, 17:45
тука не е мястото ... ключ



Някъде да пише, че мястото не е тук? Не. Така, че айде моля ти се не се прави на администратор/ модератор ок?



" Ако нямаш какво да кажеш, по-добре не казвай и това. " .
Ами в правилата пише,ако си ги чел..

Phan7omCr3a7or
03-07-2010, 17:47
1-во Да чел съм ги.
2-ро Не не пише, че е забранено
3-то ------------------------------------- Няма такова, или поне не се сещам--------------

xPafx
03-07-2010, 17:48
1-во Да чел съм ги.
2-ро Не не пише, че е забранено
3-то ------------------------------------- Няма такова, или поне не се сещам--------------
3-тото беше излишно...

w0sh
03-07-2010, 19:11
Не е забранено, ама не го и разрешаваме.