PDA

View Full Version : RQ: Хакчета за Hostile space моля



Phan7omCr3a7or
03-07-2010, 18:26
Здравейте! От много време съм се спрял на една Онлайн игра по-точно MMORPG - Hostile space.
От край време я играя, но започна да ми писва страшно много от повечето играчи и начина по който ми се правят на добри. Та молбата ми е следната: Моля ви някой ако може да направи някакво хакче, дали ще е спийд хак, год хак, уан-хит хак, няма значение стига да е нещо, което да ме направи машина .

Много ви моля, ПОМОГНЕТЕ

Благодаря предварително.

Сайт на играта - http://www.hostilespace.com - Регистрирате се, след 5,10 минути проверявате пощата, влизате в акаунта си, инсталвате я ( около 50тина Mb ) и проверете за какво става въпрос. Според мен, преспокойно може да се каже, че е браузър игра, но не съм запознат с това, как се хаква.

Създател - InterAdventure inc. - Администратор - Blitz.

Скайпа ми е - phan7om_cr3a7or . - ако някой може да направи хак, моля да ми го прати по скайп, или да го качи, тук в дата.

Пак благодаря предварително.

L0ST
03-07-2010, 18:33
И според теб някой ще ти напише хак и ще ти го даде тука? ХаХа, стига глупости само проваляш играта на другите.

А по темата: CE може да забързва процеси, ха сега си го намери сам и разбери как се работи с него. (Съкращение е)

Phan7omCr3a7or
03-07-2010, 18:52
Знам за какво ми говориш. Cheat Engine. Позната ми е програмата, но така и не можах да разбера как точно се работи с нея :/ . Дай някой съвет моля .

loveUpeps4o
03-07-2010, 19:22
OMG LOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLO :shock:
п2рво browser игрите не могат да се хакват !!!! Каквото искаш ми говори аз ти казвам, че това е закон :Д. След това като искаш да се научиш как да хакваш с CE мини първо trainer-а и след това може би ще можеш да хакнеш всяка singleplayer игра. :) Трябва да тренираш много на CE. Като за начало можеш да запонеш с по лесни игрички(super mario,mame32k,yu-gi-oh и т.н.) докато свикнеш как да работиш. ;)

Kind regards loveUpeps4o

Phan7omCr3a7or
03-07-2010, 19:32
Добре де. Горе-доло го схванах но ще съм МНОГО благодарен ако ми пратите туториъл на БЪЛГАРСКИ. Тези термини в EN туториъла не ги схващам :x :-x

L0ST
03-07-2010, 19:37
ОоО, прав си, надали може да се хакне браузър игра, аз е бях прочел че е такава, мислех че е проста мморпг (с клиент).


А с CE могат да се подменят пакети (с WPE също може), така че някои мморпг-та могат да се хакват - wow, aion и т.н.


Почти съм сигурен, че това да се обяснява как се хаква е забранено от правилата, затова аз приключвам с всякакви обяснения и не смятам повече да се включвам в темата.

Phan7omCr3a7or
03-07-2010, 20:41
Прав Си! Тя е ММОРПГ с Клиент. Успях да я хакна, но ми се променя само визуално :( Дай някаква идея моля те

loveUpeps4o
03-08-2010, 13:04
Човече казах ти, започни с по-леки игри. Трябват ти много тренировки. И не ти препоръчвам да минаваш BG tutorial, защото ще ти е по-лесно. Упражнявай си английския и ако някъде след време видиш някой термин ще гледаш като "теле" :) :lock:

Kind regards loveUpeps4o