PDA

View Full Version : Позволявате ли си да крещите на учители



justunique
03-07-2010, 17:30
..

nIkEnCeTy_bE
03-07-2010, 17:32
Ами досега не съм си позволявала, тъй като майка ми беше учителка в моето даскало и малко така заради нея се сдържах. Сега в новото даскало все още до наказания не се е стигало, ама ако ме изнервят викам и си казвам всичко. 8-)

danibebi
03-07-2010, 17:34
Ем,чак до там не се е стигало,но съм крещяла на класната само.Голямо мекотело е. :lol:

KumchoValcho
03-07-2010, 17:35
Не, защото мога да си изкажа мнението без да крещя като животно, а и имам поне някакво елементарно уважение. :)

L0ST
03-07-2010, 17:36
Ами аз лично не, но преди имахме една учителка по англ. ез...която често беше замеряна - с кошчето, със столовете ... даже еидн чин май хвърчеше един ден...

Unendlich
03-07-2010, 17:38
Не, не съм крещяла, достатъчно голямо спокойствие има в мен и съм в хармония със себе си. :) Гледам ги нагло и им говоря с нормален тон, те са тези, които крещят..

justunique
03-07-2010, 17:38
...

Goddess
03-07-2010, 17:38
Не крещя, но се заяждам и си казвам в прав текст какво ме е издразнило и какво ме дразни по принцип...най-вече на класната, на която не й изнася и избеснява, но не са ме гонили за такова нещо.
Общо взето ако ми кажат нещо на криво, подхождам с ирония, усмихвам се и казвам нещо злобно...ама ухилена. 8-)

Bimmer
03-07-2010, 17:52
Когато ми беше през к*ра за образованието, което щях да получа от някои преподаватели, за жалост, да. Сега осъзнавам, че съм влязъл там, където съм, за да уча, а не да се правя на голям.

ecstazy
03-07-2010, 18:07
Не, не съм крещяла, достатъчно голямо спокойствие има в мен и съм в хармония със себе си. :) Гледам ги нагло и им говоря с нормален тон, те са тези, които крещят..

mrtn
03-07-2010, 20:09
Веднъж се развиках на госпожата по химия, ама после ми стана кофти и се извиних. Не съм го правел, повече..

ospower
03-07-2010, 21:15
Ако бях от село, можеше и да си позволя да викам на учители. :)

Ivchiii
03-07-2010, 21:46
Еми сдържам се.. Но има такива които прекаляват и ако не ги слушам и почват не просто да крещтят ами и да намесват личния ми живот от сорта на "Ако лъжеш приятеля си толкова колкото мен до къде ще стигнеш?"
И тогава вече не мога просто да си мълча и да въртя глава..

Nakadah
03-08-2010, 01:30
докато бях в Гимназия на учителката ми по Бизнес и правех живота ад. Ма мамка й!!! от къде на къде ще ми вика че лъжа че Хотелите в Европа се правят от тухли, че имат казина и че са луксозни както този в Дубай. Кака ще ми казва че Европа е кенеф и как ще ми казва че Мерцедес е американски? МАМКА И КУХА ЛЕЙКА!!!

ShtrudeL
03-08-2010, 04:05
Не си позволявам да крещя на никого. Трябва много ама много да са ме ядосали,че да се разкрещя... уу Оо

titinkaa
03-08-2010, 09:20
Не,да крещя чак не,ама понякога съм повишавала леко тон

sladkish_14
03-08-2010, 09:32
Скоро ще е и в на кучето задника ще я навра тая по Физика,.. :-x

kris4ety14
03-08-2010, 11:10
Не съм крещяла на никой учител досега. А дори и да ми се случи да направя това, то няма да се сметне за крещене, защото гласът ми е слаб :lol: .

Valento
03-08-2010, 12:08
Редовно си псувам г-жата по икономика ... тя ме мрази и просто не ме понася да съм и в часовете ... така е с 1/2 от учениците ...

ThroughStruggle
03-08-2010, 13:04
докато бях в Гимназия на учителката ми по Бизнес и правех живота ад. Ма мамка й!!! от къде на къде ще ми вика че лъжа че Хотелите в Европа се правят от тухли, че имат казина и че са луксозни както този в Дубай. Кака ще ми казва че Европа е кенеф и как ще ми казва че Мерцедес е американски? МАМКА И КУХА ЛЕЙКА!!!

Е, да, как може, все пак ти си едно интелигентно момче. :)

green9
03-08-2010, 14:09
Не,та те се учители..

GossipGirl89
03-08-2010, 14:18
Не, никога ни ме се е случвало като бях ученичка. Наистина има случаи, в които учителите не са били прави, но винаги съм се съобразявала с това какви са и съм им имала уважение.

xAddicteDx
03-08-2010, 14:41
аз не съм, само леко съм се заяждала, но винаги съм била предизвикана. но мои съученици са го правили и всичките са му яли главата.. така че не се правете на мн оборотни, защото ше си оставате по изпити и ше се чудите откъде ви е дошло. не забравяйте, че е вашата дума срещу думата на учител, а вие нямате никва власт :smt026 .. и право

eminemims
03-14-2010, 12:29
да случвало ми се е,не да викам а просто да се заям малко с тях,да има интрига се пак хаххх ... изказвам мнение,на тях не им харесва и така сблъсък на характери но и такива неща се случват !

Chacho
03-14-2010, 12:35
аз не съм, само леко съм се заяждала, но винаги съм била предизвикана. но мои съученици са го правили и всичките са му яли главата.. така че не се правете на мн оборотни, защото ше си оставате по изпити и ше се чудите откъде ви е дошло. не забравяйте, че е вашата дума срещу думата на учител, а вие нямате никва власт :smt026 .. и право

Права имаме достатъчно, мерси. Понякога се защитават и с повишен тон.

anna93
03-14-2010, 12:55
Не съм, но ми се е искало. Но се възспирам, защото ще си навлеча бая проблеми като почна да креща. Има учители, които ще започнат да се заяждат с мен, други могат да ме изгонят и т.н. Все мисля за последствията и винаги си мълча, дори и да знам, че съм права.

Freddiee
03-14-2010, 13:03
аз не съм, само леко съм се заяждала, но винаги съм била предизвикана. но мои съученици са го правили и всичките са му яли главата.. така че не се правете на мн оборотни, защото ше си оставате по изпити и ше се чудите откъде ви е дошло. не забравяйте, че е вашата дума срещу думата на учител, а вие нямате никва власт :smt026 .. и право

Права имаме достатъчно, мерси. Понякога се защитават и с повишен тон.
OMG! Всички говорим за право, но за задълженията си?

Djuff
03-14-2010, 13:48
Да, но не защото са ме нервирали.

bathory
03-14-2010, 13:55
дам

sasheto0o
03-14-2010, 13:58
Оо да крещяла съм . Но до изгонване и наказания не се е стигало . Какво да кажа - слабост съм на учителите :D и си ме търпят :lol:

Biskfitka
03-14-2010, 14:16
Не,ама има даскали,които си го заслужаваттт :D

onestar
03-14-2010, 14:33
Заяждала съм се с госпожата ми по химия... А когато тя ми показа вратата аз просто си излезнах. :)
Иначе съм крещяла само веднъж на една учителка по математика. Постъпи толкова... идиотско, спрямо мен, че нямаше как да си замълча.
В останалите случаи обичам да иронизирам... :wink:

pamii
03-14-2010, 16:20
He ! 8)

dimi93
03-14-2010, 16:53
ДА! На учителката по Немски език. Тя ме мрази точно мен, ако и да се старая по всякакъв начин да бъда ней-перфектен и да съм най-добрия в групата и. Та тя е ужасно стриктна към мен, но не и към другите! Непрекаснато ми се кара! Когато се прозина без да си сложа ръката ми казва: "номера и вратата затворена от външната страна - дръж се адекватно в час!" Когато се изкашлям ми казва: "В Германия могат да ви усъдят за това! Там е забранено да се ходи болен на училище - счита се за престъпление." Иска бележниците, а моят беше в учебника ми по английски. Трябваше да извадя от чантата учебника, за да взема от него бележника. Учителката като го видя веднага ми се развика: "Този елементарен аглийски ще си го учиш вав вас и във часа по английски, сега имаш немски! Иначе спокойно можеш да си излезеш, никой не та кара на сила да учиш езика".... Искам само да отбележа, че други си изкараха почти всиеките учебници докато намерят бележника си. Цялата група говори на глас, а тя ми се кара заради една прозявка. И още много такива дреболии. Тя ме мрази ужасно много, класът ми също. Той и каза, че съм гей и от тогава умразата и към мен няма граници.
Веднъж в един от часовете по немски, правим упражнения цялата група. Аз си пиша в тетрадката си, а целият клас си говори и ме нарежда. Разбирасе изключено е да казвам, че тя се правеше, че не вижда, как всички ме нареждат. Чашата преля, когато всички направиха хартиени топки и почнаха да ме целят с тях. Тя продължи да се прави, че не вижда! Забележете! На мен ми крещи за прозявка или за това, че съм си сложил чина на главата при положение, че правихме контролно и го бях предал, а тях ги оставя не само да си говорят на глас, да ме обиждат и т.н. ами и не вижда, че ме целят с книжни топове. Тя е уж луда на тема чистота в стаята веднаж скъсах един лист от тетрадката си и го сложих под чина, и тя ми се разбуча, че съм правел боклук и после щял съм да чистя аз сам кабинета. И така класа продалжаваше да ме цели с топки а аз си мълчах и мълчах, а тя забеляваше 100%. Все пак стоя на 1вия чин, точно под носа и. И накрая се развиках просто ми кипна... Разкрещях се: " Аи спрете се вее! Вие като не знаете за както сте тука и сте дошли да се забавлявате, аз искам да свърша нещо." И госпожата ми вика: " О, мислиш ли, че и ти нас не ни дразниш? Но си мълчим нали?" Това беше последната капка кипна ми и се развиках.... Както и да е насрах я, а тя завърши с думите: " на мен ученик 35 години не ми е повишил тон.... Но за това родителите са виновни! Аз от малък съм вазпитала моят син така, че да не се даржи като някоя истерична госпожичка, а да си оправя проблемите като мъж - какъвто е ! " След това се наведе и продалжи да си пише, а класа спря да ме замерва и обижда (поне за този час)... Но от тогава, сякаш умразата и към мен насрасна двойно....

hiphopy0
03-14-2010, 17:28
случвало се е
ако ми крещи и аз ш и крещя
както се отнася с мен тай и аз с нея

sweet_bunny
03-14-2010, 17:42
Коя съм аз,че да крещя на учителка.Пък и не се е стигало до там,все пак имам уважение към учителите и се държа възпитано в час-няма причина да ми викат,че и аз на тях. :)

hiphopy0
03-14-2010, 17:47
Коя съм аз,че да крещя на учителка.Пък и не се е стигало до там,все пак имам уважение към учителите и се държа възпитано в час-няма причина да ми викат,че и аз на тях. :)

еми ако тя ти се разкрещи кво седиш и гледаш тъпо ?
КОЯ Е ПЪК ТЯ че да вика
траа ли да ги уважаваме само щото са учители ?!?!?!

Biskfitka
03-14-2010, 20:15
Коя съм аз,че да крещя на учителка.Пък и не се е стигало до там,все пак имам уважение към учителите и се държа възпитано в час-няма причина да ми викат,че и аз на тях. :)

еми ако тя ти се разкрещи кво седиш и гледаш тъпо ?
КОЯ Е ПЪК ТЯ че да вика
траа ли да ги уважаваме само щото са учители ?!?!?!+1 Вярно учители са ни-получаваме образование от тях (кво образование де...зависи от учителя..),но никой няма право да ме обижда,защото много учители си го позволяват без причина.Уважение-хубаво,ама не означава да си мълчим...

Valento
03-14-2010, 22:10
Не,та те се учители..
Е и кво , винаги можеш да се обърнеш по груб и да и теглиш една рошава ...

DevlLady666
03-14-2010, 22:15
Не.. аз не крещя. Аз ги гледам нагло и отговарям. Затапвам ги, но не им крещя, а им говоря благо и миличко. Те се дразнят още повече. Обожавам да гледам как човекът, който ме е ядосал се изнервя на макс.. И като се изнервят на макс мте ми викат, но нямат какво да кажат, зашото нищо не съм сторорила.. ахх колко го обичам товааа...
А как се сдържам да не викам.. Троша моливи и химикали изпод чина.. Късам листи или квото намеря го хавщам много здраво и го чупя.. Момчето, което стоешедо мен преди се беше стреснало. Обяви ме за 'mentaly unstalbe' :D :D
Ако имайте волята, пробвайте.. много е забавно..

Chacho
03-14-2010, 22:55
аз не съм, само леко съм се заяждала, но винаги съм била предизвикана. но мои съученици са го правили и всичките са му яли главата.. така че не се правете на мн оборотни, защото ше си оставате по изпити и ше се чудите откъде ви е дошло. не забравяйте, че е вашата дума срещу думата на учител, а вие нямате никва власт :smt026 .. и право

Права имаме достатъчно, мерси. Понякога се защитават и с повишен тон.
OMG! Всички говорим за право, но за задълженията си?

Аз си ги изпълнявам, няма какво да говоря за тях. Пък и понякога се появяват неточности, и се изглаждат в спорове. Не ми казвай, че повечето учители не държат сметка за несвършени задължения. Не може да не очакват и учениците да държат сметка за потъпкване на права.

Chacho
03-14-2010, 22:57
Не.. аз не крещя. Аз ги гледам нагло и отговарям. Затапвам ги, но не им крещя, а им говоря благо и миличко. Те се дразнят още повече. Обожавам да гледам как човекът, който ме е ядосал се изнервя на макс.. И като се изнервят на макс мте ми викат, но нямат какво да кажат, зашото нищо не съм сторорила.. ахх колко го обичам товааа...
А как се сдържам да не викам.. Троша моливи и химикали изпод чина.. Късам листи или квото намеря го хавщам много здраво и го чупя.. Момчето, което стоешедо мен преди се беше стреснало. Обяви ме за 'mentaly unstalbe' :D :D
Ако имайте волята, пробвайте.. много е забавно..

Те се развикват и се дразнят, ти имаш месечен разход за канцеларски принадлежности. По-добре да викам честно казано.

cherinka
03-15-2010, 10:02
Караме се като за световно, но само със заплахите си остават.
Тук ще те предложа, там ще те предложа за не знам си кво, само да дойде учителския съвет ще видиш ти, дрън-дрън-та-пляс:)
Ама ги разбирам, така както на мен ми се насъбират негативни емоции, така и на тях. То без скандали няма да е весело:)))

FiRe_LaDy
03-15-2010, 14:08
Позволявам си да крещя само на една учителка от новото ми училище.Не ме е гонила или да съм била наказвана,защото тя нищо не може да ни каже.Днес дори пак и крещях ... понякога ми става гадно за нея,ама к'во да се прави.Явно не се усеща,че мястото й не е там.Изобщо не става за учителка.

Molzinka
03-15-2010, 14:20
:shock: Не никога!

petinkataaa
03-15-2010, 15:00
нееее аз не мога да им крещя..лигавя им се и всички ми викат,че съм лигла или глезла ама аз им се кефч..не се товаря с техните глупости 8-) от началото на годината ми лепят с тиксо устата.. :D

BebYlzZz
03-15-2010, 17:03
чак да им крещя не но просто понякога си изразявам мнението по-остро :)

missBlumarine3
03-16-2010, 06:23
Не.
Мога да се контролирам..пък и никога не са ме изнервяли чак толкова.

schhhhhhh
03-16-2010, 13:46
Досега не съм крещяла на даскал, но тва не означава, че не съм се карала мн сериозно.
Има една по география, която просто ми бърка в нервите. Веднъж докато ме изпитваше реши, че трябва да ме прекъсне най-брутално (след тва веднага почна да изпитва друг, а мен ме остави по средата на изречението ми ) => реши, че нищо не знам, а си бях скъсала задника от учене => почнах да й се репча, около 10 минути сме се карали и в същото време по всички възможни начини се опитвах да си сдържа нервите, чее... :X
Но.. не, аз не крещя, просто отговарям наперено, когато смятам, че съм пренебрегната по един или друг начин, въпреки че си спечелвам злобни погледи, но.. все ще ги преживея някак :D

Infinity
03-16-2010, 17:36
Няма как ди си позволя подобно нещо ! :?

MimiKalcheff93
03-17-2010, 12:41
Имало е много ситуации , в които съм била вбесявана докрай. Попринцип не съм от най-търпеливите и спокойни хора. Бързо се паля ,а и много лесно се обиждам и засягам.На почти 17 съм , но не си позволявам да крещя ,защото , не че не мога , просто не мисля , че това е правилното решение ,че това е начина . Първото което е , няма да им падна на нивото , ако те са ми повишили тон и аз да повиша , мисля ,че сме големи и зрели хора и всеки е длъжен да си сдържа емоциите все пак е институция ,която се ОПИТВА да ни учи на морал! На начин на общуване на социална култура ,ако искате така го наречете. Това е моето мнение. Но мисля , че 8 или 9 клас имах 2 забележки , но... то просто лиготията си избива един ден и си идивяваш! :grin: :D :oops: Но от тогава си казвам , когато съм бясна и имам чувство ,че ще гръмна :booooomb: , че съм над тия неща и просто си замълчавам, полза от проблеми няма ...Имала съм толкова много , че ми е писнало! :-D

HRaBr0TyYKeBaPcHe
03-17-2010, 15:50
Ами попринцип сам крещял, но не защото съм нервен.А имаме 1 по физика-мале тя колко псувни, убиди, викове и бой(не от мене 8-) ) е яла...В нейния час си праим кфот си искаме 8)

uBuTo
03-17-2010, 16:01
да! не са нищо повече от мен и не са в правото си да ми крещят! .. а една идиотка дори си позволи да ме удари.. главата й завърши в джама а аз в друго училище ама както и да е 8-) редовно се карам и бия с учители .. ако съм на училище което се случва веднъж на 2 седмици 8-) за щастие уча в страхотно училище с малко ученици и няма опасност да ме изключат 8-)

bl0odyS0uL
03-17-2010, 16:04
Не. Аз само изразявам мнение.. Ако не са прави за нещо и т.н. Но чак да им викам.. Не.. Само се заяждам.. :) :P 8-)

DevilWish
03-18-2010, 09:45
На една, която мрази мен и приятелките ми и всеки път казва, че сме закъсняли и трябва да отидем там до... едни хора не мога да ви обесня, не съм в България.имам уважение никога не бих викала без причИна и то не само на учител, ама и по принцип.

OneGirl
03-18-2010, 15:46
случвало се е...и не се гордея с това, но просто на моменти, някои като почнат да крещят и не може да се говори нормално с тях :lol: трябва се надвикваме

me4o0
03-18-2010, 17:25
Никога. :-o

ImmortalSportFreak
03-19-2010, 08:25
Не, не съм крещяла, достатъчно голямо спокойствие има в мен и съм в хармония със себе си. :) Гледам ги нагло и им говоря с нормален тон, те са тези, които крещят.. ++ 8-)

StreetFame
03-19-2010, 08:33
да! не са нищо повече от мен и не са в правото си да ми крещят! .. а една идиотка дори си позволи да ме удари.. главата й завърши в джама а аз в друго училище ама както и да е 8-) редовно се карам и бия с учители .. ако съм на училище което се случва веднъж на 2 седмици 8-) за щастие уча в страхотно училище с малко ученици и няма опасност да ме изключат 8-)
ОМГ! Без да се обиждаш, ама си много зле.
Много повече са от теб.
Ебаси простите хора. :? :?

По темата: никога.

Glamour92
03-19-2010, 15:34
да! не са нищо повече от мен и не са в правото си да ми крещят! .. а една идиотка дори си позволи да ме удари.. главата й завърши в джама а аз в друго училище ама както и да е 8-) редовно се карам и бия с учители .. ако съм на училище което се случва веднъж на 2 седмици 8-) за щастие уча в страхотно училище с малко ученици и няма опасност да ме изключат 8-)
ОМГ! Без да се обиждаш, ама си много зле.
Много повече са от теб.
Ебаси простите хора. :? :?

100000000х
определено тук има нещо сбъркано :shock:
по темата: No way! :o

Luscious_Heart
03-19-2010, 16:57
^ Съгласна съм! uBuTo, мноо си проста, мойто момиче. :D :D

Аззз... Аз съм се нервила на даскалите няколко пъти, да. Но когато се случи, споря по интелигентен начин. В действителност повишавам тон (по принцип говоря високо), но имам възпитан език.

sarityy
03-19-2010, 17:04
em ne ne mi se e slu4valo :D

mishanavolley
03-19-2010, 19:06
Ами аз лично не, но преди имахме една учителка по англ. ез...която често беше замеряна - с кошчето, със столовете ... даже еидн чин май хвърчеше един ден...

лелее със столове и кошче ... чак пък толкова

аз само на господина по физическо щот е мно назад с материала, иначе с госпожата по математика много често спорим щот тя ме мрази и само си търси причина да ми се скара обаче я затапвам и ми прави физиономии

pagoschee
03-20-2010, 07:14
В ново училище сме всички (ГИМНАЗИЯ ПО-ТОЧНО) и всеки един от класа ми е крещял на класната поне 1.Относно мен,дори я напсувах и извика Барова (заместник директорката),която искаше да ни наказва някои хора,ама така и не стана. :D

Mar7i
03-20-2010, 07:15
Не

SuNsEt
03-20-2010, 08:13
Ами...да,но не на всички.Не често просто,когато стане напечено.И не крещя много,просто им отговарям...
Попринцип,когато някой отговаря на класната тя се обажда на родителите му. 8-)

elysunny
03-20-2010, 18:57
хмм крещялаа съм ммного на една, но до изгонване не се стигна .. ние какво ли не и причинихме гасяхме и лампатаа пяхме и ... голямаа забава бешее ;дд е напуснаа ни което е добре ;д
а и на един господин се скарах с негоо за една рисункаа и са му правяя всичко на пук и той ми пишее 5 и 6 понеже се усети, че сгафии иии само се заяждам с негоо ;д забаватаа е пълна ;д иначее до наказанияя не се е стигало за сегаа 8-)

Kajo
03-20-2010, 21:01
аз не ама те си позволяват да ми викат :lol:

mrazqkindergarten
03-20-2010, 22:52
Никога. 8-)